Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
858
Pewniaki i Jutro są już dogadane. Niestety nie wiesz co dzieje się w Twoim własnym plemieniu.
Rozmowy się odbyły.
Informacja narazie nie zostanie ujawniona, czekają na odpowiedni moment. Na tą chwilę ogłoszenie tego porozumienia, mogłoby im zaszkodzić.

Na szczęście czuwam i ogłaszam, by okoliczne plemiona miały pełnię wiedzy
@Bl-ack Sno-w powiedz mi co teraz zrobimy? Od początku świata nas oczerniasz, kłamiesz, farmazonisz, jak ostatnia menda, czy też jak to często masz w zwyczaju pisać, jak ostatni "drań".
Od początku tego tematu na FO regularnie powtarzasz, że dogadaliśmy się z Jutrzakami przez co jesteśmy jeszcze gorsi niż byliśmy. Od początku obrażasz mnie personalnie podpierając się przede wszystkim powyższym.

Czy zatem jesteś gotów przyjąć do siebie prawdę, przyznać, że to Ty jesteś największą gnidą, farmazoniarzem i kłamcą na tym forum, a nie te plemiona które wyzywasz, bo od początku próbujesz manipulować dyplomacją tego świata pisząc między innym właśnie o wyimaginowanym w twojej nie do końca inteligentnej głowie sojuszu FINE-PLECAK?

Tymczasem jaka jest prawda?:

1674229384126.png

@Bl-ack Sno-w cóż, zostaje Ci chyba tylko przeprosić, obiecać że więcej nie będziesz takim żałosnym farmazoniarzem, ucałujesz pierścień króla swego "otumanionego" i odejdziesz w pokoju żyć dalej na FO i gnębić dalej obrane przez siebie cele.
Oczekujemy co najmniej przeprosin jeśli tak bardzo chcesz zachować cnoty o których non-stop piszesz.

W dyskusję się z Tobą nie mam zamiaru wdawać tak jak i tego nie robiłem przez poprzednie 100 stron tematu mimo wielokrotnego wywoływania mnie to mikrofonu przez Twoją malutką osobę.

Pozdrawiam,
Kwas.
 
Wynik reakcji
69
Wykorzystałem moment i zjadłem typa jak miał wojska poza wioska tyle .
Przejmowanie na 2 grube i 35 min w jedną stronę pizdeusze.
Tak bez spiny, czysto z ciekawości zapytam...
Jak pisałem zgłoszenie, zauważyłem że byłeś z tym graczem w jednym plemieniu, startowaliście z jednej zapki ?
Druga sprawa, pierwsze przejęcia to ciężki temat tak na 0 pokonanych, bo według regulaminu, jeśli ktoś tworzy sztuczne konto a ty je podbijasz nieświadomie i tak dostajesz bana.

No i trzecią sprawą, nie traktujesz wspolplemiencow jako kolegow? Skoro w 2 tyg potrafiłeś z nim grać, później piszesz ze wykorzystałeś moment... taka trochę chytra zagrywka :)
 

DeletedUser209423

Guest
Otumaniony Kwasami 10 dni się zbierał, żeby napisać te półprawdy, manipulacje i kłamstwa.
Na koniec klasyka - nie będę z Tobą rozmawiał.
Nasrałem, ale nie posprzątam.

Skoro nie planujesz ze mną rozmawiać, to nie ma sensu żebym Ci odpowiadał i wyjaśniał co i jak. Zmienisz zdanie, chętnie pogadam

Nie pozdrawiam
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
Ja tak tylko wtrącę że dziś jest dzień wiedzy o pingwinach, dlatego wszystkim pingwinom tego forum życzę udanego wieczoru w sumie już .
A dla miłośników obiadów i jedzenia to przypomnę że dziś jest dzień bigosu i miłośników sera.


„Błogosławiony, który nie mając nic do powiedzenia nie obleka tego w słowa.” - Julian Tuwim
 
Wynik reakcji
335
Tych amatorów nie należy brać pod uwagę. Poziom równy Bellum
Dobrze, że się podpisali, bo byśmy mieli paraolimpiadę
Panie nie obrażaj pan xd ale zapomniałeś dodać że mamy również sojusz z Jutro i Tajemnica do końca świata podpisany widocznie masz słabych informatorów,skoro nie wiesz tak prostych i oczywistych rzeczy ;) ups chyba sprzedałem ważne informacje ale no cóż przecież Ty i tak wszystko wiesz najlepiej <szampan>
 

DeletedUser209423

Guest
Panie nie obrażaj pan xd ale zapomniałeś dodać że mamy również sojusz z Jutro i Tajemnica do końca świata podpisany widocznie masz słabych informatorów,skoro nie wiesz tak prostych i oczywistych rzeczy ;) ups chyba sprzedałem ważne informacje ale no cóż przecież Ty i tak wszystko wiesz najlepiej <szampan>

Dobra nie nudź już.
Masz takie super plemię, to się go trzymaj.

Pisałem na 174 przegracie - przegraliście

Pisałem na 176 Jutro przegra - przegrali

Pisałem na 182 Jutro i Peee przegra - przegrali


Na tym możemy zakończyć.
Żyj marzeniami.

Bellum i Pewniaczki znikną z mapy. Już niebawem przedstawię w jak łatwy i korzystny dla wszystkich sposób to zrobić.
 
Wynik reakcji
335
Dobra nie nudź już.
Masz takie super plemię, to się go trzymaj.

Pisałem na 174 przegracie - przegraliście

Pisałem na 176 Jutro przegra - przegrali

Pisałem na 182 Jutro i Peee przegra - przegrali


Na tym możemy zakończyć.
Żyj marzeniami.

Bellum i Pewniaczki znikną z mapy. Już niebawem przedstawię w jak łatwy i korzystny dla wszystkich sposób to zrobić.
Przecież Ti dopiero chwaliłeś a mówisz że jestem amatorem ....ja to nie wiem jak z Tobą rozmawiać jesteś zbyt potężny ...
:( Idę się z wrażenia napić bo nie wytrzymam ..
 
Wynik reakcji
858
Otumaniony Kwasami 10 dni się zbierał, żeby napisać te półprawdy, manipulacje i kłamstwa.
Na koniec klasyka - nie będę z Tobą rozmawiał.
Nasrałem, ale nie posprzątam.

Skoro nie planujesz ze mną rozmawiać, to nie ma sensu żebym Ci odpowiadał i wyjaśniał co i jak. Zmienisz zdanie, chętnie pogadam

Nie pozdrawiam
A to pokusze się na odpowiedź. Nie zbierałem się w sobie tylko czekałem na odpowiedni moment żeby obnażyć jakim żałosnym kłamcą i manipulantem jesteś. Wartości, o które tak tu wielce walczysz forumowy prawilniaku masz za nic. Nie masz godności ani dumy żeby przyznać się do błędu i przeprosić, "klasyka".
Nasrałeś to właśnie ty przez te 100 stron i mimo, że ktoś ci udowodnił ze wielkie gówno na środku pokoju jest twoje, to nie potrafisz go posprzątać tylko dalej się w nim mażesz.
 

Shevi

Pikinier
Wynik reakcji
38
PANOWIE jest sens zaczynać grę od nowa na tak szybkim świecie ;)? Nie widziałem jeszcze gorszego syfu w plemionach jaki tu zobaczyłem, mowa o północnym członie chaos... pech tak chciał że mnie wyrzuciło tu a nie gdzie indziej, ale co zrobić
 
Wynik reakcji
335
PANOWIE jest sens zaczynać grę od nowa na tak szybkim świecie ;)? Nie widziałem jeszcze gorszego syfu w plemionach jaki tu zobaczyłem, mowa o północnym członie chaos... pech tak chciał że mnie wyrzuciło tu a nie gdzie indziej, ale co zrobić
Kliknij zacznij od nowa może gdzieś na obrzeżach wylądujesz to możesz próbować ale ogl wszystko tu szybko idzie więc nie wiem czy jest sens z takim opóźnieniem jeszcze zważając na podkręcone eko i zbieraka^^
 

KoDeX@2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.043
Jak to jest że NIC na swojej akcji wychodzą na -? Ktoś ma jakieś informację co mogło pójść nie tak jak powinno?
Wracaj płakać na grupie xd bo jak na razie to największe kuku robi obóz, a Wy oprócz płaczu, że chyba już pograne to nic nie pokazaliście xd
Dzień się jeszcze nie skończył. Przypominam, że mieliśmy zejść na jedną akcje a później tydzień zjadania pustych wsi xd


Swoją drogą to śmieszne, że dopiero teraz wylazles z budy, bo widziałem że miałeś czas na lamenty od samego rana xd Proponuje tam wrócić
 
Do góry