Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Z tą żoną to ty już przestań się odklejać XD

Ma piękna żona jest od niedawna dietetyczką i influancerką związaną ze zdrowym odżywianiem, więc ponieważ jej profil i dane są powszechnie dostępne w necie, to myślę, że w niedługim czasie po prostu wam podam link. Wtedy zamiast wiecznie wymyślać te bzdury, zaczniecie się ślinić do monitora.

W ogóle to jest cyrk, chłopy uważają, że ktoś wymyśla sobie istnienie żony xD
Ale jaja
Wyjdźcie z tej piwnicy, czy posiadanie żony to jakiś nieosiągalny dla was rarytas? No ludzie

Lecę
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.190
Ma piękna żona jest od niedawna dietetyczką i influancerką związaną ze zdrowym odżywianiem, więc ponieważ jej profil i dane są powszechnie dostępne w necie, to myślę, że w niedługim czasie po prostu wam podam link. Wtedy zamiast wiecznie wymyślać te bzdury, zaczniecie się ślinić do monitora.

W ogóle to jest cyrk, chłopy uważają, że ktoś wymyśla sobie istnienie żony xD
Ale jaja
Wyjdźcie z tej piwnicy, czy posiadanie żony to jakiś nieosiągalny dla was rarytas? No ludzie

Lecę

Uważam że dla Ciebie jak najbardziej :D
Powodu ku temu znalazłbym wiele.
Choćby ciągłe pisanie o niej - masz to masz , każdy normalny który ma kobietę/żonę nie pisze co chwile o niej ( Dlatego uważam że choćby dlatego jest zupełnie inaczej w twoim przypadku , coś ala wykopek i generalnie nic mi do tego ale przestań już pierdolić XD )

A wgl to miałeś jeść obiad z piękną żoną :D
 

KayaNaPaczaju

Szlachcic
Wynik reakcji
3.330
Black zamiast skomentować wierszyk tutaj to napisał mi na pw uznając że nie bedzie mi odpisywał tutaj bo jestem mniej waznym tematem niz niszczenie bellumów xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


On musi mieć jakieś rodzinne powiązania ze smuteczkiem 100%.
 

Czarna Szmata

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.333
Weeż Ty chłopie sie już przymknij, 74,79% postów na tym forum należy do Ciebie ;>
Bez niego nie byłoby w takim razie prawie ruchu na FO. Blacka można nie lubić, ale bez niego 9/10 osób tutaj widać nie miało by co robić, bo pojawiają się głównie w wymianie zdań z nim, niewiele mają do powiedzenia poza tym. Tak że warto docenić, że Black poświęca swój czas żeby kilka/naście innych osób miało się o co wykłucać na forum, czym poekscytować. Inni mogą czerpać z tego rozrywkę albo wrzucić jemu i jego rozmówcom ignora - jeśli nie znacie tej funkcji to polecam się zapoznać, jeśli znacie i świadomie tego nie robicie żeby się pucować postami jak to was nie wkurza to nawet godni szydery ze strony Snowa nie jesteście xD
O widzę, że Lolitki niżej elegancko wyjaśnia frajernie. Nie dziwi, że od razu reagują agresją i wypieraniem na zwrócenie uwagi na oczywisty fakt, że robią to samo co zarzucają Blackowi tylko grupowo (i nie dają rady jednemu gościowi, beka z nich xd).
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
Muszę zmykać na obiad przygotowany przez mą piękną żonę.
Dziś ma żona serwuje z tego co widziałem cannelloni nadziewane mięsem mielonym, szpinakiem a wszystko zapieczone w sosie pomidorowym.
...
Uwaga, tłumaczę
Ban dla leni nadziewane obłudą, mięsem zamiecionym fałszem a wszystko to zmieszane w zdradzie z odrobiną kosy
 

KayaNaPaczaju

Szlachcic
Wynik reakcji
3.330
Bez niego nie byłoby w takim razie prawie ruchu na FO. Blacka można nie lubić, ale bez niego 9/10 osób tutaj widać nie miało by co robić, bo pojawiają się głównie w wymianie zdań z nim, niewiele mają do powiedzenia poza tym. Tak że warto docenić, że Black poświęca swój czas żeby kilka/naście innych osób miało się o co wykłucać na forum, czym poekscytować. Inni mogą czerpać z tego rozrywkę albo wrzucić jemu i jego rozmówcom ignora - jeśli nie znacie tej funkcji to polecam się zapoznać, jeśli znacie i świadomie tego nie robicie żeby się pucować postami jak to was nie wkurza to nawet godni szydery ze strony Snowa nie jesteście xD
O widzę, że Lolitki niżej elegancko wyjaśnia frajernie. Nie dziwi, że od razu reagują agresją i wypieraniem na zwrócenie uwagi na oczywisty fakt, że robią to samo co zarzucają Blackowi tylko grupowo (i nie dają rady jednemu gościowi, beka z nich xd).

NIE JEST MOZLIWE - dać radę jednemu gosciowi, który nawet jesli nie jest chory umysłowo oczekuje ze bedziesz sie z nim przegadywał. Jedyna opcja to by nikt mu nie odpowiadał a da sobie siana samoistnie.
 

Czarna Szmata

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.333
Dokładnie, dlatego narzekanie na niego i jednoczesne branie udziału w dyskusji z nim świadczy tylko o innych, a Black robi swoje i nikogo nie udaje.
Toteż beka z cieniasów, których Black jedną ręką rozwala w przerwie od spędzania czasu z piękną żoną. Howk
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
A Ja tam uwazam, ze Snow i kilku innych z forum swietnie sie dobrali do wspolnego towarzystwa. Forum przy ich pajacowaniu trafia szlag co prawda, no ale po co naprawiac to co nieodwracalnie spierdolone
 

DeletedUser209423

Guest
Obiadzik zjedzony pyszny.
Chyba nie łudziliście się, że w makaronie ość stanie mi w gardle?

Ma piękna żona zaproponowała, żebyśmy przejechali się nad jezioro, pospacerować.
W środku zimy?
Ok, zgodziłem się.
Zacznę mieć obawy, gdy będę widział, że pakuje do auta łopatę.

Dla tych, którzy nadal twierdzą, że nie mam żony, bo spędzam non stop czas na FO.
Po pierwsze wyjaśnianie was, to sekunda roboty.
Po drugie spędzam tu tyle czasu co i wy, a przecież wy uważacie się za ludzi sukcesu...
Z tą różnicą, że wy jeszcze aktywnie gracie na kilku światach, a ja gram tak jak potrafię...a nie potrafię...

Ale to szczegół.
Sprawa porządkowa zanim pojadę.

Nadal niektórzy się dziwią dlaczego odpuściłem Jutrasom a uderzam w Bellum.
Na początku świata zaczepialem Jutro. I co? I widać jak wiele zrozumieli, odzew był nijaki, kilka złośliwości. Z kolei Bellumy klaskały uszami.

A co się stało, gdy napisałem prawdę o Bellum?
Wylała się lawina hejtu, wyzwisk, znieważania, atakowania rodziny, a nawet namawianie do zrobienia sobie krzywdy.
Teraz zatem apeluje do pozostałych plemion, widząc to zastanówcie się gdzie jest prawdziwe zło i jego źródło.
To wam da odpowiedź dlaczego Bellum.

Walka będzie trwała i wygram ją jak zawsze.
Bellum skończy napiętnowane a nazwa będzie kojarzyła się jedynie z hanbą.

Spadam
 
Do góry