Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
To zawsze mega śmieszne, jak chłopy wyzywają się od dziwek, ***** i jakich tylko a potem piszą: 'mam screeny, ale nie pokaże, bo nie upubliczniam priv, może kiedyś'

To coś na styl Husqi, który zapowiedział, że pokaże screeny, ale 31 stycznia o północy heh

Mityczne screeny, każdy słyszał, nikt nie widział.

P.S. Żeby nie było, że nie mam życia, nie siedzę o tej godzinie. Byłem siku, mogę dać screen.
 
Wynik reakcji
591
To zawsze mega śmieszne, jak chłopy wyzywają się od dziwek, ***** i jakich tylko a potem piszą: 'mam screeny, ale nie pokaże, bo nie upubliczniam priv, może kiedyś'

To coś na styl Husqi, który zapowiedział, że pokaże screeny, ale 31 stycznia o północy heh

Mityczne screeny, każdy słyszał, nikt nie widział.

P.S. Żeby nie było, że nie mam życia, nie siedzę o tej godzinie. Byłem siku, mogę dać screen.
Mam screeny na innym dysku
wroce do domu to wrzuce
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.302
Zorganizujemy wam walkę na jakiejś gali @CheffMatt to zarobicie chłopaki przynajmniej ;) I mając konflikt z kilkoma osobami nie warto wyzywać całego plemienia bo ja i wielu innych też gramy a nie mamy z tym nic wspólnego
 
Wynik reakcji
3.099
Popraw się.Za grzeczny jesteś .
Pociśnij na poziomie ameby to zrozumiejom :D
Jak nie to darme rób bo powiem dla Anety co robisz.Widze korepetycje musi Ci ktoś od nas dać : P
Kałlisz debil świata
No offence, ale czasem mam wrażenie, że to Ty powinieneś brać korepetycje z języka polskiego.
 

CheffMatt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
500
Zorganizujemy wam walkę na jakiejś gali @CheffMatt to zarobicie chłopaki przynajmniej ;) I mając konflikt z kilkoma osobami nie warto wyzywać całego plemienia bo ja i wielu innych też gramy a nie mamy z tym nic wspólnego
jeśli odebrałeś to w jakikolwiek sposób osobiście, to przepraszam i no offence mordeczko :)
Oczywiście nie mierzę wszystkich jedną miarą i gdy piszę o śmieciach to mam na myśli te konkretne wymienione wcześniej osoby,
Pozdrawiam cieplutko i życzę udanego piątku :)
 
Do góry