Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Cyrk z Pewniakami.
Zaufanie w plemieniu nie z tej ziemi. Dogadali się z Jutrem i bali się komukolwiek powiedzieć, bo nie mogło za szybko to wyjść, żeby się nie utworzyła koalicja przeciwna.
A tu klops i tak się wydało a gracze Pewniaczków wyszli na wariatów.
Beka jak z @Choriel -a

--

Ogólnie panie kmic jest sprawa. Właśnie moja małżonka urządziła spektakl lepszy niż ja tu robię.
Dobra jest.
Da radę w razie czego mnie tu zameldować?
Bo coś tam w szafie przewraca.
A w końcu jesteście za to współodpowiedzialni.

Narazie obiecałem jej film, także spływam i do usłyszenia później.
 

JoteSKa

Karczmarz
Wynik reakcji
5.593
...
Ogólnie panie kmic jest sprawa. Właśnie moja małżonka urządziła spektakl lepszy niż ja tu robię.
Dobra jest.
Da radę w razie czego mnie tu zameldować?
Bo coś tam w szafie przewraca.
A w końcu jesteście za to współodpowiedzialni.

Narazie obiecałem jej film, także spływam i do usłyszenia później.

Kto mnie podniesie z podłogi ?
Jesteś jaki jesteś - można cię w jednym momencie nienawidzić, a w drugim pokochać. +10 za dystans do siebie.
Jednak w twoim małym rozumku jest trochę IQ
 
Wynik reakcji
59.447
Nie wiem czy widziałeś jego i jego ojca wypowiedzi o życiu i polityce. Wydaje mi się że jest bardziej czerwony niż Jerzy Urban.
Maciej Stuhr nie boi się głośno wyrażać swoich poglądów. Wydaje się nawet, że igranie z opinią publiczną i podsycanie społecznych podziałów wśród Polaków sprawia mu pewien rodzaj przyjemności. Wystarczy wspomnieć galę rozdania Orłów, nazywanych polskimi Oscarami, podczas której Maciej Stuhr pojawił się jako gość honorowy. Aktor wręczał statuetkę w kategorii Najlepsza aktorka drugoplanowa. Podczas swojej zapowiedzi zażartował ze wszystkich gorących tematów politycznych, jakimi żyła wówczas opinia publiczna. Pojawiły się więc takie hasła, jak "gorszy sort", "wyklęci", "Wałęsa" i wreszcie "miało być poważnie, a państwo mają tu polew". Żarty z katastrofy Smoleńskiej wywołały oburzenie prawicowych mediów. TVP poświęciło im nawet czas w głównym wydaniu "Wiadomości".


xDDD
 

DeletedUser209423

Guest
Nie wiem czy widziałeś jego i jego ojca wypowiedzi o życiu i polityce. Wydaje mi się że jest bardziej czerwony niż Jerzy Urban.

Oni wszyscy siebie warci. Pamiętaj, że w sporej części to ludzie urodzeni w starym systemie, więc czerpali z niego garściami.

I dziś znajdziesz takie osoby.
Spójrz na naleciałości komunistyczne @Ochrona Wioski czy @mlgbrutale
Oni by ludzi banowali za własny sposób myślenia. Masz myśleć i mówić jak oni chcą.
Choć stary system upadł.

Normalne
Mnie interesuje jaki to aktor, a jest bardzo dobrym
 
Do góry