Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Wszystko zaplanowane 3 kroki do przodu. Doceniam Twój kunszt strategiczny sojuszniku.

Dziękuję

Tak mnie naszła refleksja jeszcze odnośnie oszustów.
Podam państwu prosty przykład.
@Sayyid z Peee został przyłapany na próbie wyłudzenia zasta.
Zgłoszono to z pozycji wiadomości w której to zrobił, z tego wykrzyknika.
Zero reakcji.
Poszło zwykle zgłoszenie. Odpowiedź? Proszę zgłosić z pozycji wiadomości....

No właśnie. Dlatego tak ważne jest, żeby piętnować takie zachowania. Chłop 3 razy się zastanowi zanim kiedykolwiek znowu to zrobi, już wie, że mam go na oku.

Zwłaszcza, że opłaceni propagandziści jak @Zapraszam na Lemoniadę za nazywanie takich rzeczy po imieniu, od razu atakują i przedstawiają @Sayyid jako honorowego bohatera.
Szajka kombinatorów jest liczna, ale małymi krokami pozbywamy się ich.
 

Kobra Bąbel

Miecznik
Wynik reakcji
609
Dziękuję

Tak mnie naszła refleksja jeszcze odnośnie oszustów.
Podam państwu prosty przykład.
@Sayyid z Peee został przyłapany na próbie wyłudzenia zasta.
Zgłoszono to z pozycji wiadomości w której to zrobił, z tego wykrzyknika.
Zero reakcji.
Poszło zwykle zgłoszenie. Odpowiedź? Proszę zgłosić z pozycji wiadomości....

No właśnie. Dlatego tak ważne jest, żeby piętnować takie zachowania. Chłop 3 razy się zastanowi zanim kiedykolwiek znowu to zrobi, już wie, że mam go na oku.

Zwłaszcza, że opłaceni propagandziści jak @Zapraszam na Lemoniadę za nazywanie takich rzeczy po imieniu, od razu atakują i przedstawiają @Sayyid jako honorowego bohatera.
Szajka kombinatorów jest liczna, ale małymi krokami pozbywamy się ich.
1673438625314.png
Dziękujemy Ci bohaterze... <szampan>
 

DeletedUser209423

Guest
View attachment 44110
Dziękujemy Ci bohaterze... <szampan>

Śmiej się śmiej.
Jakkolwiek by nie przymykać oczu, to faktem jest, że jestem obiektem bezprecedensowych ataków w historii tej gry.
Jestem obrażany, znieważany, namawiany do zrobienia sobie krzywdy.
Obrażana jest ma piękna żona, a także bliskie osoby.
Ale to nic. Nie da się mnie złamać, po 5 latach walki z Jutrem i historycznym zwycięstwie, jestem przygotowany na wszystko.
Prawda i uczciwość zawsze zatriumfują.
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
Śmiej się śmiej.
Jakkolwiek by nie przymykać oczu, to faktem jest, że jestem obiektem bezprecedensowych ataków w historii tej gry.
Jestem obrażany, znieważany, namawiany do zrobienia sobie krzywdy.
Obrażana jest ma piękna żona, a także bliskie osoby.
Ale to nic. Nie da się mnie złamać, po 5 latach walki z Jutrem i historycznym zwycięstwie, jestem przygotowany na wszystko.
Prawda i uczciwość zawsze zatriumfują.
AMENT
 

Profesor R

Łucznik
Wynik reakcji
592
Tu nie chodzi o żadne faworyzowanie. To był mój osobisty błąd przy konfigurowaniu świata (który niestety nie został wychwycony podczas weryfikacji poprawności ustawień) i tak niestety poszło, za co mogę jedynie przeprosić.
Natychmiast gdy zostało to wychwycone, to zostało to poprawione.
Na szczęście przez te kilkanaście godzin wysłanych zostało niewiele transportów (a wiele z nich było na 1 sztukę surowca, jakby gracze chcieli sprawdzić czy to faktycznie działa), a kont które faktycznie zyskały na tym procederze było raptem kilka i oczywiście wyciągniemy w stosunku do nich konsekwencje (tam gdzie mamy do czynienia z oczywistym pushingiem). Oczywiście wszystkie operacje są zapisane na naszych serwerach i wszystkie transporty możemy bez problemu prześledzić, bez obaw.

Tak to skomentuję:
Wszystko było umówione na najwyższym szczeblu
 

DeletedUser209423

Guest
Ale nie będę się użalał, stwierdziliśmy fakty, działamy dalej, by przede wszystkim eliminować upadłe Jutro z dalszej rozgrywki.

Patrzę na mapę, jeśli mnie wzrok nie myli, Tajemnica i Bellum sąsiadują ze sprzymierzonymi Pewniakami i Jutrem.

Zapowiada się ciekawa rozgrywka, ciężko sobie wyobrazić, by Jutro chciało z Tajemnicą się podpisać.
Tak samo @markopolo19 i jego potężne Bellum, też raczej nie powinni chcieć z tym haniebnym dwugłowym kalekim smokiem się podpisywać.

Teoretycznie jeśli Tajemnica dogada się z Bellum i ruszą w kierunku tych nieudaczników, to nawet wióry nie powinny zostać
 

Profesor R

Łucznik
Wynik reakcji
592
Wszyscy zajmują się utajnionymi Jutrem i Pewniakami, a tymczasem nikt nie zwrócił uwagi na utajnione plemię AMOKa, gdzie gracze wznieśli się na szczyt utajnienia i zamiast OS założyli SO. :O
Widać, że towarzystwo szkolone w wywiadzie w Afganistanie.
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.469
Ale nie będę się użalał, stwierdziliśmy fakty, działamy dalej, by przede wszystkim eliminować upadłe Jutro z dalszej rozgrywki.

Patrzę na mapę, jeśli mnie wzrok nie myli, Tajemnica i Bellum sąsiadują ze sprzymierzonymi Pewniakami i Jutrem.

Zapowiada się ciekawa rozgrywka, ciężko sobie wyobrazić, by Jutro chciało z Tajemnicą się podpisać.
Tak samo @markopolo19 i jego potężne Bellum, też raczej nie powinni chcieć z tym haniebnym dwugłowym kalekim smokiem się podpisywać.

Teoretycznie jeśli Tajemnica dogada się z Bellum i ruszą w kierunku tych nieudaczników, to nawet wióry nie powinny zostać

Skoro piętnujesz JUTRO to powinienes piętnować tez Bellum za wywalenie sojusznika z końcowego składu około 3 w nocy i zastąpienie ich swoimi ludzmi na swiecie 141.
To dopiero kosa była :p
 

DeletedUser209423

Guest
Skoro piętnujesz JUTRO to powinienes piętnować tez Bellum za wywalenie sojusznika z końcowego składu około 3 w nocy i zastąpienie ich swoimi ludzmi na swiecie 141.

Nie znam sprawy. Nie na tym polega obiektywizm i walka o uczciwość, żebym krytykował jakieś plemię nie mając pojęcia o co chodzi.

Na pewno obie strony mają jakieś swoje argumenty. Ale to dawno, trzymajmy się bardziej teraźniejszości. Zauważ, że nawet świat 145 już odpuściłem.

--

Chciałbym ogłosić, że moje plemię na tym świecie właśnie podpisało jednostronny sojusz z plemieniem @Pietrek z Sosnowca czyli wielkim Witam.
Jednostronny, bo ja podpisałem a oni nie.
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Nie znam sprawy. Nie na tym polega obiektywizm i walka o uczciwość, żebym krytykował jakieś plemię nie mając pojęcia o co chodzi.

Na pewno obie strony mają jakieś swoje argumenty. Ale to dawno, trzymajmy się bardziej teraźniejszości. Zauważ, że nawet świat 145 już odpuściłem.

--

Chciałbym ogłosić, że moje plemię na tym świecie właśnie podpisało jednostronny sojusz z plemieniem @Pietrek z Sosnowca czyli wielkim Witam.
Jednostronny, bo ja podpisałem a oni nie.
Chciałbym podkreślić, że Black Snow to zaufany i honorowy sojusznik plemienia Belum na FO.
 

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
[...]

Ale jak nieuczciwi ludzie dzień dnia walą was w rogi, to cisza. Zero oburzenia. Wszyscy się tylko śmieją, że ja niby show robię z tym walcząc.
A kto mi w tym pomaga?
Wszyscy tylko patrzą.

[...]
Nie każdy ma tyle siły, aby użerać się na FO. Dziękuję za tę nieustanną walkę o lepsze (hehe) jutro (nie mylić z plemieniem). Staram się pomóc choć lajkiem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry