Dzień Dobry Misiaki

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
476
Przesyl już wyłączony. Po cichutku jak w polskim sejmie

Ciekawe czy surowce od kuzyna z drugiego końca świata zawrócą czy nie :)


Swoją drogą ciekawa sprawa, skoro w ustawieniach świata przesył był wolny co potwierdził sam supporter w czyimś zgłoszeniu (które było wstawiane na FO) to czy o zmianie globalnych ustawień nie powinno być jakiejś wiadomości, że z dniem takim i takim ustawienia zostaną zmienione?
Coś na zasadzie obniżki cen monet...


Niefajnie, bo kuzyn już rynek na 10 poziom zbudował :/
 
Wynik reakcji
591
Ciekawe czy surowce od kuzyna z drugiego końca świata zawrócą czy nie :)


Swoją drogą ciekawa sprawa, skoro w ustawieniach świata przesył był wolny co potwierdził sam supporter w czyimś zgłoszeniu (które było wstawiane na FO) to czy o zmianie globalnych ustawień nie powinno być jakiejś wiadomości, że z dniem takim i takim ustawienia zostaną zmienione?
Coś na zasadzie obniżki cen monet...


Niefajnie, bo kuzyn już rynek na 10 poziom zbudował :/
@kmic to profesjonalista
byl problem i znikl
Udowodnij ze screeny z przesylu nie sa podrobione, no dawaj
 

Słodki Bum

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
4.309
Ciekawe czy surowce od kuzyna z drugiego końca świata zawrócą czy nie :)


Swoją drogą ciekawa sprawa, skoro w ustawieniach świata przesył był wolny co potwierdził sam supporter w czyimś zgłoszeniu (które było wstawiane na FO) to czy o zmianie globalnych ustawień nie powinno być jakiejś wiadomości, że z dniem takim i takim ustawienia zostaną zmienione?
Coś na zasadzie obniżki cen monet...


Niefajnie, bo kuzyn już rynek na 10 poziom zbudował :/
Nie no zachowanie pani Małgorzaty to była jakaś kpina. Wujek kmic na fo przeprosił
 

DeletedUser209423

Guest
Wiemy, że inteligencja nie grzeszysz ale to co teraz robisz tylko pogarsza sytuację xd Teraz zamiast małej garstki ludzi wykorzysta to większość XD A support i tak nic z tym nie zrobi. Dlaczego? Bo jedynym słusznym rozwiązaniem byłby reset świata a wiemy, ze to się nie stanie. Więc rozsyłanie do plemion na świecie PW o ankiecie to najgorsze co możesz zrobić X D

Okazuje się, że chłop zrobił dobrze i należy mu się medal. Śmieszne, ale też nie sądziłem, że tak będzie.

Oszuści powysyłali surki a teraz z banem posiedzą.
Piękne
 

Kapiburaczek

Chłop
Wynik reakcji
15
Mam pytanko. Jak działa zbieractwo? Chodzi mi o pojemność łupu i prędkość jednostek. Czy ma to znaczenie tak jak przy farmieniu? Lekka zbiera szybciej i proporcjonalnie więcej?

Z góry dzięki za podpowiedź
 

DeletedUser209423

Guest
Marzy mi się żeby blacksnow był mulciakiem kmica który walczy z oszustami w tej grze

No właśnie.
Tu jest też ciekawa sprawa, że support zrobił błąd w ustawieniach i nagle krzyki o tym jak to nieuczciwe, ankiety zaraz, oburzenie itd.

Ale jak nieuczciwi ludzie dzień dnia walą was w rogi, to cisza. Zero oburzenia. Wszyscy się tylko śmieją, że ja niby show robię z tym walcząc.
A kto mi w tym pomaga?
Wszyscy tylko patrzą.

To w waszych rękach są narzędzia do zwalczania nieuczciwych graczy i plemion a nie w rękach supportu, który często nie ma podstaw do karania.
Wywierajcie presję na swoich wodzów i dyplomatów.
Jeśli nikt z nieuczciwymi plemionami jak Jutro czy Pewniaki nie będzie się podpisywał, to ograniczone zostaną przekręty do minimum. Przecież całe kombinatortwo i krętactwo wprowadza kilka plemion, a reszta później kopiuje, bo nie ma wyjścia.
 
Do góry