Dzień Dobry Misiaki

Fabcio

Cartographer of the USA
Wynik reakcji
10.076
Skoro ktoś siedzi w nocy, to czemu miałby nie skorzystać

> No mówię Ci, robię zakupy na pizzę a tu jakieś skany od jakiegoś pchełka.

> Wsadzam pizzę do piekarnika, a tu jakieś szlachcice od jakiegoś pchełka.

> To kliknąłem wyślij wsparcie na dwie wioski, a tu mnie jakiś pchełka wyzywa od bambików na pw.

> No i teraz sobie jem pizzę, a tu sie jakiś pchełka wywrócił.

Dziwna sytuacja ugułem, ale pizza chociaż dobra.
 

pchelka75

Miecznik
Wynik reakcji
323
Wynik reakcji
3.010
Ale to tobie odpierdoliła gwiazdorka od jakiejś tam blaszki

No no ..

Róznica tak , że ja mordko po wygraniu 129 zakończyłem swoją grę :D .
Byłem chwilke na 174 do 80k bodajże ..

Ty za to dostajesz w łeb co świat .
I slesz Propsy Blackowi który dostał tu w łeb tak samo jak i ty .
I przychodzisz tu po co swoje mądrości rzucać ? .
Dalej propsuj donosicielstwo i kurestwo, a następnie się dziw , że cie kosują .

Trzymaj się mocno :D

Więcej już ci nie odpisze na tym forum przez wzgląd na to , że lubiałem kiedyś z wami klikać .
Pjona
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
Fabcia tak wkurwiles,swoim głupim gadaniem, że teraz wgle nie bd musiał się go nawet jakoś specjalnie prosić, bo stwierdził ,że ubijanie grubych takiemu nieudacznikowi z arkadii to sama przyjemność
 

DeletedUser209423

Guest
No no ..

Róznica tak , że ja mordko po wygraniu 129 zakończyłem swoją grę :D .
Byłem chwilke na 174 do 80k bodajże ..

Ty za to dostajesz w łeb co świat .
I slesz Propsy Blackowi który dostał tu w łeb tak samo jak i ty .
I przychodzisz tu po co swoje mądrości rzucać ? .
Dalej propsuj donosicielstwo i ko, a następnie się dziw , że cie kosują .

Trzymaj się mocno :D

Więcej już ci nie odpisze na tym forum przez wzgląd na to , że lubiałem kiedyś z wami klikać .
Pjona


O jaki tY dobry jesteś.
Nauczysz mnie grać?

Do 80k, aż dociągnąłeś? Wow, chylę czoła przed tWĄ potęgą.
Jak to się robi?
Czy ja tak potrafię?

A teraz morda kapciu, bo się tu prujesz od x postów do każdego po kolei, a jesteś takim intelektualnym bucowatym zerem, że nic tylko palnąć cIĘ w ten głupi łeb.

'Lubiałeś' klikać?
A ja 'lubiałem' tak grzyby, że na tyłku wyrósł.

No już, wystarczy, rowy kopać pajacu.
 
Wynik reakcji
3.010
O jaki tY dobry jesteś.
Nauczysz mnie grać?

Do 80k, aż dociągnąłeś? Wow, chylę czoła przed tWĄ potęgą.
Jak to się robi?
Czy ja tak potrafię?

A teraz morda kapciu, bo się tu prujesz od x postów do każdego po kolei, a jesteś takim intelektualnym bucowatym zerem, że nic tylko palnąć cIĘ w ten głupi łeb.

'Lubiałeś' klikać?
A ja 'lubiałem' tak grzyby, że na tyłku wyrósł.

No już, wystarczy, rowy kopać pajacu.
Prulem się tylko do ciebie.

No i do każdego leszcza który jakkolwiek cie propsuje .

Bambik te 80k to i tak 20x więcej niz twój życiowy rekord .
Jak tam Ci idzie na 190 burzenie Alistara i Kanara ? .
Bo zaraz cie znowu odjebia jak zwykle :D .

Jakbyś pizde trzymał krótko od momentu w którym cie dojebali i mnie by tu nie było :p .
 
Wynik reakcji
3.010
I przez komputer to sobie możesz mówić co bys mi nie zrobił .
Niestety tyle Ci tylko zostało .
W plemionach w dziurę na jednej wsi .
W rzeczywistości się nie spotkamy to sobie możesz mordę otwierać jak to byś mnie nie zbił :D .
Nawet nie jesteś psem tylko zwykłym kleszczem
 

DeletedUser209423

Guest
Prulem się tylko do ciebie.

No i do każdego leszcza który jakkolwiek cie propsuje .

Bambik te 80k to i tak 20x więcej niz twój życiowy rekord .
Jak tam Ci idzie na 190 burzenie Alistara i Kanara ? .
Bo zaraz cie znowu odbia jak zwykle :D .

Jakbyś pizde trzymał krótko od momentu w którym cie dojali i mnie by tu nie było :p .


Nie, to nie jest prawda.
Mogę spokojnie i 200k punktów wykręcić. Żaden problem.

--

I przez komputer to sobie możesz mówić co bys mi nie zrobił .
Niestety tyle Ci tylko zostało .
W plemionach w dziurę na jednej wsi .
W rzeczywistości się nie spotkamy to sobie możesz mordę otwierać jak to byś mnie nie zbił :D .
Nawet nie jesteś psem tylko zwykłym kleszczem

W rzeczywistości bym cię nie zbił, bo nie umiem się bić.
Ale chociaż tu w internecie mogę się z ciebie śmiać.
Niezwykły postęp cywilizacji.
Mogę sobie wygodnie siedzieć na sofie i obserwować jak jakiś jełop się gorączkuje po moim wpisie.

No dalej, rowy kopać
 
Wynik reakcji
3.010
Nie, to nie jest prawda.
Mogę spokojnie i 200k punktów wykręcić. Żaden problem.

--



W rzeczywistości bym cię nie zbił, bo nie umiem się bić.
Ale chociaż tu w internecie mogę się z ciebie śmiać.
Niezwykły postęp cywilizacji.
Mogę sobie wygodnie siedzieć na sofie i obserwować jak jakiś jełop się gorączkuje po moim wpisie.

No dalej, rowy kopać

Ty to nawet w tym internecie Ci nie idzie kiepie jebany :D .

Gadasz od rzeczy to trzeba Ci powiedzieć, że pierdolisz głupoty.

A co trzeba cie zakopać?
Grzybica już kończy z mózgiem?

Udaj się do specjalisty, a nie na forum plemion
 
Wynik reakcji
3.010
Pogódźcie się, bo nie ma sensu, żeby młodzi, utalentowani ludzie się kłócili. Nie ma sensu, lepiej tworzyć razem super scenę i społeczność niż się spinać. Miejsca przy stole wystarczy dla każdego. Proszę jako fan zarówno jednej jak i drugiej strony.
Przy stole to z tym kundelkiem mogę usiąść w Wigilie.

Moze nawet ludzkim głosem przemówi :D
 

Escanor

Chłop
Wynik reakcji
30
Dobra, aż się odezwę, bo nie mogę zdzierżyć kiepa. Typie, od samego początku jak się podpisywaliśmy zachowywałeś się jak roszczeniowy dzieciak, któremu się wszystko należy, mówienie co i jak mam zrobić, rozbierać graczy, bo twoi kolesie mieli foszka na pitera, że im wioski odbijał jak jeszcze mieliśmy wojnę i ty legitnie przyklepywałeś taką argumentację, panie założycielu, ponadto wszystkie barby dla MS, bo ty masz PRO grajków, cały front dla MS, bo masz PRO grajków, skończyło się na tym, że to moi gracze musieli nasz i wasz front defować, bo nie potrafiliście nic zrobić. Wyżej srasz niż dupę masz, masz zerową świadomość tego co faktycznie potrafią twoje grajki i ty. Jak się okazało miałeś w tym swoim plemieniu większy warzywniak, niż RA złożone z losowych graczy, których zebrałem z mapy. Wielce mi zagroziłeś w pewnym momencie, jak już zjedliście X barb i oddaliśmy wam częśc terenu, że nas wypowiesz, dopiero jak wydarłem się na ciebie rzucając ci faktami w mordę, to się usadziłeś. Jedyne co MS potrafiło, to wrzucać rezerwację 5 minut po chwilowym byciu bez plemienia i jeszcze rzucać się, że ignorujemy rezerwację rozbierając naszego gracza XD Chłopy co w trzecim miesiącu świata mają pokonanych tyle, co ja RA robiłem jednego dnia wysyłając sobie losowo offy w bellum.

Pisałeś do moich graczy jak do psów i ty coś tam piejesz o tym jaki ty jesteś w porządku? Chłopie, ty zdanie zmieniałeś co chwilę. Zaczęliście dostawać w japę od bellum, witam chciało wrzucić swoich frontowców, bo te twoje gówniaki talerza nie utrzymają, a co dopiero front, to się wielce spłakałeś, że chcą wam wioseczki zabierać, bo MSom na darmy, to się rączki telepią, a gdzie dopiero komuś oddać. Nagle budzisz się z ręką w nocniku i hurr durr Witam bierzcie front, zero konsekwencji, zero przemyślenia czegokolwiek.

Nagle z dupy podpisujesz jakiegoś PONa z AK, przyklejając do tego RA, gdzie ja tego w żadnym wypadku nie przyklepałem. Potem stwierdzasz, że ty jednak chcesz do Witam, dogadujesz się z nimi na to, że tylko ty przejdziesz, bo jak sam stwierdziłeś "nikt tu już nie gra", nagle wyjeżdzasz, że ty chcesz 6 miejsc. Mefisto ci odpisuje, że zasta nie weźmie i ty z tym swoim przerośniętym ego wybuchasz, bo jak to ktoś nie ma czasu dla wielkiego horwaxa. No nie ma, proponowali ci pomoc kasztanie miesiąc w przód, nagle się budzisz, bo jest zamknięcie składu i chcesz, żeby wszyscy zrobili wszystko za ciebie, tak nie działa świat typie i ten roszczeniowy ton możesz sobie w kielnie wsadzić, bo nikt się nie będzie z tobą użerał jak z dzieckiem i słuchał tych twoich tupnięć nóżką, bo coś się tobie nie spodobało i jest nie po twojemu. Nagle wrzucasz zasta do AK, nawet twoi ludzie ci mówią, że frajerzysz, ale ty w zaparte, bo przecież jesteś nieomylny.

Jedyny twój argument, to jakieś śmieszne odgrażanie się, bo kulnąłeś się kilka razy na macie i myślisz, że Pana Boga za nogi chwyciłeś. Precelki to ty sobie możesz pougniatać co najwyżej w piekarni, jak ktoś się zlituje i cię na etat do roboty weźmie.

View attachment 48530

Wypięło się na ciebie Witam, Bellum i AK, jak próbowałeś coś ugadać, bo każdy się złapał jaką chorągiewą jesteś. Każdy ma cię tutaj za ścierę, różnica jest taka, że jedni to powiedzą, a drudzy nie, bo mają z ciebie teraz korzyść, na przykład biorąc twoje wioski,

A i jeszcze na koniec - bo to chyba idealne podsumowanie

Grę to kończyłeś już z 5 razy mówiąc, że teraz masz dziecko i że obiecałeś żonie, że poświęcisz cały czas rodzinie. Jak nawet własnej żonie kłamiesz w żywe oczy, to nie ma co liczyć, że zachowasz się w porządku w stosunku do ludzi z którymi grałeś.

Pal wroty kasztanie, ema.
Z ciekawości zaglądnąłem po dobrym miesiącu i ... prawie się zrzygałem. Chłopie, pisać komuś prywatę, że okłamuje żonę? pokazałes klasę...
Prawda jest taka, że naszym największym błędem było zaufanie Tobie. Jedyne co robiłeś to wicie się jak piskorz, żeby tylko przypadkiem nie polecieć razem w Bellum.
Twoi "frontowcy"?
Kto? Pokaż mi jednego.
Że nie przechnęliśmy frontu jako samo MS?
No nie przepchnęliśmy. Bellum dobrze broniło frontu, wywalili warzywa i trzymało to kilku ogarniętych ludzi. Tam był mordo impas, więc poszli w was jak w masełko. Po prostu sobie brali jak swoje. To właśnie przez Was rzuciliśmy kontami, bo jaki był sens, jak sobie poszli bokiem, bo WIELKI CYAAA z ekipą oddali im wioski w zasadzie za free. Warzywniak tam miałeś i próbujesz zaklinać rzeczywistość. Gdyby nie fakt, że wyciągneliśmy do Ciebie rękę, to już byś nie grał na tym świecie, bo miałeś trzy fronty.
Zorganizowaliśmy Ci jeden, my mordo, bo z Tobą nikt nie chciał już rozmawiać, ani Fiesta, ani Witam, ani Bellum i co pokazałeś? Nic. Piskorza.
 
Ostatnia edycja:
Do góry