Dzień Dobry Misiaki

Damianeg

Miecznik
Wynik reakcji
105
Co by nie powiedzieć ma trochę racji.

By darmy wpierdalac to jesteście pierwsi .
Żeby zasta zabrać gdzie sami od początku świata nie musieliście się bronić to was nie ma :D
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


CHUJA WIEM ALE SIE WYPOWIEM
 

NIEKOSAASPRAWIEDLIWOSC

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
858
Tyle ode mnie bo zaraz bd, że mam ból dupy bo wrzucił zasta dla wroga blabla. To wgle tylko promil tego jak ten typ się zachowywał w stosunku do wszystkich ludzi wkoło, osobiscie chcialem dac mu szanse chociaz wielu mówiło, że jest toksycznym śmieciem no i jak widać mieli racje :D
Prawdę Wam napisał
Zjedliscie dwa plemiona darm i wydymaliscie 3/4 graczy od nich
 

Horwax

Chłop
Wynik reakcji
13
@mefisto75 x Rokush chłop na którego rada mówi "zwykły szarak, którego słowa jak coś nic nie znaczą", pisze tu o daniu mi szansy, nie bądź śmieszny. Po prostu wybrałem oddanie wiosek ludziom, którzy byli fair, mam w AK paru znajomych, dyplomację z Kuwejtem wspominam miło itd. A z Wami co? Konflikt z Pietrkiem przez miesiąc, po czym zawinął manatki, później to co się działo to zjadanie darm ode mnie i całej drugiej lini, a frontowe wioski nie ruszone, bo po co, lepiej niech każdy z MS padnie i wziąć tylko Horwaxa do pierwszego. Sram na tą blaszkę od Was. I nie wystawiłem swoich graczy, obiecane miejsca przez Was do nich były fikcją co wyszło i olałem takich petów jak Wy, a dodatkowo jak większość musiało Wam oddawać wioski, bo tak chciała Wasza rada to wszyscy pokończyli. A taki V3nnti, który miał iść do pierwszego wczoraj dostał info, że może iść do drugiego XD No to na pewno ktoś będzie z Wami grał.
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.072
@mefisto75 x Rokush chłop na którego rada mówi "zwykły szarak, którego słowa jak coś nic nie znaczą", pisze tu o daniu mi szansy, nie bądź śmieszny. Po prostu wybrałem oddanie wiosek ludziom, którzy byli fair, mam w AK paru znajomych, dyplomację z Kuwejtem wspominam miło itd. A z Wami co? Konflikt z Pietrkiem przez miesiąc, po czym zawinął manatki, później to co się działo to zjadanie darm ode mnie i całej drugiej lini, a frontowe wioski nie ruszone, bo po co, lepiej niech każdy z MS padnie i wziąć tylko Horwaxa do pierwszego. Sram na tą blaszkę od Was. I nie wystawiłem swoich graczy, obiecane miejsca przez Was do nich były fikcją co wyszło i olałem takich petów jak Wy, a dodatkowo jak większość musiało Wam oddawać wioski, bo tak chciała Wasza rada to wszyscy pokończyli. A taki V3nnti, który miał iść do pierwszego wczoraj dostał info, że może iść do drugiego XD No to na pewno ktoś będzie z Wami grał.

Kiedy prześlesz warunki PON z AK? Czekam już od ponad miesiąca na szczegóły. :/
 

Kuwejt

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
936
Kiedy prześlesz warunki PON z AK? Czekam już od ponad miesiąca na szczegóły. :/
trzymaj

Z dniem 26.03.2023 zostaje podpisany pakt o nieagresji między rodzinami plemion[ally]-AK-[/ally] i [ally]-ms-[/ally] & [ally]ra[/ally] & [ally]N0Fear[/ally]

Zasady obowiązujące:
1. Zakaz atakowania strony przeciwnej.
2. Stosunki zawarte na czas nieokreślony.
3. W razie wypowiedzenia porozumienia przez którąś ze stron obowiązuje 14 dniowy okres bez wzajemnej agresji militarnej.
4. Wszelkie spory są rozwiązywane między Radnymi plemion.
5. Brak ustalonej granicy.
 

Łysy WaRninG ?

Łucznik
Wynik reakcji
653
@mefisto75 x Rokush chłop na którego rada mówi "zwykły szarak, którego słowa jak coś nic nie znaczą", pisze tu o daniu mi szansy, nie bądź śmieszny. Po prostu wybrałem oddanie wiosek ludziom, którzy byli fair, mam w AK paru znajomych, dyplomację z Kuwejtem wspominam miło itd. A z Wami co? Konflikt z Pietrkiem przez miesiąc, po czym zawinął manatki, później to co się działo to zjadanie darm ode mnie i całej drugiej lini, a frontowe wioski nie ruszone, bo po co, lepiej niech każdy z MS padnie i wziąć tylko Horwaxa do pierwszego. Sram na tą blaszkę od Was. I nie wystawiłem swoich graczy, obiecane miejsca przez Was do nich były fikcją co wyszło i olałem takich petów jak Wy, a dodatkowo jak większość musiało Wam oddawać wioski, bo tak chciała Wasza rada to wszyscy pokończyli. A taki V3nnti, który miał iść do pierwszego wczoraj dostał info, że może iść do drugiego XD No to na pewno ktoś będzie z Wami grał.

4. Polityka i dyplomacja plemienia są odrębne. Strony zobowiązane są do informowania drugiej strony o swoich ruchach dyplomatycznych, a w przypadku plemion graniczących drugiej strony - uzyskać zgodę na działanie. Bezwzględnie zakazane jest prowadzenie polityki i dyplomacji, która bezpośrednio szkodzi drugiej stronie.

1. Samo dogadanie się nasze z RA było na ich prośbę
2. Zasty u nich co mieliśmy podczas akcji na 23 marca
3. Odrzucenie przez nich propozycji przejęcia części frontu (częściowa fuzja), przejęcie przez nas frontu, albo wpakowanie do nich deffowek
4. Celowe namawianie RA do działania na naszą szkodę
Np. odbijanie wiosek co przejęliśmy bez naruszenia zasad
Sam swoje plemię wprowadził w kryzys, a potem skosowal.

A teraz wejdzie na forum i będzie pierdolił jakie to WITAM jest złe. Parodia.
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
2.959

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


CHUJA WIEM ALE SIE WYPOWIEM

Ciekawa obrona .
Poza rakiem coś jeszcze masz do przekazania ?
Czy "XD" to wszystko co potraficie napisać z kolegami?
 

Damianeg

Miecznik
Wynik reakcji
105
Ciekawa obrona .
Poza rakiem coś jeszcze masz do przekazania ?
Czy "XD" to wszystko co potraficie napisać z kolegami?
na chuj jakiemus kretynowi z fo, ktora chuja wie a sie wypowiada i wpierdala w kazdy temat mam cokolwiek tlumaczyc? jak i tak masz swoja wersje i nie wazne co ja napisze to i tak to nie zmieni? a szkoda mi czasu na walke z kretynami, pozderki
 
Wynik reakcji
2.959
na chuj jakiemus kretynowi z fo, ktora chuja wie a sie wypowiada i wpierdala w kazdy temat mam cokolwiek tlumaczyc? jak i tak masz swoja wersje i nie wazne co ja napisze to i tak to nie zmieni? a szkoda mi czasu na walke z kretynami, pozderki
To na chuj kretynie tu wchodzisz ?.
I piszesz jakieś "xddddd" ?
Jak nie masz nic do powiedzenia to nie mów nic
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.915
Norma, ja wam pisałem 3 miesiące temu jak was Witam potraktuje. Przewin sobie w tył Horwax. Z resztą nie tylko ja miałem takie zdanie. Chcieliśmy się z wami dogadać to nas olaliście bo przecież Witam faworyt chce z wami sojusz. Jeszcze nam wjechaliście bez wypowiedzenia za ich namową, co chyba już teraz możecie w końcu oficjalnie potwierdzić. Z jednej strony mi was szkoda ale sami na to pracowaliście od początku gry. Beka, że jeszcze taki Rocca tu przyjdzie coś pierdolić o Bellum, jak skończył praktycznie tak samo. Twoich kolegów Witam też wyruchało. Ile daliście Witam, a co dostaliście w zamian? Ile jeszcze będziecie udawać że sojusznik nie zrobił z was frajerów którzy skaczą tak jak im zagra..
Ktoś wgl prócz Cya się dostał? xD
 
Do góry