Dzień Dobry Misiaki

Kubuś Pogromca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
820
Rebelsi sprzedali się,no komuś mocna odklejka weszła. To dopiero ra i ms się sprzedali xDScreenshot_20230502_035906_Chrome.jpgScreenshot_20230502_040110_Chrome.jpg
Jakby ktoś miał problem z rozróżnianiem kolorów to czarne to witam, czerwone to ms,a pomarańczowy to ra i niebieski to RebBell.
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
masz dowód na to że mieliśmy komendy i listę celi?
Nie i co w związku z tym? Słowo przeciwko słowu Ty powiesz,że nie dawał a ja powiem, że dawał XD Ja wiem co widziałem na zastach w RA, udostępnione komendy waszym graczom i graczom Ak i to nie na jednym koncie a na paru to wylapalismy. Wiec tak jak napisałem wiadomo,ze to wykorzystaliście każdy by tak zrobil, po
Prostu nie róbcie chuj wie jakich bohaterów z siebie co walczyli na pierdyliard frontów kiedy faktycznie dwa odbijali na komendach a trzeci trwał 2 tyg xD
 

bartezFCB

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
2.414
Jak zawsze honorowe Bellum pięknie przepycha front. Nie tak jak witam które nie ma defa dla sojusznika i tylko bunkruje swoje wioski. Tak tragicznego plemienia bez frontu dawno nie widziałem.
 

DeletedUser209423

Guest
Jak zawsze honorowe Bellum pięknie przepycha front. Nie tak jak witam które nie ma defa dla sojusznika i tylko bunkruje swoje wioski. Tak tragicznego plemienia bez frontu dawno nie widziałem.

Jesteś równie słabym trollem co i graczem.
Zero, null, dno.
Lepa w grze, lepy na forum.
Próbujesz widzę wejść w moje buty, ale masz zbyt małą nóżkę dziecinko.

Zatem ustaw się w kolejeczce po kolejny oklep
 
Do góry