Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Wez ty już tą ku szmaciarzu donosicielski utkaj :D

Zgłaszaj sobie gdzie chcesz . xD

Jedyne co możesz zrobić to zgłoszenie dzbanie

Twoje aroganckie podejście nie poprawia Twojego położenia.
Nie wiem czy rozumiesz.

Śmiem sądzić, że się tak rzucasz, bo siedzisz w jakiejś Anglii czy Niemczech i myślisz, że jesteś panem świat.
Oświecę Cię.
Jeśli chodzi o ten temat, to przebywanie w innym kraju tylko przyspieszy całą procedurę.
Z tego co wiem, omzrik najpłynniej radzi sobie z ustalaniem personaliów ludzi w Niemczech, tamtejsze władze bardzo chętnie współpracują.
Tak przynajmniej kiedyś czytałem.

Ale już mniejsza z tematem, to kwestia między Tobą a Mefisto, gdzie Mefisto niewątpliwie już jest zwycięzcą:)

---

Kiedy bELLUM rusza z kompromitującą akcją na wrogów?
 
Wynik reakcji
2.833
Twoje aroganckie podejście nie poprawia Twojego położenia.
Nie wiem czy rozumiesz.

Śmiem sądzić, że się tak rzucasz, bo siedzisz w jakiejś Anglii czy Niemczech i myślisz, że jesteś panem świat.
Oświecę Cię.
Jeśli chodzi o ten temat, to przebywanie w innym kraju tylko przyspieszy całą procedurę.
Z tego co wiem, omzrik najpłynniej radzi sobie z ustalaniem personaliów ludzi w Niemczech, tamtejsze władze bardzo chętnie współpracują.
Tak przynajmniej kiedyś czytałem.

Ale już mniejsza z tematem, to kwestia między Tobą a Mefisto, gdzie Mefisto niewątpliwie już jest zwycięzcą:)

---

Kiedy bELLUM rusza z kompromitującą akcją na wrogów?

Nie Pustaku .
Wciskanie mi homofobie Bóg wie co jeszcze za przekopiowanie tekstu utworu :p .
W dodatku myślicie, że coś mi może za to grozić :D
Ja tak jak dodałem nie mam nic do ukrycia i niech sobie sprawdzają . :D

No a wy donosicielskie kurwy bez godności zawsze będziecie donosicielskimi kurwami .

Ten twój Mefipizduś to dziś przyjął z 30 fajek z katami o których wspominał w 3 postach podniecony , a i tak dał sobie ujebać kuźnie w wiosce . :p
 

DeletedUser209423

Guest
Nie Pustaku .
Wciskanie mi homofobie Bóg wie co jeszcze za przekopiowanie tekstu utworu :p .
W dodatku myślicie, że coś mi może za to grozić :D
Ja tak jak dodałem nie mam nic do ukrycia i niech sobie sprawdzają . :D

Chyba nie znasz pojęcia homofobii. Heh
To oznajmię Ci, że jeśli chodzi o tę sprawę, to w Polsce nie ma ochrony prawnej.
Niby UE przymusza Polskę do wprowadzenia takiej ochrony, ale ministerstwo sprawiedliwości tego nie robi.

Co innego jeśli mówimy o antysemityzmie, a taki wpis zamieściłeś.
Nie ma kompletnie żadnego znaczenia czy kopiujesz jakiś tekst czy nie.
Heh co chłop sobie wymyślił, że jak kopiuje jakiś utwór, to już może w nim być wszystko, hulaj dusza.

Generalnie mam to koło tyłka co robisz, ale ewidentnie przesadziłeś.
Chyba nie warto było, co?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wynik reakcji
2.833
Chyba nie znasz pojęcia homofobii. Heh
To oznajmię Ci, że jeśli chodzi o tę sprawę, to w Polsce nie ma ochrony prawnej.
Niby UE przymusza Polskę do wprowadzenia takiej ochrony, ale ministerstwo sprawiedliwości tego nie robi.

Co innego jeśli mówimy o antysemityzmie, a taki wpis zamieściłeś.
Nie ma kompletnie żadnego znaczenia czy kopiujesz jakiś tekst czy nie.
Heh co chłop sobie wymyślił, że jak kopiuje jakiś utwór, to już może w nim być wszystko, hulaj dusza.

Generalnie mam to koło tyłka co robisz, ale ewidentnie przesadziłeś.
Nikt nie myśli, że coś Ci za to może grozić, wręcz przeciwnie, jest absolutna pewność, że jeśli Mefi nie robi sobie jaj, to będziesz miał syf w papierach na długie lata. A wystarczyło usunąć.
Chyba nie warto było, co?

Podam Ci przykład z OMZRIK co jest rozumiane pod pojęciem antysemityzmu


I serio myślisz, że za pojedynczy wysryw zakłują mnie w dyby ? . :D


Widzisz i właśnie tym sie różnimy ...

Ty czy ta druga MefiPipa by coś kasowała . :D
Ja sie swoich słów nie wypieram i niech sobie wiszą .

#PDW
 

DeletedUser209423

Guest
I serio myślisz, że za pojedynczy wysryw zakłują mnie w dyby ? . :D


Widzisz i właśnie tym sie różnimy ...

Ty czy ta druga MefiPipa by coś kasowała . :D
Ja sie swoich słów nie wypieram i niech sobie wiszą .

#PDW

W dyby? Absolutnie
Sądzę, że z racji tego, że to właśnie pojedynczy wpis, jeśli Mefisto nie robi sobie jaj, za jakiś rok będziesz miał grzywnę i prace społeczne.
No i smród w papierach.

Tylko tyle

I myślę, że na tym można zakończyć temat
 
Wynik reakcji
2.833
W dyby? Absolutnie
Sądzę, że z racji tego, że to właśnie pojedynczy wpis, jeśli Mefisto nie robi sobie jaj, za jakiś rok będziesz miał grzywnę i prace społeczne.
No i smród w papierach.

Tylko tyle

I myślę, że na tym można zakończyć temat

No trudno
#PDW .


Prywatna wiadomość od Black Snowa .
Można już iść siedzieć na dożywocie :D
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Chyba nie znasz pojęcia homofobii. Heh
To oznajmię Ci, że jeśli chodzi o tę sprawę, to w Polsce nie ma ochrony prawnej.
Niby UE przymusza Polskę do wprowadzenia takiej ochrony, ale ministerstwo sprawiedliwości tego nie robi.

Co innego jeśli mówimy o antysemityzmie, a taki wpis zamieściłeś.
Nie ma kompletnie żadnego znaczenia czy kopiujesz jakiś tekst czy nie.
Heh co chłop sobie wymyślił, że jak kopiuje jakiś utwór, to już może w nim być wszystko, hulaj dusza.

Generalnie mam to koło tyłka co robisz, ale ewidentnie przesadziłeś.
Chyba nie warto było, co?
O czym ty gadasz za głupoty. Jeśli to był utwór zacytowany to uja zrobią bo to żelazna obrona jest, cytowałem interpretacje artystyczną. Wystarczy popatrzeć jak to działa na różnych serwisach streamingowych. Nie mozesz sobie rzucić N worda, C worda, czy P worda bo banicja z miejsca, ale mozesz sobie puścic dowolną piosenke z youtube na ktorej N word jest w co drugim słowie, C wordow i P wordow też i nic ci nie zrobią bo ty słuchasz piosenki. Gadasz o jakis pracach społecznych za cytat, człowieku jestes tak odklejony, że to jest niesamowite, straszysz chłopa jakimś gównem totalnym i wysrywem. Drogi ośrodku prosze przyjechac na forum plemiona ponieważ ktos zacytować antysemicką piosenkę w jednym wywodzie. Jakbyś wyszedł na plac i zaczął krzyczeć Jeb*** Ży** (wiadomo chyba co tu jest?) to maksymalnie by ci policja przyjechala i wjebała mandat, a ty tu jakimis sądami i pracami społecznymi straszysz XD. Wielki sedzia i znawca debil black, prawnik, filantrop no normalnie wiele talentów. Idz tego grzyba leczyc bo na mózg śą przeżuty i mocne. Jakby mieli polować na każdy jeden zgłoszony antysemityzm to by za 50 lat tego nie ogarneli, ścigają ludzi ktorzy masowo i regularnie nawołują otwarcie do antysemizmu, hurtowo trollem i to często z podpisem imienia i nazwiska.
 
Wynik reakcji
2.833
O czym ty gadasz za głupoty. Jeśli to był utwór zacytowany to uja zrobią bo to żelazna obrona jest, cytowałem interpretacje artystyczną. Wystarczy popatrzeć jak to działa na różnych serwisach streamingowych. Nie mozesz sobie rzucić N worda, C worda, czy P worda bo banicja z miejsca, ale mozesz sobie puścic dowolną piosenke z youtube na ktorej N word jest w co drugim słowie, C wordow i P wordow też i nic ci nie zrobią bo ty słuchasz piosenki. Gadasz o jakis pracach społecznych za cytat, człowieku jestes tak odklejony, że to jest niesamowite, straszysz chłopa jakimś gównem totalnym i wysrywem. Drogi ośrodku prosze przyjechac na forum plemiona ponieważ ktos zacytować antysemicką piosenkę w jednym wywodzie. Jakbyś wyszedł na plac i zaczął krzyczeć Jeb*** Ży** (wiadomo chyba co tu jest?) to maksymalnie by ci policja przyjechala i wjebała mandat, a ty tu jakimis sądami i pracami społecznymi straszysz XD. Wielki sedzia i znawca debil black, prawnik, filantrop no normalnie wiele talentów. Idz tego grzyba leczyc bo na mózg śą przeżuty i mocne. Jakby mieli polować na każdy jeden zgłoszony antysemityzm to by za 50 lat tego nie ogarneli, ścigają ludzi ktorzy masowo i regularnie nawołują otwarcie do antysemizmu, hurtowo trollem i to często z podpisem imienia i nazwiska.

Najgorsze jest to że te Bambiki w to wierzą xDDD
 

DeletedUser209423

Guest
O czym ty gadasz za głupoty. Jeśli to był utwór zacytowany to uja zrobią bo to żelazna obrona jest, cytowałem interpretacje artystyczną. Wystarczy popatrzeć jak to działa na różnych serwisach streamingowych. Nie mozesz sobie rzucić N worda, C worda, czy P worda bo banicja z miejsca, ale mozesz sobie puścic dowolną piosenke z youtube na ktorej N word jest w co drugim słowie, C wordow i P wordow też i nic ci nie zrobią bo ty słuchasz piosenki. Gadasz o jakis pracach społecznych za cytat, człowieku jestes tak odklejony, że to jest niesamowite, straszysz chłopa jakimś gównem totalnym i wysrywem. Drogi ośrodku prosze przyjechac na forum plemiona ponieważ ktos zacytować antysemicką piosenkę w jednym wywodzie. Jakbyś wyszedł na plac i zaczął krzyczeć ** (wiadomo chyba co tu jest?) to maksymalnie by ci policja przyjechala i wjebała mandat, a ty tu jakimis sądami i pracami społecznymi straszysz XD. Wielki sedzia i znawca debil black, prawnik, filantrop no normalnie wiele talentów. Idz tego grzyba leczyc bo na mózg śą przeżuty i mocne.

Nadal nie wiesz o czym piszesz.

Nie wolno cytować utworów, których treść jest przestępstwem. To chyba logiczne. Czy nie?
Oczywiście jak zwykle wybijasz sobie zęby na podstawach.

Co do jakichś tam piosenek, chyba nie dostrzegasz jednej rzeczy i mylisz pojęcia. Możesz w nich być wulgarny, możesz obrażać grupy społeczne, ale nie możesz grup etnicznych. Bo one są chronione. A tego ewidentnie nie rozumiesz.

Za takie przyśpiewki na placu, nie otrzymałbyś żadnego mandatu, bo policja musiałaby z automatu skierować sprawę do prokuratury. Poczytaj sobie i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Dla Twojej informacji, pokaże Ci co według OMZRIK jak i sądu jest antysemickimi wpisami:

Screenshot_20230425-232534~3.png

I co chłopcze?
Tylko na placu jak będziesz krzyczał?
Bo z tego co tu widzę, to akurat wpis Czarodzieja jest dużo bardziej...hmm ostry?

Także utkaj pusty łepek, bo jak w każdej sprawie nie wiesz co piszesz.
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Nadal nie wiesz o czym piszesz.

Nie wolno cytować utworów, których treść jest przestępstwem. To chyba logiczne. Czy nie?
Oczywiście jak zwykle wybijasz sobie zęby na podstawach.

Co do jakichś tam piosenek, chyba nie dostrzegasz jednej rzeczy i mylisz pojęcia. Możesz w nich być wulgarny, możesz obrażać grupy społeczne, ale nie możesz grup etnicznych. Bo one są chronione. A tego ewidentnie nie rozumiesz.

Za takie przyśpiewki na placu, nie otrzymałbyś żadnego mandatu, bo policja musiałaby z automatu skierować sprawę do prokuratury. Poczytaj sobie i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Dla Twojej informacji, pokaże Ci co według OMZRIK jak i sądu jest antysemickimi wpisami:


I co chłopcze?
Tylko na placu jak będziesz krzyczał?
Bo z tego co tu widzę, to akurat wpis Czarodzieja jest dużo bardziej...hmm ostry?

Także utkaj pusty łepek, bo jak w każdej sprawie nie wiesz co piszesz.
Akurat to co ta Lewicowa organizacja uważa za antysemityzm, nie ma żadnego pokrycia w większosci przypadków, do śmietnika już dawno się nadaje ten szajs, oni absolutnie wszystko podciągają pod rasism, antysemityzm i inny styzm. Tak samo uważam, że Polska dla polaków i równo protestowałem przeciwko wszelkim imigranto z południa, ktorzy by chcieli pozniej brać social i wysadzać się jak we francji, czy wielkiej brytanii, z reszta zachod juz sie nauczył bo nie byl tak chętny by wpuscic imigrantow, zachęcali Polske do budowania murów i by na pewno nie wpuszczać, a jeszcze w poprzednim kryzysie bili sie kto weźmie więcej. Mam nadzieję, że to też zgłosisz bo na pewno się jakaś mniejszość etniczna poczuje urażona jako imigrant z mniejszosci etnicznej. Czekam na pismo i oskarżenia o antysemityzm, rasism i inni sty. Z założenia nie mam do nikogo problemu póki sie z buciorami mi nie pcha ze swoją ideologią promując ją na siłe.
 

DeletedUser209423

Guest
Ta lewicowa organizacja, której również nie popieram, wygrywa w jakichś ~98% spraw, więc sorry ale to Twoje wywody można spuścić w kiblu XD XD XD

Ja nie zajmuje się takimi zgłoszeniami, bo uważam, że wolność wyrażania poglądów powinna być powszechna i mam koło dupy co piszesz. Co chyba nie trudno zauważyć.

Niemniej bardzo sprytne z Twojej strony, że obrażasz grupę, której w żaden sposób się nie da sprecyzować.
Jeśli jesteś taki odważny i strugasz tu takiego chłopa z jajami, to napisz konkretnie o kogo Ci chodzi a nie piszesz ogólnie o nikim i do nikogo:)
Po czym prężysz muskuły, jaki to jesteś twardy heh
 
Do góry