Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Jakby fine straciło 500 wiosek to i tak black znalazłby jakiś powód dlaczego akcja była słaba

Jakby Fine straciło 500 wiosek, to Black Snow by napisał - gratulacje AK.
Ale nie straciło
A wy przylatujecie na FO z gównianym wynikiem +70 po miesiącu leżenia.

--

To czy padło 100 czy 150 wiosek Fine to drugorzędne tak naprawdę, lepszym wyznacznikiem jest procent ich memiarzy, którzy zawinęli się z forum :c

To akurat prawda.
Morale lecą w Fine na łeb (przynajmniej na to wygląda) a rada nie potrafi tego zatrzymać. Smutne.
To są kolejne błędy Fine niestety.
Najpierw zwlekali z wojnami, ruszyli się za późno, a teraz nie potrafią chyba zmotywować ludzi.
Kumpel Otumaniony niestety nadal mnie ani trochę nie słucha, namawiałem go do wbicia się w Rebels bez okresu wypowiedzenia, z zaskoczenia, ale jak widać wybrał inną drogę. A to była szansa na rozchwianie nadciągającego tam frontu i zdestabilizowanie również bELLUM.
Woli grać uczciwie, choć wbicie się w puste wtedy wioski Rebels byłoby fair, Rebelsi w końcu wbili kosę w Fine.
 

DeletedUser209423

Guest
Oj Black, żeby taka Ikona namawiała kogoś do brudnych zagrań. No nie spodziewałem się. Kończysz się powoli. Chociaż i tak pod koniec tego świata będziesz musiał usunąć konto i nigdy nie wracać, więc rozumiem te ostatnie podrygi.

Jakich brudnych? Fine utrzymywało Rebels przy życiu:
- pomagali zastami
- nie wypowiedzieli im relacji, choć nie mieli żadnych wojen, a mogli się wbić z drugiej strony w łatwe wioseczki i skończyć Rebels

W zamian za to, Rebelsi odwdzięczyli im się wypowiedzeniem w najtrudniejszym dla nich momencie.

To kto kogo pajacu skosował?

Nie podniecaj się tam, bo narazie rozmawiamy o Fine. A umowa dotyczy samodzielnego zwycięstwa bELLUM bądź Witam. Nie Fine.

--

Spoko, Black i tak powie, że cieniutko, a przecież głos forumowego szeryfa jest tu tak istotny

Skoro Ty wiesz co powiem, to może pisz za mnie jasnowidzu
 

DeletedUser209423

Guest
Nie bierz tego do siebie ale mam pytanko. Ty piszesz tak jak mówisz/słyszysz, czy wciskasz losowe litery na klawiaturze?
Jak wciskasz losowo, to wciśnij też czasami znaki interpunkcyjne :)
Miłego dnia :)

On nie bierze tego do siebie, luz.
Możesz mu nawciskać, napluć w ryj, przetrze się i będzie dalej ujadał
 

DucuS

Zwiadowca
Wynik reakcji
871
Swoja droga ciekawi mnie co kieruje Fine ze obstawiają diodki pejna czy innego poluyta dość konkretnym deffem gdzie te wioski martwe :D .
Znow byziaczek ksieciu czy łobuz bez deffa totalnie xD.
Chyba szybko chcecie sie zmieścić w tej zwycięskiej 50-tce ::D
To samo mnie ciekawi jak w każdej wsi Ronaldo siedzi deffa na ~20 offa a obok koledzy na strzała puści :)
 

DeletedUser209423

Guest
Witam wszystkich!
Kolejny raz gratuluje świetnej obrony FINE!
Chłopaki dają radę na tym froncie! Nie można się nudzić :)

Miłego dzionka

Oczywiście, że dają.
A gdyby rada plemienia zadbała o morale i gracze by byli zdeterminowani, to istnieje realna szansa, że AK by rozbiło swoje głupie łby jeszcze bardziej wychodząc na własnej akcji na minus.
 

DeletedUser209423

Guest
Ta, już raz się posłuchali i mieli wlecieć w łatwe wioseczki od Bellum, które miało w tym czasie front z MS, RA, No Fear, Buczkami i Rebels. Skończyło się na tym, że Bellum wszystkich walcowało a FINE zostało z ręką w nocniku.

Chytry dwa razy traci.

Kogo posłuchali? Bo na pewno nie mnie.
Ja pisałem, że to późno. Powinni walnąć bELLUM miesiąc wcześniej.
I namawiałem wtedy.

A nawet walnięcie później nie było błędem, bo dopóki deff bELLUM był przy Rebelsach, to ledwie piszczał ten haniebny twór.
Tam chyba ponad 100 wiosek na pierwszej akcji wpadło?

Twoim tokiem rozumowania Fine miało nie bić się z bELLUM, nie bić się z AK i nie bić się z Rebels. Siedzieć sobie po prostu.
No to właśnie Twoją wizję realizowali długi czas wykańczając tylko Plecaki.
Choć odradzałem.
I kto miał rację?
Dziś Plecaki by miały wojnę z AK a Fine z bELLUM i Rebels.
Można było?
 
Do góry