Dzień Dobry Misiaki

momomisiek

Miecznik
Wynik reakcji
395
Już pomoc otrzymałem, za 2-3 dni powinno przechodzić.

--

@momomisiek - bo postawiłeś na Tajemnice i siedziałeś z dupą na fotelu, gdy trzeba było się od niej odciąć.
Poza tym rozłożyłeś nogi zbyt szybko, tydzień wystarczyło wytrzymać jeszcze i Witam zajęliby się Fiestą a wy mogliście spokojnie walczyć z AK. Było dla was miejsce w koalicji
W którym momencie postawiłem na tajemnice? Jak ja z nimi nawet sojka nie miałem człowieku. Skoncz sobie wbijać swoje urojone pomysły. Tajemnica była dogadana z fiesta i oboje się do tego przyznali. Tyle , że jak zwykle fiesta musiała kogoś wystawic i zostawili tajemnice na pastwę losu :)

Centrum już nie było do ugrania ze względu na to , że biliśmy się już tam od miesiąca i kawałek zaplecza jakie mieliśmy było przy AK czyli tak czy inaczej centrum musiało paść. Na obrzeżach jeszcze delikatnie walczymy :) także nie pierdol, że zjebalismy dyplomację. Bo jakby każdy dotrzymał słowa to gralibyśmy dalej a, że poleciała kosa to powinieneś takie osoby wytykać palcami a nie nas :) Bo my graliśmy swoje cały czas bez żadnych układów i sojuszy :)
 

DeletedUser209423

Guest
W którym momencie postawiłem na tajemnice? Jak ja z nimi nawet sojka nie miałem człowieku. Skoncz sobie wbijać swoje urojone pomysły. Tajemnica była dogadana z fiesta i oboje się do tego przyznali. Tyle , że jak zwykle fiesta musiała kogoś wystawic i zostawili tajemnice na pastwę losu :)

Centrum już nie było do ugrania ze względu na to , że biliśmy się już tam od miesiąca i kawałek zaplecza jakie mieliśmy było przy AK czyli tak czy inaczej centrum musiało paść. Na obrzeżach jeszcze delikatnie walczymy :) także nie pierdol, że zjebalismy dyplomację. Bo jakby każdy dotrzymał słowa to gralibyśmy dalej a, że poleciała kosa to powinieneś takie osoby wytykać palcami a nie nas :) Bo my graliśmy swoje cały czas bez żadnych układów i sojuszy :)

A co robię? Wytykam Fiestę i AK palcami bardziej, niż kogokolwiek innego wcześniej.

--

Zastanawiam się, kogo interesuje to, że czarny śnieg ma grzyba na dupie. Po co on się nam tłumaczy dlaczego go nie było? Parodia

Jestem w stanie się założyć, że znajdzie się przynajmniej 1 osoba, którą to zaciekawiło.
Pisałem to dla niej.
A Ty małoletnia pchełko podobno nie czytasz i nie wypowiadasz się na mój temat.
 
Do góry