Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Cholercia

Przepraszam za absencję ale mimo niedzieli miałem konsultacje online z dermatologiem.
Kilka dni temu byłem w aquaparku. Moja piękna żona mnie namówiła, nie przepadam za basenami.
I co?
I złapałem grzyba.
Od wczoraj czułem, że coś nie tak.
I to gdzie?
Na dupie.

Cholera jasna. Tydzień tabletki, 2 tygodnie maść.
Ehh moje szczęście
 

Adchar1

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.527
v72oR8P.jpg

Proszę
 

momomisiek

Miecznik
Wynik reakcji
395
Fascynujące fakty pseudo naukowe.
Proszę panią, nie doceniałem Pani wyobraźni.

Na początek cieszę się, że potwierdzasz (pozwolę sobie mówić per Ty) fakt o którym pisałem, że Fine nie miało wyjścia i że popełnili błędy wcześniej, gdzie namawiałem ich do szybszych i agresywniejszych ruchów.

Dalej to już stek bzdur i przekłamań.
Najgłupszą rzeczą jaką zrobiło Rebels, to zmiana strony na bELLUM.
W koalicji bELLUM - AK nie ma dla nich miejsca i prędzej czy później zostaną zmłóceni.
I dziwię się, że Ty udająca taką szczerą wprost tego nie przyznasz.

Wy mieliście szacunek? Gnoiliście ich na każdym kroku. Cofnij sobie o 200 stron ten wątek. Przecież w pewnym momencie napisałem, że coś się zmienia, bo kret Sylwan i inni z bELLUM zaczęli wchodzić w dupsko Rebelsom, chwilę wcześniej równając ich z gównem. Przestań łgać. Gardziliście nimi a super sojusznikiem stali się, gdy Fine zaczęło was lać i wiedzieliście, że to jedyna szansa.

To, że Fine zbyt mało pomagało? Być może masz rację, ale Otumaniony najwidoczniej uznał, że nie ma sensu reanimować trupa i raczej się z nim należy zgodzić.

Na koniec wisienka na torcie, czyli wy nie zawaliliście dyplomacji heh
Macie najgorzej prowadzoną dyplomację tego świata, nikt tak nie zawalił jak MARKO.
Może jedynie pajac @momomisiek

Wasze szczęście i istnienie polega na tym, że Witam radzi sobie świetnie i tylko dlatego AK czy Rebelsi się z wami liczą.
Bo nie kosowaliśmy i nie zmienialiśmy strony jak dziwki to chujowe dyplo? Ty jesteś pajac jak tego nie widzisz.
 

DeletedUser209423

Guest
Chciałem pomóc :)

Już pomoc otrzymałem, za 2-3 dni powinno przechodzić.

--

@momomisiek - bo postawiłeś na Tajemnice i siedziałeś z dupą na fotelu, gdy trzeba było się od niej odciąć.
Poza tym rozłożyłeś nogi zbyt szybko, tydzień wystarczyło wytrzymać jeszcze i Witam zajęliby się Fiestą a wy mogliście spokojnie walczyć z AK. Było dla was miejsce w koalicji
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
Fascynujące fakty pseudo naukowe.
Proszę panią, nie doceniałem Pani wyobraźni.

Na początek cieszę się, że potwierdzasz (pozwolę sobie mówić per Ty) fakt o którym pisałem, że Fine nie miało wyjścia i że popełnili błędy wcześniej, gdzie namawiałem ich do szybszych i agresywniejszych ruchów.

Dalej to już stek bzdur i przekłamań.
Najgłupszą rzeczą jaką zrobiło Rebels, to zmiana strony na bELLUM.
W koalicji bELLUM - AK nie ma dla nich miejsca i prędzej czy później zostaną zmłóceni.
I dziwię się, że Ty udająca taką szczerą wprost tego nie przyznasz.

Wy mieliście szacunek? Gnoiliście ich na każdym kroku. Cofnij sobie o 200 stron ten wątek. Przecież w pewnym momencie napisałem, że coś się zmienia, bo kret Sylwan i inni z bELLUM zaczęli wchodzić w dupsko Rebelsom, chwilę wcześniej równając ich z gównem. Przestań łgać. Gardziliście nimi a super sojusznikiem stali się, gdy Fine zaczęło was lać i wiedzieliście, że to jedyna szansa.

To, że Fine zbyt mało pomagało? Być może masz rację, ale Otumaniony najwidoczniej uznał, że nie ma sensu reanimować trupa i raczej się z nim należy zgodzić.

Na koniec wisienka na torcie, czyli wy nie zawaliliście dyplomacji heh
Macie najgorzej prowadzoną dyplomację tego świata, nikt tak nie zawalił jak MARKO.
Może jedynie pajac @momomisiek

Wasze szczęście i istnienie polega na tym, że Witam radzi sobie świetnie i tylko dlatego AK czy Rebelsi się z wami liczą.

Ty sam jestes jak wytwor wyobrazni xDDD pieprzysz cos o rzetelnosci a mijasz sie z definicja faktow w kazdym slowie
nawet nie umiesz przedstawic faktow a co jeszcze cos udowodnic xDD
to chyba najlepszy dowod na to ze jestes zwykla forumowa pierdola a kaDy kto tu wchodzi z toba w polemike ci dorownuje levelem (jak tam zapaszki w szambie ludziska, dobre xD?)
 

DeletedUser209423

Guest
Gdzież ta propaganda, Black?

Chociażby tu:

Mimo to, po zapoznaniu się z niedostępnymi tutaj szczegółami, dostrzegam w tej zmianie strony również sporo słuszności. Stąd decyzja, aby zostać i jeszcze trochę tutaj powalczyć.

Rozpowszechniasz kłamliwą propagandę, jakoby Fine was skrzywdziło i dowiedziałeś się o tym po pewnym czasie.

A już to, że miałeś kończyć....ale poczekałeś, to istna komedia. Nie miałeś w ogóle takich planów
 

AlkoKrol x Goku

Miecznik
Wynik reakcji
331
Już pomoc otrzymałem, za 2-3 dni powinno przechodzić.

--

@momomisiek - bo postawiłeś na Tajemnice i siedziałeś z dupą na fotelu, gdy trzeba było się od niej odciąć.
Poza tym rozłożyłeś nogi zbyt szybko, tydzień wystarczyło wytrzymać jeszcze i Witam zajęliby się Fiestą a wy mogliście spokojnie walczyć z AK. Było dla was miejsce w koalicji
Co ty masz z tą tajemnica???
To że graliśmy do jednej bramki na 176 nie oznacza, że tutaj też
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
bo wiecie co ziomy kiedys to bylo tak8e zle plemie tajemnica nie
to napisalem tyle zbdur ze sie z wrazenia pokasowali xD
i tera ich nie ma ok
zostaly tylko te ekipy ktore cos przeskrobaly i gracze co obuektywnie nie dorastam do piet xDDD
Bede tu takie boje toczyc zr senm polski jak to uslyszy stan wojenny oglosi dzieciaki powiadam wam
halyna gotuj te obiady spizarke trzeba zapelnic
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser209423

Guest
Jestem pod wrażeniem, że resztki EM walczą z obłudnikami z Fiesty

Wow, piękny przykład wytrwałości dla Fine, które jest w milion razy lepszej pozycji.

W zasadzie te resztki Fiesty nie mam pojęcia czemu jeszcze stoją po stronie AK. Przecież to już są ludzie na odstrzał, AK ich skazało.

Na miejscu @Pietrek z Sosnowca bym próbował to wykorzystać.
Połączyć Fiestę z EM, klepnąć sojka i wspomagać deffem.
To by było spory problem dla obludników z AK
 

pandaseka

Zwiadowca
Wynik reakcji
870
Chociażby tu:



Rozpowszechniasz kłamliwą propagandę, jakoby Fine was skrzywdziło i dowiedziałeś się o tym po pewnym czasie.

A już to, że miałeś kończyć....ale poczekałeś, to istna komedia. Nie miałeś w ogóle takich planów
Skąd możesz wiedzieć czy miałem kończyć, czy nie? Nie jesteś osobą z kręgu moich najbliższych znajomych, a, co może dla niektórych dziwne, z tego typu informacjami nie przychodzę w pierwszej kolejności na FO. Kto ma wiedzieć, ten wie, że decyzja nawet już zapadła, ale po kilku dniach się z niej wycofałem :)

Natomiast nigdzie nie napisałem, że Fine nas skrzywdziło. Powiedziałem jedynie, że z tego co mi wiadomo, dyplomaci inaczej interpretowali niektóre wydarzenia i stąd wynikła decyzja o zmianie strony. Czy ja bym podjął taką samą - być może nie. To, że dostrzegam w takim ruchu pewną słuszność nie oznacza, że odbieram jakiekolwiek racje Fine. Zwyczajnie widzę, że obie strony mogą czuć się w pewien sposób poszkodowane - zarówno Fine, jak i Rebels.
 

DeletedUser209423

Guest
Ej, a co się stało że piszesz AK, a nie aK?

Sprawdź moje poprzednie wypowiedzi ile razy pisałem z małej?
To tylko dwie litery, pomniejszanie tutaj nie ma swojego znaczenia.
Prawie nigdy tego nie robiłem, więc nic się nie stało, bo nic się nie zmieniło.

--

Skąd możesz wiedzieć czy miałem kończyć, czy nie? Nie jesteś osobą z kręgu moich najbliższych znajomych, a, co może dla niektórych dziwne, z tego typu informacjami nie przychodzę w pierwszej kolejności na FO. Kto ma wiedzieć, ten wie, że decyzja nawet już zapadła, ale po kilku dniach się z niej wycofałem :)

Natomiast nigdzie nie napisałem, że Fine nas skrzywdziło. Powiedziałem jedynie, że z tego co mi wiadomo, dyplomaci inaczej interpretowali niektóre wydarzenia i stąd wynikła decyzja o zmianie strony. Czy ja bym podjął taką samą - być może nie. To, że dostrzegam w takim ruchu pewną słuszność nie oznacza, że odbieram jakiekolwiek racje Fine. Zwyczajnie widzę, że obie strony mogą czuć się w pewien sposób poszkodowane - zarówno Fine, jak i Rebels.

Skoro decyzja zapadła, a potem ją niby zmieniłeś, to znaczy, że nie jesteś słowny.
Jak całe Rebels
Dobre plemię reprezentujesz
 
Do góry