Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Skończmy te ceregiele. Widzę każdy boi się tego napisać.
Witam jest tak silne, że jeśli Fine utrzyma na przyzwoitym poziomie swój teren, mogą sami pchać front.
Tak jak Pee na 170
W niczym Witamy im nie ustępują kadrowo
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
Porównując Witaczy do Pedalsów, zdrowo pojechałeś.
Witacze może i popchają front, ale walką. Pomijam kasację plemienia ;)
Pedalsy zawsze pchali fronty nieczystymi zagraniami.

Jako gracz z jednych i drugich potwierdzam xd P! W głównej mierze grało majstersztyk dyplomacyjny. Co znowu kasacje plemienia? Przecież już wyszło to, że to overek ściek największy polskich plemion.
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
nie poradziłby sobie. Wszystko przed nim. Ma jeszcze trochę luzu, ale poczekajmy jeszcze troszkę, jeszcze tylko chwilkę :DD
Nie mierz wszystkich swoją miara, nie takich akcji się broniło na 152 i prądu mi o dziwo nie wypierdalalo tak jak tobie pajacu :) Dzisiaj pochwał się lepiej jak fake kareta lecąca 24 h wyparowala wam wioskę xD A już ost sprawa bo nie chce mi się dłużej z tb ośle pisać, jesteśmy na froncie obok siebie już pewnie z 2-3 tyg, i co przez ten czas zdziałałes? Wielkie kurwa nic xD
 

Brika

Pomocna Dłoń
Pomocna Dłoń
Wynik reakcji
297
Fascynujące fakty pseudo naukowe.
Proszę panią, nie doceniałem Pani wyobraźni.

Na początek cieszę się, że potwierdzasz (pozwolę sobie mówić per Ty) fakt o którym pisałem, że Fine nie miało wyjścia i że popełnili błędy wcześniej, gdzie namawiałem ich do szybszych i agresywniejszych ruchów.

Dalej to już stek bzdur i przekłamań.
Najgłupszą rzeczą jaką zrobiło Rebels, to zmiana strony na bELLUM.
W koalicji bELLUM - AK nie ma dla nich miejsca i prędzej czy później zostaną zmłóceni.
I dziwię się, że Ty udająca taką szczerą wprost tego nie przyznasz.

Wy mieliście szacunek? Gnoiliście ich na każdym kroku. Cofnij sobie o 200 stron ten wątek. Przecież w pewnym momencie napisałem, że coś się zmienia, bo kret Sylwan i inni z bELLUM zaczęli wchodzić w dupsko Rebelsom, chwilę wcześniej równając ich z gównem. Przestań łgać. Gardziliście nimi a super sojusznikiem stali się, gdy Fine zaczęło was lać i wiedzieliście, że to jedyna szansa.

To, że Fine zbyt mało pomagało? Być może masz rację, ale Otumaniony najwidoczniej uznał, że nie ma sensu reanimować trupa i raczej się z nim należy zgodzić.

Na koniec wisienka na torcie, czyli wy nie zawaliliście dyplomacji heh
Macie najgorzej prowadzoną dyplomację tego świata, nikt tak nie zawalił jak MARKO.
Może jedynie pajac @momomisiek

Wasze szczęście i istnienie polega na tym, że Witam radzi sobie świetnie i tylko dlatego AK czy Rebelsi się z wami liczą.

Nie fakty pseudo naukowe tylko głownie moja opinia co zaznaczyłam w poście. Faktem jedynie dla mnie jest to co pisał Kwas do Marko na pw. Tak pisał - tzn. tak było. Fakt, mógł mieć co innego na myśli, ale niestety w dyplomacji wszystko traktowane jest dosłownie.

Rebels nie dostanie "zmłócone", sama osobiście pilnuje dotrzymania wszystkiech warunków paktu, zarówno z Fine tak było, jak i z Rebels swojego czasu, ale o tym wszyscy przekonają się sami.

Mówiąc o szacunku mówie o sobie i radzie Bellum, pisanie szaraków na FO (gdzie nikt nigdy prawdy nie znalazł) nie jest w żadnym razie adekwatne do relacji, a jedynie suchą propagandą Oczywiście, że Rebels było dla nas jedyną szansą i nikt tego nie zaprzecza. Nie zaprzeczam też, że mamy duże szczeście :)

Więc nie pisz, że to wszystko "stek bzdur i przekłamań", to jest moja opinia, mój punkt widzenia i mam prawo tak myśleć, a ty masz prawo napisać, że ze mną się nie zgadzasz, jednak prosiłabym w bardziej cywilizowany sposób :)
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.552
Zebraliscie mega koalicję przeciwko WIELKIEMU WITAM (AK, bELLUM, fIESTA), rekrutujecie wszystko co się rusza i jeszcze próbujecie namówić plemiona pozostałe do walki z nami. Co za żałosne ekipy tu grają to się w głowie nie mieści. Zero jakiejkolwiek wiary w siebie xd

Nie o takie plemiona nic nie robiłem :(
 

Krised

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.257
Zebraliscie mega koalicję przeciwko WIELKIEMU WITAM (AK, bELLUM, fIESTA), rekrutujecie wszystko co się rusza i jeszcze próbujecie namówić plemiona pozostałe do walki z nami. Co za żałosne ekipy tu grają to się w głowie nie mieści. Zero jakiejkolwiek wiary w siebie xd

Nie o takie plemiona nic nie robiłem :(
Ah gdyby takie Battle Royal każdy na każdego piękny byłby to świat xD
 
Do góry