Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Tak w ogóle, to niezła beka. .

Wszyscy śmiali się z Black Snowa - 'nie grasz cioto, nie odzywaj się'.

A teraz co?
Jedna koalicja poleci, ludzie stracą 3 miesiące nocek i dni, które poświęcili. Będą patrzeć jak wioski, które budowali zostają przejmowane.
A ja w tym czasie będę sobie popijał drineczka pod palemką, która mi odbiła.

I kto jest wygrany? Znowu Black Snow.
 

DYRONE93

Pikinier
Wynik reakcji
142
Słuszna uwaga.
Pisałem Otumanionemu, że robi błąd rozbijając Plecaki do samego końca, bo powinien wziąć jakieś 20 najtwardszych osób do siebie.
Żeby przyspieszyć rozwój.
Powtarzałem to tutaj kilkukrotnie, że to się zemści.
Nie posłuchał, szkoda.
Ale nie zmienia to faktu, że nadal są w dobrej pozycji. Kwestia czy utrzyma morale. Ten świat jest dla nich nadal do ugrania. Na luzie.
Pytanie czy tylko tym razem mnie posłucha.

Walenie w AK jest absurdem w tym momencie, bo to rozbijanie głowy o mur. Póki Witam nie utworzy z nimi długiej granicy (a mianowicie z ich rdzennymi graczami), walenie tam nie ma sensu. Oni mają aktualnie tyle deffa, że na luzie wybronią.
Trzeba czekać z jak najmniejszymi stratami.
50-70 wiosek w dupę na tydzień, będzie bardzo dobrym wynikiem.

Cała siła uderzenia musi iść na bELLUM i Rebels, bo tam będzie w tym momencie dużo łatwiej, co pokazała pierwsza akcja
Tak, najlepiej niech czekają bez rozwoju na wielkie Witam, by później dostać na pizde xd
Dobrze wiedzą że są tylko spowalniaczem, nic tylko czekać na zmiane obozów.
 

DeletedUser209423

Guest
Tak, najlepiej niech czekają bez rozwoju na wielkie Witam, by później dostać na pizde xd
Dobrze wiedzą że są tylko spowalniaczem, nic tylko czekać na zmiane obozów.

Tępa dzido, nie wiesz co pleciesz.
Idź sobie otwórz moją analizę z początku świata i sprawdź czy się tam pomyliłem.
Ojej cóż za niespodzianka, po raz 2553 przewidziałem wszystko co do joty.
Dałem Fine na tacy pomysł na wyjście ze swojego położenia, nie skorzystali.
Wiem co piszę, nie martw się.

Układ wygląda w tym momencie tak, że wydaje mi się, że dostaną należny sobie teren, bez względu na to czy teraz się rozwiną odpowiednio czy nie.
Witam gra uczciwie, nie martw się.
Na tym polega właśnie koalicja, czyli coś o czym nie masz pojęcia, bo jesteście dyplomatycznymi debilami i skończycie pojechani szybciej niż myślisz. Nie jesteście nikomu do niczego potrzebni i jak czubki zmieniliście stronę.

Obozy się nie zmienią. Raczej
To znaczy, wiele rzeczy jeszcze może się przewrócić, ale zawsze musi być równowaga.
Czy to miałoby sens?
Wątpię
 

DYRONE93

Pikinier
Wynik reakcji
142
Black Snow mam screena, będzie ubaw bo nie mają innego wyjścia. Zapędziłeś się ze swoją propagandą niestety, grasz na niekorzyść Witam od dłuższej chwili.
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Słuszna uwaga.
Pisałem Otumanionemu, że robi błąd rozbijając Plecaki do samego końca, bo powinien zrobić sojka z późniejszą fuzją, albo przynajmniej wziąć jakieś 20 najtwardszych osób do siebie.
Żeby przyspieszyć rozwój.
Powtarzałem to tutaj kilkukrotnie, że to się zemści.
Nie posłuchał, szkoda.
Ale nie zmienia to faktu, że nadal są w dobrej pozycji. Kwestia czy utrzyma morale. Ten świat jest dla nich nadal do ugrania. Na luzie.
Pytanie czy tylko tym razem mnie posłucha.

Walenie w AK jest absurdem w tym momencie, bo to rozbijanie głowy o mur. Póki Witam nie utworzy z nimi długiej granicy (a mianowicie z ich rdzennymi graczami), walenie tam nie ma sensu. Oni mają aktualnie tyle deffa, że na luzie wybronią.
Trzeba czekać z jak najmniejszymi stratami.
50-70 wiosek w dupę na tydzień, będzie bardzo dobrym wynikiem.

Cała siła uderzenia musi iść na bELLUM i Rebels, bo tam będzie w tym momencie dużo łatwiej, co pokazała pierwsza akcja
a druga akcja pokazała odbicie sie od sciany głową :) W pierwszej upolowali gracza ktory ewidentnie nie poradzil sobie z obroną i w jednej sekundzie skasowali mu 43 wioski czyli grubo ponad polowe przejęć, pod rebels stało mase mobila i deffa bo tez atakowali, druga akcja idealnie pokazala jakie moga byc bunkry a teraz beda jeszcze wieksze jakby trzeba było :)
 

DeletedUser209423

Guest
a druga akcja pokazała odbicie sie od sciany głową :) W pierwszej upolowali gracza ktory ewidentnie nie poradzil sobie z obroną i w jednej sekundzie skasowali mu 43 wioski czyli grubo ponad polowe przejęć, pod rebels stało mase mobila i deffa bo tez atakowali, druga akcja idealnie pokazala jakie moga byc bunkry a teraz beda jeszcze wieksze jakby trzeba było :)

No okey
 

Tak Byłem Pod Wpływem

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
No to chyba idealny moment żeby przytoczyć Twe słowa . Ledwo zaczęliśmy bitkę .. pierwsza akcja i dostałeś po główce konkretnie że aż z z frontu prawie zniknąłeś.. <boks> <lol> Twoje FINE również nie błysnęło 94:50.
Na tą chwilę to ja mam nadzieję że w dalszej fazie postawisz jakiś opór i powalczymy.. do następnego zią<rotfl>
dobrze, że chociaż umiesz wyjść z dziury w takich momentach i szczekać :) byle byś znowu nie dostał na dziurę i się ukrywał za plecami "kolegów" z plemienia.
Pozdro ;p
 
Do góry