Dzień Dobry Misiaki

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
471
Myślicie, że będzie kiedyś tak, że jakieś plemię napisze do wroga "Hej Kumple fajna obrona, nie ma co gadać dobre ustawienie", albo odwrotnie "Hej dobra akcja, sporo wsi Wam wpadło, zobaczymy co na naszej będzie" xD

Czy już zawsze będzie tak, że jak ktoś się odbije to będzie pisał "Ee tam easy i tak nie chcieliśmy wiosek przejmować" Serio Alistar? Zrobiliście akcję na tyle karet i planowałeś max 5 przejęć? To chyba średnie ambicje macie, albo po prostu wysryw bez sensu, bo się odbiliście i już :D
Zawsze można napisać "hej, ale świetnie te akcje zjebaliście. Powodzenia i oby więcej takich akcji" :D
 

Lucas4w

Łucznik
Wynik reakcji
883
Nie no wiadomo, że trzeba zrobić trashtalk , ale no bez żartów. Wejść na forum i pisać jakieś głupoty, że na własnej akcji ktoś nie planował podbijać wsi? :D
Wiadomo nie ma co chwalić wroga, bo to nie jest obowiązek, lepiej zrobić jakąś szpilkę - spoko rywalizacja jest rywalizacją, ale tak jak piszę... Nie gadajmy głupot, że to nie obrona dobra tylko ktoś nie chciał atakować :D
 

Podeszwa

Łucznik
Wynik reakcji
471
Ogólnie to wiadomo, że bellum i AK spadną z rowerka i przegrają świat, zostanie Fine i Witam na końcu, znowu podział 50/50, a że historia lubi się powtarzać to wiadomo kto wygra.
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
@Bl-ack Sno-w i @mefisto75 x Rokush podobno nawzajem myją sobie plecy. Potwierdzone info. Oprócz tego stykają się końcówkami, jakby spawali.

Znowu jakieś podteksty gejowskie tutaj uskuteczniasz, kolejny kryptogej na tym FO. Spokojnie jestem tolerancyjny każdy lubi coś innego ale żeby od razu namawiać do swoich upodobań mnie i Blacka? No bez przesady oskarku
 
Wynik reakcji
3.203
Myślicie, że będzie kiedyś tak, że jakieś plemię napisze do wroga "Hej Kumple fajna obrona, nie ma co gadać dobre ustawienie", albo odwrotnie "Hej dobra akcja, sporo wsi Wam wpadło, zobaczymy co na naszej będzie" xD

Czy już zawsze będzie tak, że jak ktoś się odbije to będzie pisał "Ee tam easy i tak nie chcieliśmy wiosek przejmować" Serio Alistar? Zrobiliście akcję na tyle karet i planowałeś max 5 przejęć? To chyba średnie ambicje macie, albo po prostu wysryw bez sensu, bo się odbiliście i już :D
Ja mogę dziś już kończę to napiszę XD Nikt nie ukara w końcu za obiektywność.
Obrona bardzo dobra większość terenu trafiona z zadefowaniem. Z tego co mi ziomki piszą odbitki już lecą ale z dalszej linii więc z tych plus 20 raczej będzie plus 5 za jakieś 2 godzinki. ALE nie trudno taką akcję rozczytać skoro mamy offy dogrywane na 11:00:00 w znacznej ilości reszta w przedziale 30 minut a fejki nawet i te rozpisane są rozjebane na znacznie większy zakres czasowy. Teraz jeszcze może nabrali się na fejk grube bo były i wioskach deff. Ale teraz mają notatki i na kolejnej będzie jeszcze gorzej z tym bo z miejsca je sobie zignorują a ciężko z tym aby ludzie zrobili po 100 toporków i 50lk w wioskach deff dla zmylenia. Ratki na 30 ważniejsze jak patrzę u niektórych xd
Manka musi zrozumieć że robotę mają wykonywać frontowcy a offy nie mogą kończyć swojej roboty o 11. Wleca wszystkie potem nie można się nawet dokleić do niczego a to żaden koszt "zasobowy" jak rozpisze się dodatkowe 2-3 offy co godzinę czy dwie. Podniecili się akcja na bellum gdzie zgarnęli 60 wsi. Zgarnęli bo bellum nie miało wtedy deffa żeby chociażby postawić gdzieś bunkry na odbitki. Padło wszystko ale to akurat nie dziwne skoro graczowi który stracił wtedy 40 wsi nie ostała się nawet jedna wieś więc z czego chlop miał to odbijać? Potem już było widać ten deff spod rebelsow i rozczytanie akcji bo chyba wyszliśmy na 0.

Liczę że manka wyciągnie wnioski że mimo takich ustawień (bo fajnymi nazwać ich nie można) i zasypywania przeciwnikami karetami na nic to wszystko jak same offy nie będą rozpisane z głową. Nie będę pisał że graczy mają dobrych bo tego nie wiem. Do tej pory jedynie atakowali ale były to przejęcia z rozpiski głównie i ciężko powiedzieć czy z tych frontowcow będzie chleb tym bardziej że obrony jeszcze nie widzieliśmy praktycznie wcale.

No nic powodzenia całej. Będziemy śledzić te poczynania dalej z kumplem @Bl-ack Sno-w (⁠θ⁠‿⁠θ⁠)


Ps. Pisanie po każdej nieudanej akcji, że w dużej mierze skupiała sie burzeniu nie jest dobrym pomysłem. Gdyby tak było po drugiej akcji w bellum "burzacej" nie mrozilibyscie frontu a wykorzystali potencjał który był czyli brak możliwości odbijania na drugiej linii. Na prawdę gracze nie są głupi i sztuczne kolorowanie jak w TVP nie przyniesie efektu. Trzeba napisać że się zjebało ale następnym razem coś się zmieni i postara aby było lepiej. Jednak zamiast tego jest
1. Akcja burząca
2. Gracze zjebali wysyłki
3. Sprzedane komendy

Każda akcja ma sprzedane komendy na każdym świecie w każdym plemieniu. W większym lub mniejszym stopniu
 
Ostatnia edycja:

Oskar83

Miecznik
Wynik reakcji
298
Póki co to każdy wie,że jesteś debilem nawet support jako jedynemu tobie wjebal tu bana bo nie mogli czytac twoich postow. Wyszło właśnie że jesteś specjalny do tej pory tylko rodzinka o tym wiedziała teraz wiedza już wszyscy na tym FO.

Dobra mecipsko, zamknij już ten ryj bo jedzie jak z szamba. Też nie dostałeś prawa głosu więc morda krótko i do kąta
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
Dobra mecipsko, zamknij już ten ryj bo jedzie jak z szamba. Też nie dostałeś prawa głosu więc morda krótko i do kąta
Zabolało? Bardzo dobrze widać pewna zależność XD Najpierw mnie oznaczasz, potem ja ciebie wgniatam jak robaka w ziemie, piszesz ze nikt nie dał mi prawa głosu po tym jak cię tutaj kolejny raz zaorałem i każesz wracać do kąta. Zwykły pet, kolejny już dzisiaj zgaszony, pięknie się czwartek zaczął.
 
Do góry