Dzień Dobry Misiaki

zwarek

Chłop
Wynik reakcji
15
Kurwy jesteście :S Włamaliscie się konto, deff cały się wycofał, brak możliwości współpracy z sąsiadami obok. Gdybyście to faktycznie nie byli wy, pokazali byście klasę i przełożyli akcje. A tka to ewidetnie widać kto maczał w tym paluszki kurwy. Jescze piszecie że to over specjalnie zrobił sam żeby ratować Fiestę ? Ale kurwy z was
Patrząc na twój rynsztokowy język, nie grzeszysz inteligencją. Więc nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz pojęcia Bezbożniku.
 

Kurumii x Roogh

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
798
Kurwy jesteście :S Włamaliscie się konto, deff cały się wycofał, brak możliwości współpracy z sąsiadami obok. Gdybyście to faktycznie nie byli wy, pokazali byście klasę i przełożyli akcje. A tka to ewidetnie widać kto maczał w tym paluszki kurwy. Jescze piszecie że to over specjalnie zrobił sam żeby ratować Fiestę ? Ale kurwy z was
Wez pajacu juz zamknij morde i idz wysylac nudeski na ipn w AK bo tylko do tego sie nadajecie z tym swoim pseudo krystkiem, banda dwóch żałosnych pajaców na czele z wIELKIM overlordem
 

Kurumii x Roogh

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
798
Ty kontem jebales w dniu akcji na 178 więc utkaj dziurę..już cię kilka razy podsumowałem to dalej szczekasz
A ty dalej jak pajac sie zaslaniasz jednym swiatem gdzie po prostu mnie nie było xD Czy ja ci wypominam prymitywny rzut kontem na 145, nie wiec zamknij jape i zassysaj deffa od AK. Co do overlorda to te akcje to chuja warte były, gdyby nie TI to byście chuja mieli a nie blaszki bo ta elite to pizdy jednostrzalowe byly xD
 

Mocarny Diakon93

Łucznik
Wynik reakcji
582
A ty dalej jak pajac sie zaslaniasz jednym swiatem gdzie po prostu mnie nie było xD Czy ja ci wypominam prymitywny rzut kontem na 145, nie wiec zamknij jape i zassysaj deffa od AK. Co do overlorda to te akcje to chuja warte były, gdyby nie TI to byście chuja mieli a nie blaszki bo ta elite to pizdy jednostrzalowe byly xD
Nie było bo rzuciłeś, przestraszyłes się X pajacu. Na 145 po prostu zszedłem konto kiedy nie było sensu marnować już czasu a nie tak jak ty kurwa jak akcja w ciebie leciała debilu jebany.

Jesteś miękki w uszach tak samo jak to całe śmieszne WITAM. Bana krętacze, włamywaczy debili, cweli itd
 
Do góry