Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Dziwny zbieg okoliczności że już w AK gracze Fiesty. Czy kiedyś czasem nie było tak, że przy rozwiązywaniu członu deff się nie cofał ? Może ten sam sam trick chcieli zastosować przy okazji zwalając winę na Witam.


Ah ha ha ha

Nie zdążyłem napisać a już się to dzieje.

Co za przegrywy
 
Wynik reakcji
193
Idealnie by było, jakby support doszedł, kto to zrobił i poszło info kto, żeby było jasne, i żeby nigdy więcej z takim graczem/plemieniem reprezentowanym przez niego się nie układać.

Jakieś kosy, wbijanie w okresie wypowiedzenia, zmiany stron w trakcie wojny, to element gry, jebiemy się na forum za to, ale powiedzmy, że jest jeszcze w kategorii "do pomyślenia".

Wjebanie się na konto i rozwiązanie plemienia, na to nie ma w słowniku kulturalnych ludzi słów dostatecznie obelżywych.

Mam nadzieję, że sprawca zostanie szybko wykryty. Też nie kupuję tego, że FIesta się sama rozwiązała ze względu na strach przed witam, skoro wlecieli full potencjałem bell + Fiesta + AK w nas, MS i jest spora szansa, że parę wiosek złapią, może nie poodbijamy wszystkiego, kto wie.
 

momomisiek

Miecznik
Wynik reakcji
395
Oj tak na pewno zrobilby to ktos inny niż witam, na pewno w kazdego interesie poza witam i fine jest wywalenie i skasowanie fiesty XD Potężne witam uznalo, ze mogloby musiec powalczyc z kims na rownych warunkach jakby musieli zjadac fieste to cyk jeden guzik i sprawa rozwiązana.
Sylwan kogo Ty bronisz? XD zastanów się do chuja bo cofnę wiadomości do kosy w EM i przypomnę Ci co wtedy pisales :) także uspokój gałgana
 
Wynik reakcji
145
Standardowe witam jak nie dyplomacja walczyc i sie posługiwać innymi by samemu nawet nie walczyc to jak juz trzeba wjebac sie i rozwiązać plemie XD. Dno i wodorosty, i jeszcze wielki zjeb blacksnow bedzie tutaj mowil ze to over sam sobie plemei rozwiazal gdy sytuacja wcale nie jest zla dla nich bo zaraz fine by sie wojna z kazdej strony otworzyla, ms dostawalo na łeb i zaraz z poludnia kawaleria do witam by przybyla, to wiadomka ze trzeba sobie pomoc w najbardziej smieciowski sposob jaki jest. Ha tfu na koalicje małego uja.
Co to za bzdury. Po co P O T Ę Ż N E W I T A M miałoby robić coś takiego, jak przez ostatni tydzień udowodnione zostało, że fIESTA to zwykłe boby do bicia? -450 wiosek w tydzień. Wchodzenie w wasz front to czysta przyjemność, więc nie rozumiem czemu mielibyśmy się obarczać takim skurwysyńskim zagraniem xD Pomyśl chłopie, zanim coś napiszesz.

A, btw, rozgościliście się już w AK?
 

Kurumii x Roogh

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
798
Idealnie by było, jakby support doszedł, kto to zrobił i poszło info kto, żeby było jasne, i żeby nigdy więcej z takim graczem/plemieniem reprezentowanym przez niego się nie układać.

Jakieś kosy, wbijanie w okresie wypowiedzenia, zmiany stron w trakcie wojny, to element gry, jebiemy się na forum za to, ale powiedzmy, że jest jeszcze w kategorii "do pomyślenia".

Wjebanie się na konto i rozwiązanie plemienia, na to nie ma w słowniku kulturalnych ludzi słów dostatecznie obelżywych.

Mam nadzieję, że sprawca zostanie szybko wykryty. Też nie kupuję tego, że FIesta się sama rozwiązała ze względu na strach przed witam, skoro wlecieli full potencjałem bell + Fiesta + AK w nas, MS i jest spora szansa, że parę wiosek złapią, może nie poodbijamy wszystkiego, kto wie.
Oni mogli tak zrobić bo jak ty przejdziesz do plemienia to deffa mogą słać od razu, ale jak ktoś dojdzie do twojego plemienia to musi 3 dni czekać żeby wsparcie wysłać, nie zdziwię się jak over to specjalnie zrobił i podrabia teraz ssy xd
 

DeletedUser209423

Guest
Reakcja ze strony supportu powinna wyjaśnić sytuację.

Ale co tu chcesz wyjaśniać?
Pada Ci plemię na pysk, jesteś -450 wiosek, chcesz fuzji z AK, które zbyt chętne nie jest...
Co zrobić?
Proste, udać włam i rozwiązać plemię.

Przymusili AK silą do fuzji, już nie mają wyjścia.
Przy okazji rada Fiesty swoje tyłeczki uratuje

Parszywi kłamcy i obłudnicy
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Sylwan kogo Ty bronisz? XD zastanów się do chuja bo cofnę wiadomości do kosy w EM i przypomnę Ci co wtedy pisales :) także uspokój gałgana
troche sie zmienilo od tego czasu, nocki wjebal wam kose i uj mu do asshola za to, ale nie zmienia to faktu, ze to co teraz witam zrobilo jest znacznie bardziej podłe + fiesta grala z nami w koalicji wiec to zmienia podejscie
 
Do góry