Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Jeszcze raz Ci powtarzam, sklepikarzu, nie jestem bankierem. Ale ciężko oczekiwać używania mózgu po kimś kto jedyne co musi zapamiętać w ciągu dnia to biała czy czarna, kiełbasa czy parówka

Wyluzuj miśku.
No dalej, oddech - łyk melisy - oddech - łyk melisy.

Nie każ mi żebym Cię tresował.
Nie wypada, człowiek bankier z tyloma 'podwładnymi'

No jakby to o Tobie świadczyło?

Może dla odmiany, dla wprowadzenia odrobiny luzu poopowiadaj jak było w Paryżu

1277488453bece131aef79fa430edb22.jpg
 

DeletedUser209423

Guest
Jak to jakiś fake

Co?
Właśnie dlatego mają was za durniów, że wy nic nie widzicie i nic nie rozumiecie.
Powszechnie w AK panuje opinia, że macie myśleć, że coś ugracie (do czasu) a tak naprawdę uważają, że macie puste łby he he

Screenshot_20230322-114031~2.png

Pustymi łbami wiadomo łatwo sterować i manipulować, co skutecznie AK się udało.
 

DeletedUser209423

Guest
Stan na 22.03

Fiesta w rozpadzie, ledwie dyszą.
bELLUM ledwie zipie i co 2 dni mają odlot, że coś się zmieni.
AK ciśnie bekę z bELLUM i robi ich na szaro, uważając za jełopów.
Rebels walczy z wewnętrznym niezadowoleniem i szykują się transfery, już niebawem....

A więc w koalicji ugiętych kolan bez zmian, nadal nikt nikomu nie ufa i każdy każdego chce wyrolować.
Znikną szybciej niż Państwo sądzicie
 

Czarna Szmata

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.333
Black robi co może, ale rzeczywiście nikt na moją niedolę uwagi nie zwraca - może takie wiadomości wyjaśniające graczom Bellum jaka jest prawda, jak do rebels latają, by coś pomogły - niestety nie każdy na fo wchodzi, sam miałem dłuższą przerwę i wiedziałem tylko tyle co w samej grze widać, a to jak wiadomo często zaciemnia obraz rzeczywistości.
Wgl mam taką prośbę, bo czytałem wiadomości wyjaśniające rebelsom jak ich rada oszukała w różnych tematach i jednej rzeczy mi tam brakuje, a człowiek ze mnie ciekawski z natury, mianowicie nie widziałem punktu ich sojuszu mówiącego o tym ile fine będzie się przyglądać jak ich sojusznika Bellum obija i zjada - czy to było na zasadzie "fine wypowie pona za miesiąc, dwa (czy tam x czasu)" czy raczej coś w stylu "fine wypowie pona jak rebels straci człon północny i fine zyska granicę dłuższą z bell"? Będę wdzięczny za info, bo czuję się w tym temacie okłamany/niedoinformowany przez swoich radnych.
Pozdrawiam i miłego dnia życzę.
 

DeletedUser209423

Guest
Black robi co może, ale rzeczywiście nikt na moją niedolę uwagi nie zwraca - może takie wiadomości wyjaśniające graczom Bellum jaka jest prawda, jak do rebels latają, by coś pomogły - niestety nie każdy na fo wchodzi, sam miałem dłuższą przerwę i wiedziałem tylko tyle co w samej grze widać, a to jak wiadomo często zaciemnia obraz rzeczywistości.
Wgl mam taką prośbę, bo czytałem wiadomości wyjaśniające rebelsom jak ich rada oszukała w różnych tematach i jednej rzeczy mi tam brakuje, a człowiek ze mnie ciekawski z natury, mianowicie nie widziałem punktu ich sojuszu mówiącego o tym ile fine będzie się przyglądać jak ich sojusznika Bellum obija i zjada - czy to było na zasadzie "fine wypowie pona za miesiąc, dwa (czy tam x czasu)" czy raczej coś w stylu "fine wypowie pona jak rebels straci człon północny i fine zyska granicę dłuższą z bell"? Będę wdzięczny za info, bo czuję się w tym temacie okłamany/niedoinformowany przez swoich radnych.
Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Nie wiem kto tam co Rebelsom wyjaśnia, ale widać, że nie jesteś na bieżąco.
Co więcej uwsteczniasz się w rozwoju.
Przykro mi przyjacielu, ale bELLUM ciągnie Cię na dno.

Po pierwsze jak sam piszesz, nie było punktu mówiącego, że Fine musi zareagować i kiedy.

Po drugie mimo, że takiego punktu nie było (a przynajmniej ja nic o tym nie wiem), to Fine jak widać ruszyło z odsieczą. Późno bo późno, pisałem że za długo czekają, ale ostatecznie ruszyli.
Tylko wtedy ktoś w Rebels wpadł na genialny pomysł, że jak bELLUM pada na pysk jeszcze bardziej, to dobry moment by iść z nimi w parze
 

Czarna Szmata

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.333
Nie wiem kto tam co Rebelsom wyjaśnia, ale widać, że nie jesteś na bieżąco.
Co więcej uwsteczniasz się w rozwoju.
Przykro mi przyjacielu, ale bELLUM ciągnie Cię na dno.

Po pierwsze jak sam piszesz, nie było punktu mówiącego, że Fine musi zareagować i kiedy.

Po drugie mimo, że takiego punktu nie było (a przynajmniej ja nic o tym nie wiem), to Fine jak widać ruszyło z odsieczą. Późno bo późno, pisałem że za długo czekają, ale ostatecznie ruszyli.
Tylko wtedy ktoś w Rebels wpadł na genialny pomysł, że jak bELLUM pada na pysk jeszcze bardziej, to dobry moment by iść z nimi w parze
Mój błąd, zasugerowałem się wpisami z FO mówiącymi o tym, że fine to był najlepszy sojusznik rebels, któremu wiele zawdzięczali i również tymi mówiące jak łatwo im lanie Nazwa szło - tak to do kupy złożyłem i głupio sobie pomyślałem, że mieli możliwość już dawno wesprzeć rebels, ale pewnie jakieś regulaminowe zapisy im nie pozwalały. Ano ciągnie mnie, ale sam niewysoki poziom od dawna prezentuje to na szczęście się nie poobijam mocno przy upadku.
 
Do góry