Dzień Dobry Misiaki

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.144
Ależ dymy na tym świecie niesamowite, ło la boga ;| Jakby kto pytał czemu nie było update`u analizy to kończę obserwować ten świat. Od startu hejciłem tu gunfo poziom, nie mój świat, nie moje kredki i szkoda mi czasu wincyj tu poświęcać. Mimo wszystko powodzenia dla wszystkich pozostałych ekip ;)

Jakby kto sądził, że dostałem wpiernicz to konto top200 świata i radny jednego z większych plemion na tym świecie zrobione z jednej samotnej wioseczki ;d To właśnie w kwestii grania incognito i poziomu na tym świecie, poproś to wpuszczą Cię wszędzie ;p A gdzie dokładnie to już nieistotne, może konto jeszcze coś pogra. Peace yoł, pora na przygodę, pora na truskawki ;p

sddefault.jpg
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.924
Zawsze mogą się zorganizować i w odpowiednim momencie iść pod szyld Fine.
Kto wie co się wydarzy....puzzle się rozsypały
Ale co wpadną darmowe wioseczki, to wpadną. bELLUMY niczego się nie nauczyły i dalej bawią się w prostackie zagrywki, ale prędzej czy później to się skończy (jak nie my z nimi skończymy, to prędzej czy później zrobią to Witamy :)).
 

DeletedUser209423

Guest
Ależ dymy na tym świecie niesamowite, ło la boga ;| Jakby kto pytał czemu nie było update`u analizy to kończę obserwować ten świat. Od startu hejciłem tu gunfo poziom, nie mój świat, nie moje kredki i szkoda mi czasu wincyj tu poświęcać. Mimo wszystko powodzenia dla wszystkich pozostałych ekip ;)

Jakby kto sądził, że dostałem wpiernicz to konto top200 świata i radny jednego z większych plemion na tym świecie zrobione z jednej samotnej wioseczki ;d To właśnie w kwestii grania incognito i poziomu na tym świecie, poproś to wpuszczą Cię wszędzie ;p A gdzie dokładnie to już nieistotne, może konto jeszcze coś pogra. Peace yoł, pora na przygodę, pora na truskawki ;p

View attachment 46777

Pozdrawiam serdecznie kumplu.

bELLUM marzą, że zobaczą kiedyś taką wiadomość ode mnie.
Nic z tego nieudacznicy!
 

DeletedUser209423

Guest
Ja też nie wiem co ty ode mnie chcesz, wrzuciłem tylko bo myślałem że ty napisałeś oceniając po stylu pisania.

Rusz trochę tą mózgownicą, gdybym ukrywał się pod jakimś loginem, to raczej styl pisania bym zmienił, nie?

Widać, że nie znasz wielkiego Black Snowa.
Ja nigdy nie robię niczego incognito.
Nie wstydzę się swoich poglądów, bo wiem jak są trafne i celne.
Zawsze kawa na ławę. I jeśli coś takiego spłodzę, to zapewniam Cię, że pod swoim loginem.
Ale nie widzę takiej potrzeby, jak wspominałem to nic nie da, mądrzy ludzie czytają tutaj forum i wyciągają wnioski. Sami! To najważniejsze
 

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
647
Prawda jest taka, że takie privy po prostu kija dają. Jak ktoś jest debilem, to mu i tak nie przetłumaczysz.
Kto mądry, wejdzie na FO, przeczyta moje wpisy i podejmie rozsądne decyzje.

--




Tylko się nie zesraj.
Twoje AK to najbardziej przereklamowane plemię.
Pchełka @TheSzumix co dostaje na łeb mając dwukrotną przewagę.
Czy baran @West

Kilo gwoździ i kret Sylwan w gratisie, że to będzie największa kompromitacja tego serwera. Witam zje ich szybciej niż Fiestę.
To plemię od początku świata z nikim nie walczyło, to nieudacznicy. Jedyna ich siła, to duża liczba wiosek. Ale i tak rozbiją swoje głupie łb
Sklej już tą pizdę dzbanie i przestań odznaczać
 

Deleted User - 8687748

Guest
Już miałem pisać, że na to idę, ale jak zobaczyłem kolejny post to podziękuję :D
z resztą nie wiem i tak o co chodzi xd Sytuacja jest jaka jest i musimy na nią adekwatnie odpowiedzieć. Do Rebelsów nic pisać nie mam zamiaru, bo wiedzą doskonale co o nich myślę. A to, że wybrali sobie fronty zamiast -> Bellum -> MS/RA -> Witam a FINE ->AK to ich problem, nie mój
 

Ohtar1

Szlachcic
Wynik reakcji
4.469
kurde jak rozumiem sojusz witam+fine to tam wepchneliby tych rebelsow MULTUM do finalnego składu, dla całego składu rebelsow blaszki by przeciez fine i witam oddali, a jeszcze zapomnialem o dzielnym MS i oczywiscie RA dla nich też miejsce w składzie.

To chyba powinni rozmowę odbyć z FINE w sprawie dalszej gry po zamknięciu składów i dogadać się czy będą wspólnie grać czy może zdecydują się na samodzielną rozgrywkę. Serio odklejka tam musi być ciekawa skoro już poruszasz temat fuzji w 3 miesiącu gry byle, żeby zdążyć przed zamknięciem xd Ja nie wiem jak ekipy po 100+ członków zamierzacie upchać w jednym plemieniu 50 osób, ale koalicja totalnej kompromitacji mnie nie zdziwi xd
 
Do góry