Dzień Dobry Misiaki

chłopaczyna

Chłop
Wynik reakcji
17
No i kolejna ciota wrzucający raporty xD 15 zagrod to ja mam łącznie lamusie na froncie bo więcej nie potrzeba na takich przeciwników jak potężny rasantano co jednego fejka przez tydzień nie wysłał
w
Piszecie jakieś brednie odnośnie tych całych zastów co klku "nASZYCH" graczy wam dało i jeszcze ich bronicie. Zamiast faktycznie przyznać że kurewskie zachowanie :D Zapewne gdybyśmy mieli taką opcję, sami byśmy takie zasty od oponenta przygarnęli, żeby wam trochę życie uprzykrzyć jednakże wy mieliście taką opcję i to wykorzystaliście no i spokooo, brawo dla was.
Ale jeśli piszecie co chwilę, że wrzucili zasty wam bo czuli się źle u nas w FIEŚCIE, to proszę was lepiej żebyście się nie wypowiadali na ten temat. Bo to jest dość bardzo żenujące :D


Tak Fiesta traktuje graczy , że sami do nas piszą
 

Załączniki

  • B2FF6545-3F88-4208-91F4-DD95200C4F2F.jpeg
    B2FF6545-3F88-4208-91F4-DD95200C4F2F.jpeg
    111,8 KB · Wyświetlenia: 126

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Myślicie że wszyscy gracze z Rebels i Buczków po napierdalance z bELLUM od początku świata będą w stanie od tak o zostać najlepszymi sojusznikami? Myślę że jakieś 3/4 graczy Rebels ma teraz kwaśną minę i nie są zadowoleni z decyzji kilku pachołków z rady. Zwłaszcza ci u których Fineasze siedziały na zascie i broniły ataków od bELLUM. Oczekujcie buntów i rozłamów, bo to szybciutko pierdolnie. Lepiej dla FINE :)
Zaskocze cie, ale nikt tu nikogo nie obrazal a szacunek był obustronny za walke, nie wiem gdzie ta zawisc na być. Widzac poruszenie na FO to boli i ma boleć, ze chociaz jeden front nam zniknal i nie ma bicia juz w przewadze łacznie 3:1 a w pewnych odcinkach czlonow 7:1
 

DeletedUser209423

Guest
Zaskocze cie, ale nikt tu nikogo nie obrazal a szacunek był obustronny za walke, nie wiem gdzie ta zawisc na być. Widzac poruszenie na FO to boli i ma boleć, ze chociaz jeden front nam zniknal i nie ma bicia juz w przewadze łacznie 3:1 a w pewnych odcinkach czlonow 7:1

Ty nie rozumiesz, że za chwilę będziecie w gorszej sytuacji niż jesteście obecnie?
Boże, jaki ograniczony człowiek
 

Ania Emil Czarek Rafał

Miły Pan z FO CZARUŚ
Wynik reakcji
1.147
Wgl śmieszna sprawa. Nie wiem jak marko wygląda i tak samo ten radny rebels co wyszedł na taki wspaniały pomysł. Ale śniło mi się spotkanie właśnie tych dwóch osobników w postaci neandertalczyków. I nie wiedzieli kto ma komu lache robić. Czy ten od rebels żeby radę do bellum wzięli przed zamknięciem składów czy Marko żeby przeszli na ich stronę.

Może dacie znać bo ciekawi mnie to
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
Wgl śmieszna sprawa. Nie wiem jak marko wygląda i tak samo ten radny rebels co wyszedł na taki wspaniały pomysł. Ale śniło mi się spotkanie właśnie tych dwóch osobników w postaci neandertalczyków. I nie wiedzieli kto ma komu lache robić. Czy ten od rebels żeby radę do bellum wzięli przed zamknięciem składów czy Marko żeby przeszli na ich stronę.

Może dacie znać bo ciekawi mnie to
dupa Ci zaczyna pękać, że nie mamy frontów dookoła?

przy okazji gratuluje akcji
 
Do góry