Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Aż się zastanawiam czy zawsze tak wyolbrzymiasz? Bo skoro tak to faktycznie my zbieramy lepe, a twoja żona jest piękna.

Jakie wyolbrzymiam? Chcesz oszukać TW stats?

Strasznie nerwowi się robicie.

Przypomnę, że gdy AK wypowiedziało Fine relacje, wasza narracja brzmiała mniej więcej tak:
'Ha ha kreseczki :-* Fine pożałuje wojny z bELLUM. Przyszła odsiecz'

Gdy tylko okazało się, że Witam tłucze Fiestę na kwaśne jabłko, zmieniacie na:
'Nie wiem co z tym Otumanionym, absurd. Czy nie widzi, że ten układ jest zły dla Fine'


Jesteście obrzydliwymi manipulantami i propagandzistami.
Wasze słowa są zawsze kija warte. Będziecie schlebiać temu kto akurat w danym momencie rzuca wam chleb.
Pato plemię
 

Deleted User - 8687748

Guest
Cwelumom dupa pęka choć jeszcze na serio walczyć nie zaczęli <rotfl>
Masz okazję panie Baran się wykazać na froncie ;]
Nie ma co się dziwić. Mieli chwilę uniesienia, że będzie front z FINE-AK. Ale zapomnieli, że Bellum jest lane z każdej strony i zanim się podniosą z błędu rekrutacji RA to w najlepszym przypadku będą tylko kolejnymi offami lub tarczą AK Ten sam syndrom co Fiesta ma, czyli albo szybkie przepchanie wrogów, albo mogą się kasować, bo później zostaną zmiażdżeni masą Witam lub AK. Każda inna opcja niż szybkie przepchanie wroga i zajęcie jego terenu (co jest nierealne w tym momencie) to porażka. A jak jeszcze Bellumy się leją w sumie randomami z mapy i się ekscytują skuteczną walką z nimi to jestem ciekaw jak będzie z FINE.
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.915
Ej to w końcu zbieramy lepe czy się ekscytujemy że ich lejemy?
Postanowiłeś coś dodać od siebie by uspokoić i utwierdzić swoich nowych sojuszników w ich decyzji? Nie bój się jak znam Kwasa to dotrzyma umowy do końca.
 

DeletedUser209423

Guest
Ej to w końcu zbieramy lepe czy się ekscytujemy że ich lejemy?
Postanowiłeś coś dodać od siebie by uspokoić i utwierdzić swoich nowych sojuszników w ich decyzji? Nie bój się jak znam Kwasa to dotrzyma umowy do końca.

No Pietrek drży ze strachu.
Zwłaszcza, że gdyby napisał do AK o sojka, to by jeszcze mu ćwiartkę świniaka w podzięce wysłali.
Rusz Ty czasem tym ciężarem co nosisz na szyi
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.978
Jaki wjazd na ambicje to moja analiza dyplomatyczna. Chyba nie trzeba w tw stats wchodzić by wiedzieć że nie jest tak źle jak nas tu opisujesz, źle to może być co najwyżej od jutra do tej pory idzie jak po maśle ;)

Myślę że Black to odpowiedni moment byś pouczył Witam by brali przykład z Wielkiego Bellum walcząc z każdym w koło a nie 3/4 granicy w dyplo i jeden front ;)

Jeszcze raz przypomnę, że sami mieliście podobne dyplo. Różnica tylko taka, że z tego, co wiem, to Witamy trzymają się zasad porozumień, wy natomiast tego nie zrobiliście (zrekrutowaliście wroga na terenie przypisanemu MS oraz wjeżdżaliście w ich wioski).
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.915
Jeszcze raz przypomnę, że sami mieliście podobne dyplo. Różnica tylko taka, że z tego, co wiem, to Witamy trzymają się zasad porozumień, wy natomiast tego nie zrobiliście (zrekrutowaliście wroga na terenie przypisanym MS oraz wjeżdżaliście w ich wioski).
I co związku z tym, przyjacielu z (Cytuje Pietrka),, randomow z którymi się bijemy i jeszcze się jaramy,, dalej zwanym RA?
 

Tak Byłem Pod Wpływem

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
Hmm po pierwsze Kwas zawsze kieruje się czystą grą i dobrem plemienia, grałem długo w te piksele i jeżeli chodzi o interes plemienia mało osób widziałem bardziej myślącym o dobru plemienia a z nim gram nieprzerwanie od 166 więc już trochę czasu.

Jeżeli chodzi o Fine, zobaczymy. Nic nie jest powiedziane że przeoramy bellumy, że nie padniemy od masy ak, wszystko front zweryfikuje, naszych KD, KO, frontowców itd... jesteśmy dobrej myśli i nie możemy się doczekać ;) tym zwłaszcza po wpisach tutaj na foncie będzie ciekawie zweryfikować kto tu coś ugra, a co do autostrady dla Witam, nie wiem z jakiej perspektywy zakładasz że tylko Witam może ten świat wygrać, trochę przykre że reszcie ujmujesz @Pan Owca :(
 

Deleted User - 8687748

Guest
Ej to w końcu zbieramy lepe czy się ekscytujemy że ich lejemy?
Postanowiłeś coś dodać od siebie by uspokoić i utwierdzić swoich nowych sojuszników w ich decyzji? Nie bój się jak znam Kwasa to dotrzyma umowy do końca.
Z tego co widzę to jest to co zawsze, czyli żaden nie przyzna się do oklepu i każda strona udowadnia swoją wyższość nad drugą. Osobiście twierdzę, że tam jest raczej status quo. Rozstrzygnięcie dopiero nastąpi w przeciągu 2-3 tygodni. Zresztą o oklepie najwięcej krzyczy Black, na którego wielu pluje. Tu się pojawia pytanie retoryczne - Black to oszołom czy jednak osoba warta dyskusji? Skoro się na niego powołują ludzie to chyba odpowiedź jest wiadoma.

btw. jest to mój pierwszy wpis odnośnie Bellumów, wcześniej nic nie napisałem publicznie o nich.
 

Pan Owca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.915
Hmm po pierwsze Kwas zawsze kieruje się czystą grą i dobrem plemienia, grałem długo w te piksele i jeżeli chodzi o interes plemienia mało osób widziałem bardziej myślącym o dobru plemienia a z nim gram nieprzerwanie od 166 więc już trochę czasu.

Jeżeli chodzi o Fine, zobaczymy. Nic nie jest powiedziane że przeoramy bellumy, że nie padniemy od masy ak, wszystko front zweryfikuje, naszych KD, KO, frontowców itd... jesteśmy dobrej myśli i nie możemy się doczekać ;) tym zwłaszcza po wpisach tutaj na foncie będzie ciekawie zweryfikować kto tu coś ugra, a co do autostrady dla Witam, nie wiem z jakiej perspektywy zakładasz że tylko Witam może ten świat wygrać, trochę przykre że reszcie ujmujesz @Pan Owca :(
Czy ja komuś ujmuje? Po prostu napisałem swoje przemyślenia. Myślę że to rozsądne że postawiłem akurat Witam jako faworyta bo ich dyplomacja i wielkość na to wskazuje. Jak Pietrek napisał dla nas teraz liczy się szybkie przepchnięcie wroga, poniekąd u was tak samo więc kto się będzie bil z witam? Nie rozumiem czemu traktujesz moja wypowiedź jako Atak w stronę fine. Wcale tak nie jest. Miałem okazję grać z wami w sojuszu i daleki jestem od umniejszania wam. Ale daliście witam rozdawać karty i temu nie możesz zaprzeczyć, z korzyścią dla was żadna.
 

Tak Byłem Pod Wpływem

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
Z tego co widzę to jest to co zawsze, czyli żaden nie przyzna się do oklepu i każda strona udowadnia swoją wyższość nad drugą. Osobiście twierdzę, że tam jest raczej status quo. Rozstrzygnięcie dopiero nastąpi w przeciągu 2-3 tygodni. Zresztą o oklepie najwięcej krzyczy Black, na którego wielu pluje. Tu się pojawia pytanie retoryczne - Black to oszołom czy jednak osoba warta dyskusji? Skoro się na niego powołują ludzie to chyba odpowiedź jest wiadoma.

btw. jest to mój pierwszy wpis odnośnie Bellumów, wcześniej nic nie napisałem publicznie o nich.
Jedni nazwą to karmieniem trolla, inni że jest gwiazdą fontu, kolejni że dzban uznający się za pępek fo... Najlepsze jest to, że każdy zaczepiający Blacka już na starcie przegrywa bo wdaje się w dyskusję którą (wydaje mi się) Black lubi prowadzić i chętnie to robi. Szanuje że nie gra i chce mu się tutaj pisać itp. bo sam bym nie dał rady :D zwłaszcza że jestem stronniczy xd
 

ROCCATmateo

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.978
I co związku z tym, przyjacielu z (Cytuje Pietrka),, randomow z którymi się bijemy i jeszcze się jaramy,,?
Nie rozumiem twojego płaczu, wytykasz Witamom dyplomację, kiedy jeszcze kilka tygodni temu mieliście podobną. Jeśli dobrze zrozumiałem kontekst, to faktycznie jesteśmy randomami (plemieniem z mapy, nie startowaliśmy jako ekipa z poprzednich światów, a Witamy już tak).
 

Tak Byłem Pod Wpływem

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
Czy ja komuś ujmuje? Po prostu napisałem swoje przemyślenia. Myślę że to rozsądne że postawiłem akurat Witam jako faworyta bo ich dyplomacja i wielkość na to wskazuje. Jak Pietrek napisał dla nas teraz liczy się szybkie przepchnięcie wroga, poniekąd u was tak samo więc kto się będzie bil z witam? Nie rozumiem czemu traktujesz moja wypowiedź jako Atak w stronę fine. Wcale tak nie jest. Miałem okazję grać z wami w sojuszu i daleki jestem od umniejszania wam.
Nie traktuje jako atak, bardziej mi chodziło że jest jeszcze trochę plemion które się będzie liczyło i jeszcze nic zakładać nie można :) nie twierdziłem że akurat Fine ujmujesz tylko sądzę że nie ma co sądzić że tylko Witam może wygrać.
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Ale z czego beka?
Że fine po 174 daje Witamom autostradę do wygranej?
No nic, dyplo na tym świecie i tak jest dziwne.
Niektórzy po prostu potrzebują drugi raz oberwać by się nauczyć ;)

A co do kresek, dopiero by się pokazali ze złej strony nie pomagając fiescie. Fiesta gra swoje i nic to nie zmienia jak się zachowali, przynajmniej kreska. Do składu przecież ich nie wzięli. Ten świat i tak wygra indywiduum plemienne. Mieli oddać Witam kolejne pół świata by ich Black poklepał po plecach. To by był dopiero wstyd. To chyba normalne, że plemię stara się maksymalizować szansę na wygraną. A nie dają się wodzić za nos jakimś pajaca z fo.
Jak widać Witam nie czuje się aż tak pewnie skoro muszą stosować tego typu propagandę jednocześnie będąc najbardziej osłoniętym dyplomacją plemieniem.

Przeczytaj ty posty graczy Kresek. Nie gramy dla Blaszek, fiestę trzeba zbić w pierwszej kolejności etc. Co Ty dupisz gościu, jak się mówi A to wypadałoby powiedzieć B. Jak się na kogoś pluje to się z nim nie dogaduje, to wynika z przyzwoitości. Chyba, że się ma przyzwoitości w pizdzie a chce się wygrać za wszelką cenę.

Reasumując. W momencie wjazdu w Miski, zamiast fiesty, wtedy pierwszy raz zjebali swoje "czyste" imię (AK). Belkom ciężko pojac co to przyzwoitośc czy jak to z wami jest? W sumie też było plute na fiestę jak sytuacja była przyjemna, teraz jak dupa się pali to nagle fiesta gra swoje? Pamięć krótka jak u Snufiego widzę.
 

Kamik1

Chłop
Wynik reakcji
14
Dyplo dzisiaj jest jutro może go nie być, takie są realia plemion tym bardziej na takim świecie gdzie każdy sojusz kiedyś się skończy. Fine po prostu wie po 174 jak traktowani są przez nas sojusznicy, mimo wszelkich niesnaskow na koniec gdzie walczyliśmy 1v1 przed tym nie mogli mieć żadnych uwag. A Bellum? Podobno wystawka na 141 (Nwm nie gralem) tutaj wyjebaliscie buczki, No wiec sam widzisz

Dokładnie, wiemy jak traktujecie sojuszników
 
Do góry