Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
145
Ooo Widzę moje wioseczki

I o co wy się kłócicie wogole?
Kto ma rację?

Fiesta wysyłała ataki i nie trzymała się ustalonego PONa, i nie ważne czy to gracz kret czy to rozbiórka... Jeden gracz nawet były odpowiada za całe plemię i tyle.

Ile razy wy wbiliście kosy i tylko sobie wypominacie... Na tym polegać zaczęła gra w Plemiona, dlatego trzeba uważać kogo się bierze do plemienia a nie Zaciągać każdego kogo się da by zrobić masówkę a później rozbierać graczy dla darmowych wiosek.

Podpisując Sojusz czy PON bierzecie na siebie odpowiedzialność za osoby w plemieniu.

Lecz jak to się mówi, Gdy pali Ci się pod nogami rekrutują więcej osób które z czasem same wbija wam kosę aby się ratować lub wam rzucić guffno pod nogi ☺️
My się nie kłócimy, my, po staropolsku, obrzucamy się gnojem :)
 

Kubuś Pogromca

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
820
W najgorszej sytuacji jest FIESTA. I tak już mają pogranie. Widać, że organizacyjnie to wszystko u nich leży. Ten projekt im niewypalił, ale sporo przez położenie, bo nasciagali graczy, więc teraz mają kretowisko, rozbierają graczy z byłego PW i karmią jedynie radę. Tak to nie wyjdzie nic z tego na dłuższą metę. W sumie zastanawiam się co oni tu jeszcze szukają z taką grą xd
Żeby spowolnić wrogie plemiona ;)
 

DeletedUser209423

Guest
Wiemy że w życiu dużo przezyles nawet aborcję ale zamknij już ten parnik i wypierdalaj zatruwać inny świat

To, że walisz ślepakami po omacku, to wiemy.

Ale zastanawiałeś się kiedyś, jak bardzo te Twoje 'riposty' są bezsensowne?

'Przeżyłeś aborcję'
Co to w ogóle za ściek.

Szanowni Państwo, jeśli was ktoś wytruka, to otwórzcie okno i powiedzcie - 'wiem, że przeżyłeś aborcję'.
No chłop się nie pozbiera po tym.

--

To masz coś coś wspólnego ze @Snuffy83 - jemu siostra rano z tabletkami podaje login i hasło do konta w grze -tobie nie tylko login i hasło do FOrum a ordynator na receptę teksty do wpisywania

To żeśmy się ubawili. Ho ho
 

DeletedUser209423

Guest
Jeśli ktoś was kiedyś zapyta co znaczy 'Historia zatoczyła koło', to polecam rozpisać to najprościej jak się da czyli na przykładzie Fine i Witam.

Od pamiętnego świata 174 minęło równe 12 światów, czyli jakieś 2 lata.
Tyle czasu się wyzywali, by ostatecznie nie mieć innego wyjścia jak znowu wszystkich obić i stoczyć końcową walkę.
12 światów, 24 miesiące i nadal dominują.
To tak zwana dominacja genetyczna.

Na koniec znowu się pokłócą, przeczekają a na świecie 200 wszystkich zleją.

Miło, że jest jeszcze MS. To jakaś odmiana.
MS zamiast Rudej kłamczuchy
I od razu mniej negatywnych emocji
 

DeletedUser209423

Guest
To że personalnie lubię chłopaków z AK nie znaczy że jestem stronniczy :) Nawet Witam bardzo lubię, mimo że ostatnio trochę im grzałem dupsko w analizach ;*

Jeśli lubisz kogoś personalnie, to nie ma możliwości byś był wobec niego obiektywny. Zwłaszcza jeśli wobec drugiej strony jesteś wrogo nastawiony, bądź neutralny.

To prawda, że ja potrafię to zrobić, ale to lata ciężkiej pracy.
Ile to razy korciło mnie, by napisać więcej negatywnych rzeczy o Jutrze z powodu niechęci do nich. Ale się powstrzymywałem. Dla obiektywności i uczciwości
 

Tak Byłem Pod Wpływem

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.236
Jeśli ktoś was kiedyś zapyta co znaczy 'Historia zatoczyła koło', to polecam rozpisać to najprościej jak się da czyli na przykładzie Fine i Witam.

Od pamiętnego świata 174 minęło równe 12 światów, czyli jakieś 2 lata.
Tyle czasu się wyzywali, by ostatecznie nie mieć innego wyjścia jak znowu wszystkich obić i stoczyć końcową walkę.
12 światów, 24 miesiące i nadal dominują.
To tak zwana dominacja genetyczna.

Na koniec znowu się pokłócą, przeczekają a na świecie 200 wszystkich zleją.

Miło, że jest jeszcze MS. To jakaś odmiana.
MS zamiast Rudej kłamczuchy
I od razu mniej negatywnych emocji
No to może od następnego świata od razu ustawimy się z Witam przed startem jeszcze xD
 

DeletedUser209423

Guest
@boh12prawdziwy kumple od Ciebie z roboty podesłali mi filmik co się aktualnie z Tobą dzieje, gdy widzisz w jak zawrotnym tempie zbieram lajki

2021_05_25_270574_91984a.gif

--

A wracając do sedna sprawy, zauważyć można od wczoraj straszne wycofanie się koalicji ugiętych kolan. Totalny odwrót.
Jakiegoś wariata rano napuścili i wszystko.
A @West to zaraz płakać zacznie, jeszcze chwila
 

DeletedUser209423

Guest
Oficjalnie zawieszam swoją działalność na FO z powodu nie wypłacenia mi należytej wypłaty w postaci 50 darm polskich,przez prezesa Witam sp zoo pana Pierdka z Sosnowca. Niestety Black musisz zostać sam dopóki Pierdek się nie opamięta i nie zmieni swojego podejścia do mnie.

Bardzo mi przykro z tego powodu.
Pietrek jest niezwykle cwany, jak już widzi, że rywale zniszczeni, to nie dotrzymuje obietnic.

To nic, kontrujemy go przyjacielu, mam już wprawę w pisaniu donosów więc...

Screenshot_20230315-133248~2.png
 
Do góry