Dzień Dobry Misiaki

Wynik reakcji
433
Czyli tam gdzie masz pole ,, powód twojego bana" masz puste miejsce?
IMG_20230310_102934.jpg

Tylko to nie ma się żadną prawdą. Tak jak pisałem jestem w Norwegii a coop w Polsce. Co chwilę zmienne IP . Jedyna opcja za co mogli nałożyć bana . Ale do dziś mi niczego nie udowodnili ani nie wyjaśnili.
Serio chce poznać na jakieś zasadzie ten ban . Nawet jak usuną to konto niech wyjaśnia..
 

Krystek.

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
819
Taki flex macie, jak to dobrze nie bronicie akcji, a bELLUM support musiał pomóc z Wielkim Cyjanem banując za jakiś losowy skrypt do surki, który co najlepsze jeszcze nie działał jak powinien. Najbardziej wysunięte konto w was nie może nawet grubego wysłać, a ci tam świętują jak to dobrze nie idzie.

Wracam i wznawiamy zabawę kochani.

View attachment 46365

Beciarzu jestem z Tobą! <3
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
View attachment 46370

Tylko to nie ma się żadną prawdą. Tak jak pisałem jestem w Norwegii a coop w Polsce. Co chwilę zmienne IP . Jedyna opcja za co mogli nałożyć bana . Ale do dziś mi niczego nie udowodnili ani nie wyjaśnili.
Serio chce poznać na jakieś zasadzie ten ban . Nawet jak usuną to konto niech wyjaśnia..
Kogo ty próbujesz nabrać? Już wczesniej dostawałeś bany za vpn bo to info od jednego z twoich kolegów z plemienia i nie tylko, chwalić się na których kontach się siedzi a później ewidentnie możesz je odbijać wcześniej to chyba coś tu nie gra? Jak najpierw widzę wiadomość twoją z czyjegoś konta chwalącą się o obronie z ,,zasta'' a później nagle wcześniej podegrana odbitka albo deff mimo że blokada powinna być. Banów jak sie nie kombinuje z vpnami i ukrywaniem ip nie ma za nic, drugi przychodzi na forum narzekać na bana za nielegalne skrypty, jeden cisnie na vpn i ukrywa swoje ip i ma pretensje do wszystkich tylko nie do siebie, drugi cisnie na nielegalnym skrypcie i twierdzi, że też niesłuszny no komedia.
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
HAHAHAHAH WIADOMO GDZIE bELLUM NIE MOŻE TAM SUPPORT POMOŻE ZWYKLE CIOTY!!!! ROZUMIEM CIĘ CYAAA PRZYJACIELU TAKŻE DOSTAŁEM NA 174 NIESŁUSZNEGO BANA ZA SKRYPT NA SURKI KTÓREGO UŻYWAŁEM OD 121 ŚWIATA A NOOBASY Z pEWNIACZKOW PO TYM JAK SIĘ OBSRALY NA FRONCIE ZGŁOSIŁY WSZYSTKICH WITACZY. WRÓCISZ SILNIEJSZY BRACIE TAK JAK JA WRÓCIŁEM NA 174 PO CZYM ICH ROZJEBALEM PRAKTYCZNIE W POJEDYNKĘ
 

DeletedUser209423

Guest
Coraz trudniej znaleźć plemię tak pogardzane jak bELLUM.
Robili taką nagonkę na Fiestę, a teraz karta się odwróciła.
Mówiłem, że tak będzie. Zero zaskoczenia.

Mamy już na ich koncie:
- kosy w inne plemię
- kosy we własnych graczy
- niedotrzymywanie okresów wypowiedzenia
- nałogowe donosicielstwo
- rekrutacje wroga
- szukanie kretów i składanie ofert
- przygarnięcie największych miernot pod swój szyld
- pycha, buta i arogancja
- obleśne forumowe wazeliniarstwo

@Snuffy83 czego bronisz? Gdzie zapraszasz ludzi? Jak Ci nie wstyd?
Ty, ikona tej gry i firmujesz takie coś.
Rozumiem, demencja robi swoje, ale choć trochę musisz robić to świadomie.
Nie idź tą drogą, gorąco namawiam.
 
Wynik reakcji
433
Kogo ty próbujesz nabrać? Już wczesniej dostawałeś bany za vpn bo to info od jednego z twoich kolegów z plemienia i nie tylko, chwalić się na których kontach się siedzi a później ewidentnie możesz je odbijać wcześniej to chyba coś tu nie gra? Jak najpierw widzę wiadomość twoją z czyjegoś konta chwalącą się o obronie z ,,zasta'' a później nagle wcześniej podegrana odbitka albo deff mimo że blokada powinna być. Banów jak sie nie kombinuje z vpnami i ukrywaniem ip nie ma za nic, drugi przychodzi na forum narzekać na bana za nielegalne skrypty, jeden cisnie na vpn i ukrywa swoje ip i ma pretensje do wszystkich tylko nie do siebie, drugi cisnie na nielegalnym skrypcie i twierdzi, że też niesłuszny no komedia.
Człowieku co ty pierdolisz . Ty jesteś nie dojebany umysłowo. Gdzie kurwa zjebie omijałem bloki . Po drugie gdzie wczensiej jebany cwelu dostałem bana za IP . Po trzecie pisanie że siedziałem na zascie na 10 kontach a tak naprawdę nie siedziałem wiele razy tylko pierdolilem to inna sprwa . Zjebie genetyczny . Idź do suportu z makro dupę lizać . Bo inaczej wygrać nie potraficie. Chuj mnie strzeli.

Takie sylwana to nawet w realu bym rozjebał , za jego pierdolenie
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.866
View attachment 46370

Tylko to nie ma się żadną prawdą. Tak jak pisałem jestem w Norwegii a coop w Polsce. Co chwilę zmienne IP . Jedyna opcja za co mogli nałożyć bana . Ale do dziś mi niczego nie udowodnili ani nie wyjaśnili.
Serio chce poznać na jakieś zasadzie ten ban . Nawet jak usuną to konto niech wyjaśnia..
wątpię żeby Cię za to zbanowali, gram identycznie z moim coop'em od startu świata i żadnych problemów nie było
 

Qorny v2

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.151
Na tych których siedziałem wybronilem każda wioskę i odbiłem kilka wiosek które padały bez 0 info .

Więc myślisz się :)

Nudzilem się na 2 większych kontach frontowych
Nigdy nie byłem mocny z logiki i wyciągania dobrych wniosków... Ale wytłumacz kolegom na FO jakim cudem broniłeś tej akcji skoro masz zablokowane konto permem? <lol>
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Człowieku co ty pierdolisz . Ty jesteś nie dojebany umysłowo. Gdzie kurwa zjebie omijałem bloki . Po drugie gdzie wczensiej jebany cwelu dostałem bana za IP . Po trzecie pisanie że siedziałem na zascie na 10 kontach a tak naprawdę nie siedziałem wiele razy tylko pierdolilem to inna sprwa . Zjebie genetyczny . Idź do suportu z makro dupę lizać . Bo inaczej wygrać nie potraficie. Chuj mnie strzeli.

Takie sylwana to nawet w realu bym rozjebał , za jego pierdolenie
Złapali złodzieja na gorącym uczynku i skarży się na to, że go złapali albo zadzwonili po policje, weś ochłon, strzel sobie piwko albo dwa i uspokój się bo widać jak dupa boli.
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Za bronienie kont na zastach jest perm ?


Chyba gramy w inną grę @Qorny v2
Za używanie VPN'a, siedzenie na 4 kontach na raz, pisanie do ludzi po nocach ze siedzisz i bronisz te konta na pw po czym normalnie mogles je wspierac czy odbijac nie no giga byku XD. Legitnie jak można być tak ograniczonym, by pisać do wrogów takie rzeczy i później nawet nie pomyśleć, jeszcze od razu perma sie nie dostaje, recydywa poszła bo znany jesteś z tego, że co świat na 10 multikont, vpn i na pare kont + chwalenie sie jeszcze tym jaki ty wielki obrońca. Legitnie nie ma bardziej słusznego perma z kasacją niż ty dostałeś.
 
Wynik reakcji
433
Za używanie VPN'a, siedzenie na 4 kontach na raz, pisanie do ludzi po nocach ze siedzisz i bronisz te konta na pw po czym normalnie mogles je wspierac czy odbijac nie no giga byku XD. Legitnie jak można być tak ograniczonym, by pisać do wrogów takie rzeczy i później nawet nie pomyśleć, jeszcze od razu perma sie nie dostaje, recydywa poszła bo znany jesteś z tego, że co świat na 10 multikont, vpn i na pare kont + chwalenie sie jeszcze tym jaki ty wielki obrońca. Legitnie nie ma bardziej słusznego perma z kasacją niż ty dostałeś.

Dawaj tutaj Nicki na których siedziałem jaki taki pewniak jesteś . Czekam xD niech wszyscy wiedzą gdzie siedziałem .

Nawet jeśli by tak było. JEŚLI. to właśnie to pokazujeSS wasz żałosny poziom .


TFU NA CWELLUM.
NIE MOGLI BUCZKA ROZJEBAC . ZAŁATWILI MU BANA PO ZNAJOMOŚCI. CHUJ NO BEKE MAM
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Dawaj tutaj Nicki na których siedziałem jaki taki pewniak jesteś . Czekam xD niech wszyscy wiedzą gdzie siedziałem .

Nawet jeśli by tak było. JEŚLI. to właśnie to pokazujeSS wasz żałosny poziom .


TFU NA CWELLUM.
NIE MOGLI BUCZKA ROZJEBAC . ZAŁATWILI MU BANA PO ZNAJOMOŚCI. CHUJ NO BEKE MAM
Nawet jeśli tak by było XD, no tak było sam sie orasz na tym forum.
 
Do góry