Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Nowy swiat, stary blacksnow

To akurat chyba dobrze.
Wiesz co by było gdybym nie czuwał?
Już ta harajda by tu krzyczała 'wygralismy 3 światy, do budy, ustawiać się w kolejce'

A tak?
Proszę, cisza i spokój. Można drzeć z nich łacha do woli.

--

@KayaNaPaczaju nie czepiam się graczy za grę z kimś.
Chyba, że jesteś propagandzistą jakiegoś haniebnego tworu, wtedy tak
 

DeletedUser209423

Guest
Nie wiem, mam słabą pamięć do plemion - ale ... po głębszym namyślę wnioskuję że być może kiedyś w Jutrze byłem, i chyba kojarzę że nawet z tobą miałem częste konwersacje, chyba nawet zamiatałem cię pod dywan

Akurat ja pamięć mam dobrą i Jutrzaka gonię z szybkością japońskiego pociągu.
Cuchniesz Jutrem na kilometr.

Zatem nie rób sobie jaj i nie pisz jakichś tekstów o uczciwej grze.
Mając na sobie bogatą przeszłość w tym tworze, lepiej utkać łeb
 

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
@GreatKhaliS jak to jest być z @Sylwan23 w jednym plemieniu <lol>
Moim zdaniem to nie ma tak, że dobrze albo że nie dobrze. Gdybym miał powiedzieć, co cenię w życiu najbardziej, powiedziałbym, że ludzi. Ekhm... Ludzi, którzy wysłali mi deffa, kiedy sobie nie radziłem, kiedy byłem sam. I co ciekawe, to właśnie przypadkowe spotkania na forum wpływają na nasze życie. Chodzi o to, że kiedy wyznaje się pewne wartości, nawet pozornie uniwersalne, bywa, że nie znajduje się zrozumienia, które by tak rzec, które pomaga się nam rozwijać. Ja miałem szczęście, by tak rzec, ponieważ je znalazłem. I dziękuję plemionom. Dziękuję im, życie to darmy, życie to mobil, życie to huta żelaza. Wielu ludzi pyta mnie o to samo, ale jak ty to robisz?, skąd czerpiesz tę radość? A ja odpowiadam, że to proste, to jedzenie darm i proszenie o mobila, to właśnie to sprawia, że dzisiaj na przykład buduję hute żelaza, a jutro... kto wie, dlaczego by nie, oddam się budowaniu cegielni i będę ot, choćby podbijał... znaczy... barby.
 
Do góry