Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Skoro każdy gada o czym innym, to i ja co innego.

Najciekawsze jest to, że BulwaŻenady mógł naprawdę skończyć z twarzą.
Mógł wejść i napisać:
'Gratulacje dla Key i Mag. Jedziecie z nami jak z furą siana. Morale nam padły.
Dałem ciała w dyplomacji, jak ostatni nieudacznik. Bywa, walczymy do końca. Ale szacun dla was'

Ale czy tak napisał?
Nie, buta i arogancja nigdy mu na to nie pozwolą.
Woli obrażać ludzi i ich wyśmiewać.

Wyjatkowo nikczemny typ
 

.MartinS

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.305
Skoro każdy gada o czym innym, to i ja co innego.

Najciekawsze jest to, że BulwaŻenady mógł naprawdę skończyć z twarzą.
Mógł wejść i napisać:
'Gratulacje dla Key i Mag. Jedziecie z nami jak z furą siana. Morale nam padły.
Dałem ciała w dyplomacji, jak ostatni nieudacznik. Bywa, walczymy do końca. Ale szacun dla was'

Ale czy tak napisał?
Nie, buta i arogancja nigdy mu na to nie pozwolą.
Woli obrażać ludzi i ich wyśmiewać.

Wyjatkowo nikczemny typ
Wódz bez ego top, to nie wódz
 

DeletedUser209423

Guest
Ale szkoda czasu na jakiegoś tam Bulwę.

Tymczasem Szanowni Państwo, główny lingwista tego forum Syn Kangura, wrócił do Jutrzaków. Po awanturach i wyzwiskach jakimi raczył szefostwo Jutra, Ci znowu go przyjęli.
Ale desperacja. Ale nerwówka. Ale będzie śmiesznie
 

xUnc

Łucznik
Wynik reakcji
910
Ale szkoda czasu na jakiegoś tam Bulwę.

Tymczasem Szanowni Państwo, główny lingwista tego forum Syn Kangura, wrócił do Jutrzaków. Po awanturach i wyzwiskach jakimi raczył szefostwo Jutra, Ci znowu go przyjęli.
Ale desperacja. Ale nerwówka. Ale będzie śmiesznie
A ja chciałbym zwrócić uwagę Twoją, jak i innych, na nieodnotowany chyba dotąd fakt upadku plemienia Krucjata Pe1nna. Miało ze 30 osób, a dzisiaj rano, a może i wczoraj wieczorem, rozwiązane. Pe1nn już widzę w jutrzakach/plecakach, a reszta? A co kogo obchodzi reszta naiwnych. :) I krucjata zakończona, zanim zdążyła ochrona się zakończyć...
 

DeletedUser209423

Guest
A ja chciałbym zwrócić uwagę Twoją, jak i innych, na nieodnotowany chyba dotąd fakt upadku plemienia Krucjata Pe1nna. Miało ze 30 osób, a dzisiaj rano, a może i wczoraj wieczorem, rozwiązane. Pe1nn już widzę w jutrzakach/plecakach, a reszta? A co kogo obchodzi reszta naiwnych. :) I krucjata zakończona, zanim zdążyła ochrona się zakończyć...

Standard
A taki honorowy niby był.
Zwykły pajac bez grama przyzwoitości
 
Do góry