Dzień Dobry Misiaki

Escanor

Chłop
Wynik reakcji
30
Dobra, bo takie przerzucanie piłeczki.
Fakty:
1. Rzeczywiście ludzie od nas podczas wojny z War i RA wbili pod granicę. W każdym plemieniu jak jest front i czerwono, to zdarzy się ktoś, kto nie kliknie skryptu granicy i trzeba to prostować. Tylko w normalnym świecie odpisuje się, rozmawia, a nie przez tydzień czeka na cholera wie co.
2. Sam się zabrałem za gagatków i kazałem wioski oddać. Trzeci został rozebrany siłowo.
3. Wbiliście z rekrutacją na nasz teren, nikt nawet nie raczył się odezwać, próbować to sprostować.
4. Z RA. mieliśmy dobre mementum i stopniowo pchaliśmy front.
5. Rekrutacja Bellum była wycelowana w nas i nie ma co tego ukrywać.
6. Odbitki Bellum były celowe, nie ma co o tym dyskutować.
7. Wbitki na wioski będące w naszym posiadaniu były celowe, nie ma co o tym dyskutować.
8. To nie stało się dziś, tylko trwało kilka dnii.

I tak, oczekiwania Bellum, czy tam Marco są takie, że nie gada tydzień z naszym dyplomatą, lecą sobie w naszych ranicach z rekru i wbitkami i co?
No właśnie co?
Jaka była myśl przewodnia tej decyzji?
A wbijemy se z rekru, odbitkami itd. a MS będzie sobie patrzeć?
Jeśli ktoś uważa, że wbijamy kosę - jego prawo. W mojej opinii żadna to kosa. Wbijająć z rekru mieli świadomość, że tego nie zostawimy, albo uważali nas za debili, co też nie jest ok.
 

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
MS w kosowaniu i tak nie przegoni Fiesty więc nie ma się spierać top1 Kosowników bezpieczne.
Co do samej sytuacji to kosa, jest kosa. Chyba nie jest istotne, że zrekrutował kogoś przed czy za granicą. Z takich powodów nie leci się bez wypowiedzenia :D nie róbmy żartów.

@MotoKomando chyba musimy jednak w Was wjechać, bo macie rekru obok nas po wojnie xD
A tak poważnie to jasne, że mógł złamać jakiś warunek, nie wiem zrobić coś bez zgody drugiej strony, ale od tego są rozmowy. Może miał ważny powód, który nie miał wpływu na Waszą grę i nie wiem chciał wartościowego grajka przenieść do siebie na front i wioski oddać... Nie piszcie, że tak nie było, bo to bez znaczenia.
Po prostu chodzi o to, że no kurwa jak można wjechać bez wypowiedzenia za rekru gracza za granicą xDD jak nisko upadły plemiona, że to dla większości wydaje się normalne i jeszcze pytacie go "A jakiej reakcji się spodziewałeś?" - może takiej jak u nas @Kuwejta, który zagadał do Miśków i jak dorośli ludzie obgadali czemu stało się tak, a nie inaczej?

PS: Pewnie gdyby to Bell zrobiło taką kosę jak MS to by Wam tu oczy wydrapali xD
Eh a mialo byc tak pieknie, AK wspomaga misie i razem podbijamy swiat, co ja gadam swiat, wszechswiat!! Misiek i Kreseczka, ramie w ramie, a wy nas sprzedajecie za byle blaszke...

0 spiny ogolnie, ruch czysty bez zadnej kosy ani zgrzytow z jednej i drugiej strony. Na luzie bo rozumiem wasz ruch <piwo>

Na dniach zobaczymy jak wplynie to na dyplo jeszcze , choc nie powiem ale 4ty front to juz calkiem sporo xd

No % to takie 0,5 frontu, wiec nie 4 a 3,5 xD
 

Qrk Shooya2

Szlachcic
Wynik reakcji
8.394
Eh a mialo byc tak pieknie, AK wspomaga misie i razem podbijamy swiat, co ja gadam swiat, wszechswiat!! Misiek i Kreseczka, ramie w ramie, a wy nas sprzedajecie za byle blaszke...

0 spiny ogolnie, ruch czysty bez zadnej kosy ani zgrzytow z jednej i drugiej strony. Na luzie bo rozumiem wasz ruch <piwo>

Na dniach zobaczymy jak wplynie to na dyplo jeszcze , choc nie powiem ale 4ty front to juz calkiem sporo xd

Tak na poważnie to głupia była ta decyzja o rekrutacji 100 z waszej strony. Ten który wymyślił przyjęcie do siebie potencjalnych wsi AK nie pomyślał nawet o tym, że może im się to nie spodobać czy jak? xD

Edit. Jeszcze to pianie na FO z zachwytu, myślę, że to graczy AK tylko jeszcze bardziej podkręcało :)
 

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
Tak na poważnie to głupia była ta decyzja o rekrutacji 100 z waszej strony. Ten który wymyślił przyjęcie do siebie potencjalnych wsi AK nie pomyślał nawet o tym, że może im się to nie spodobać czy jak? xD
W sumie moze jutro dowiem sie wiecej, dzisiaj sporo emocji i piwerko wjechalo, ALE obawiam sie ze te wsie to nie taki glowny powod wypowiedzenia, w koncu samo AK dalo nam lagodna granice i warunki pona akceptujac tych graczy.
Glownie mam na mysli to: Sama rada AK powinna przedstawic glowne plusy wypowiedzenia nam PON, a nie spekulanci z FO.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser209423

Guest
Dobrze, ze to ms kosuje mistrzu, z reszta ja mam takie okreslenie jak lojalność do plemienia, które mnie przyjęło do ekipy więc w razie jakby mi coś nie pasowało to podziekuje za gre, oddam wioski i tyle, ty za to jak co świat cie rozebrali i przychodzisz z bólem dupy na forum płakać, z życiem chyba nie masz co robić.

Czyli co? Sapałeś się do mnie przez 30 stron, a teraz okazuje się, że ja krytykowałem Fiestę a to Ty jednak jesteś łachudrą i zamykasz mordę i walisz klapki na oczy, gdy chodzi o Twoje plemię.
Już nie dziamiesz, skończysz po prostu grę jakby co?
Ty bezczelny krecie.
Pisałem, że moralista jak z kota ogier.
Poudawał pajaca i nagle zamknął się.

--

Dobrze rozumiem, że AK wypowiada umowę Miśkom?
Ależ to by była pasjonująca informacja i świetny ruch. Znowu prorok Black, by trafnie przewidział.


Teraz tylko jeszcze czekam na ocknięcie Fine, Otumaniony @Przez świat na kwasie nie zwal tego.
Dwa dni temu istniała realna szansa, że bELLUM namówi na pojechanie was.
Twoja ostrożność doprowadziła do tego, pobudka. Trochę odwagi, lepszej okazji do pojechania bELLUM nie można sobie wymarzyć.

A wiecie co się stanie jak bELLUM zacznie tracić masowo wiochy?
Tak, Fiesta też w nich wjedzie he he
A wtedy Sylwanowi kopuła zagrzeje się do reszty


Wy patologiczni kłamcy z bELLUM, triumf Black Snowa już widoczny na horyzoncie!
Ależ pomotaliście się w swoich kłamstwach i cwaniactwie!
To samo EM, koniec już pędzi na białym koniu!
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
wy marki macie to cos w sobie, jesli chcecie grac honorowo i elegancko to sie nie rekrutuje polowy wrogiego czlonu bez zadnego info xD
gracie nieczysto, zabieracie wiochy NASZYM na NASZYM terenie i cos nam bedziecie jeszcze mowic, jakies madrosci xD
Jak to Waszym?
Granica nie obowiązuje na obrzeżach. Jak Wy zrekrutowaliscie nasz cel na akcji, ThisisBalu to nie było złamania regulaminu?

Tłumaczycie się głupio, tylko dlatego że nie macie jaj by poczekać aż się ustawimy na Was.

I nie piszcie głupio że rekrutacja była wycelowana w Was, bo nie była. Zrekrutowalismy tylko dlatego bo wiedzieliśmy że EM prędzej czy pozniej odpali rekrutację, Witam i AK przed nami już to zrobiło. Byliśmy w tyle względem nich, przejmując po prostu wsie na froncie.
Ale spokojnie, karma wróci za tą kosę.
 

DeletedUser209423

Guest
Ależ ofensywa EM i bELLUM w odwrocie. A tak mnie atakowali. Weryfikacja ich moralności i prawdomówności przyszła wyjątkowo szybko.

Słowo w słowo co pisałem - bELLUM to najwięksi kłamcy i największa hańba polskich plemion!


Dobrze, że już za moment rusza przyspieszony zbiór truskawek

pobrane.jpeg
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.866
Ależ ofensywa EM i bELLUM w odwrocie. A tak mnie atakowali. Weryfikacja ich moralności i prawdomówności przyszła wyjątkowo szybko.

Słowo w słowo co pisałem - bELLUM to najwięksi kłamcy i największa hańba polskich plemion!


Dobrze, że już za moment rusza przyspieszony zbiór truskawek

po ostatnich naszych potyczkach słownych zniknąłeś z FO na 3 dni, chcesz powtórki?
 

Escanor

Chłop
Wynik reakcji
30
:) czyli PON wygląda wg. Ciebie tak, że wy robicie co chcecie, czyli rekrutacja jest nad kreską na naszym terenie vide wioski np. 7.62mm, czy skrzat17), wbijanie w wioski, które są już nasze, olewanie dyplo przez tydzień czasu i oczekiwanie, że my w takim razie sobie będziemy spokojnie czekać...
"karma"...
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
:) czyli PON wygląda wg. Ciebie tak, że wy robicie co chcecie, czyli rekrutacja jest nad kreską na naszym terenie vide wioski np. 7.62mm, czy skrzat17), wbijanie w wioski, które są już nasze, olewanie dyplo przez tydzień czasu i oczekiwanie, że my w takim razie sobie będziemy spokojnie czekać...
"karma"...
Jak znajdziesz mózg by wydedukować z regulaminu że na obrzeżach nie ma granicy. A nawet pisałem do Waszego dyplomaty odnośnie tych kilka wiosek na kontynencie na którym jest granica, to możemy porozmawiać
 
Do góry