Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Słabo black, to dalej za słabo. Przerżnąłeś te rozgrywke z kretesem xd
Tobie nie wystarczy raz, dalej nie rozumujesz poprawnie faktów i unikasz odpowiedzi <lol>
To dalej za słabo na obraz pogromcy kosowników i wyjaśniacza pachołków na FO.
Trafił ci sie ktoś poważniejszy od jakiegos gościa z avatarem doktora house'a, który rzuca przeklenstwami i bluzgami na lewo i prawo. No i nie potrafisz wyjsc z tego obronną ręką tak jak usadzałeś jutrzaków. Troche merytorycznej rozmowy i śnieżynka kapituluje rzucając w konwulsjach wymijające odpowiedzi.

I nadal to samo
Chłopu pomieszały się zmysły, ja go wpuszczam w kanał i mówię - dawaj dalej - a ten kontynuuje i dalej siedzi w koronie na kiblu myśląc, że jest królem.
O jaja, jaki posłuszny

Raz gadasz, że robię coś nieudolnie, raz nazywasz mnie królem forum. Panienko, miesza Ci się wszystko.

--

Nic mi się nie pali, nawet nie gram na tym świecie. Obserwuję go sobie z boku i się śmieje

EDIT. no jak nie znasz jacq jak wyzywasz go od obłudników? Dwubiegunówka do głowy uderza czy o co chodzi? Btw ten jacq to w fieście gra którą tak bronisz :*

To się śmiej i daj mi spokój.


--

Dobra black snow wypierdalaj pajacu, nikt Ciebie tutaj oglądać nie chce obłudniku.
Idź sobie obciągać z fIESTĄ, tak jak ty to potrafisz najlepiej.

Rozkazywać to możesz kumplom na swojej melinie. Ja dopiero się rozkręcam i jak się nie podoba, to wiesz gdzie jest przycisk wyloguj.
Pokazać?
 

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
I nadal to samo
Chłopu pomieszały się zmysły, ja go wpuszczam w kanał i mówię - dawaj dalej - a ten kontynuuje i dalej siedzi w koronie na kiblu myśląc, że jest królem.
O jaja, jaki posłuszny

Raz gadasz, że robię coś nieudolnie, raz nazywasz mnie królem forum. Panienko, miesza Ci się wszystko.

--



To się śmiej i daj mi spokój.


--



Rozkazywać to możesz kumplom na swojej melinie. Ja dopiero się rozkręcam i jak się nie podoba, to wiesz gdzie jest przycisk wyloguj.
Pokazać?
zxczxc.png
 

Słodki Bum

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
4.352
Argumentów na co?
Wszedłeś napisałeś o swoim samopoczuciu, mieszając w to mój login, więc o czym mam z Tobą gadać? Napisałem śmiej się dalej i dobra
O jakiś noł nejm do mnie napisał. Nie powiem, że to zaszczyt, bo nie lubię kłamać.

Otóż gdy trzeba było skarcić Fiestę, to wyraźnie to zrobiłem. Teraz jednak nie widzę powodu, postąpili słusznie. Popieram.
Możesz doszukiwać się na siłę kosy, ale jej nie znajdziesz.
Palą wam się dupska w Bellum, EM i Tajemnicy, więc ryczycie jak cieląca się krowa.
Ryczcie śmialo.

Nie znam ludzi, których wymieniłeś, więc nie zamierzam ich oceniać po opinii kreta Sylwana czy Ar3ksika kosownika
EDIT. no jak nie znasz jacq jak wyzywasz go od obłudników? Dwubiegunówka do głowy uderza czy o co chodzi? Btw ten jacq to w fieście gra którą tak bronisz :*
No jak zamierzasz się do tego ustosunkować? Napisałeś że nie znasz nicków a jacq przecież znasz
 

DeletedUser209423

Guest

A ja nie. Ale spoko, nie zważam na Twoje wady.

Przy tej okazji warto również wspomnieć, że poprzednie zarzuty wobec Fiesty też były wątpliwe. Bo tam kosa była uzasadniona, EM kręciło za plecami zdrowo.
Choć sterowanie procentami trochę burzy obraz uczciwej Fiesty, to jednak śmiało można napisać, że to plemię ma niewiele rys na swoim wizerunku w porównaniu z innymi.
 

DeletedUser209423

Guest
No jak zamierzasz się do tego ustosunkować? Napisałeś że nie znasz nicków a jacq przecież znasz

Jesteś głupi z natury czy hobbystycznie?
Zacznij czytać co piszę a potem te swoje wysrywy produkuj.

Napisałem, że nie znam osób KTÓRE WYMIENIŁEŚ.
Nie wiem kto to Nocki, Krystek czy Over coś tam.

--


Jak miło że już wszyscy zdają sobie sprawę że Black nic się nie zna, a jego gówniana opinia na jakikolwiek temat nic nie znaczy

Jest i naczelny kosownik swoich graczy, Pacik 2.0

Jak tam wielki dyplomato? Chyba to już czas palić wrota? Plan z EM i Tajemnicą leci na pysk.
Klękaj przed Witam, może się uda tu
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.296
@BUM SZAKALAKA

Odniosę się do twoich zarzutów wobec mnie.

1. Bronię Fiesty, no bo tak się składa że w niej gram xd Głupio byłoby nie bronić plemienia w którym grasz
2. Po części masz rację, jest to pewien stopień hipokryzji. Tylko tak jak pisałem, nie lubię tego co się dzieje z tą grą, ale muszę to zaakceptować bo nic nie zmienię, co za tym idzie akceptuję też niektóre wybryki plemienia w którym gram (choć nie wszystkie i część mi się nie podoba)

I nie udaje mądrego, jestem zwykłym debilem który dalej gra w Plemiona.pl :p
 

Słodki Bum

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
4.352
Jak miło że już wszyscy zdają sobie sprawę że Black nic się nie zna, a jego gówniana opinia na jakikolwiek temat nic nie znaczy
Na początku miałem go za zwykłego trolla, po akcji z tajemnicą myślałem że na prawdę będzie jechał z każdym kto odwala syf ale teraz po sytuacji z fiestą dochodzę do wniosku że to zwykły latawiec który leci tak jak powieje, byle pasowało pod jego narracje.
 

DeletedUser209423

Guest
Na początku miałem go za zwykłego trolla, po akcji z tajemnicą myślałem że na prawdę będzie jechał z każdym kto odwala syf ale teraz po sytuacji z fiestą dochodzę do wniosku że to zwykły latawiec który leci tak jak powieje, byle pasowało pod jego narracje.

A widzisz, czyli nie podoba Ci się, bo nie płynę z głównym nurtem, który Ciebie pcha.

To od razu napisz, że jesteś amebą pozbawioną zdolności myślenia i tyle
 

Słodki Bum

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
4.352
A widzisz, czyli nie podoba Ci się, bo nie płynę z głównym nurtem, który Ciebie pcha.

To od razu napisz, że jesteś amebą pozbawioną zdolności myślenia i tyle
Nie podoba mi się że bronisz plemienia tylko dlatego że jest atakowane przez osoby które są, jak ty to mówisz, niegodziwcami, grzesznikami czy chuj wie kim. Prawda jest taka że jakby jakieś sylwany czy inne prince polo nie atakowały fiesty tylko im biły brawo to wtedy byś już fiesty nie bronił tylko ich atakował. Taki jest twój wizerunek pseudo obrońcy, wygląda to tak jakbyś prowadził jakąś prywatną krucjatę na osoby które Ci coś personalnie zrobiły w przeszłości, zamiast jechać z całym gównem jakie tu istnieje.

Nie pozdrawiam
 

DeletedUser209423

Guest
Nie podoba mi się że bronisz plemienia tylko dlatego że jest atakowane przez osoby które są, jak ty to mówisz, niegodziwcami, grzesznikami czy chuj wie kim. Prawda jest taka że jakby jakieś sylwany czy inne prince polo nie atakowały fiesty tylko im biły brawo to wtedy byś już fiesty nie bronił tylko ich atakował. Taki jest twój wizerunek pseudo obrońcy, wygląda to tak jakbyś prowadził jakąś prywatną krucjatę na osoby które Ci coś personalnie zrobiły w przeszłości, zamiast jechać z całym gównem jakie tu istnieje.

Nie pozdrawiam

To są Twoje domysły z którymi nie zamierzam się konfrontować. Twoja wyobraźnia, Twoja sprawa
 

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
Ale tak, mysle ze patrzenie jak dostajesz klapsa na dziąsło na FO, jak upadles i teraz skaczesz jak wyciągnieta ryba z wody TO tak, jest to silniejsze niz rozumu w tej chwili XD
 
Do góry