Dzień Dobry Misiaki

Sylwan23

Rycerz
Wynik reakcji
4.250
Akurat często tak jest w Plemionach, że wiesz, ale nie możesz powiedzieć, ptaszki ćwierkają, ale niektóre wolą być incognito ;) A jak obiecujesz komuś że zostaje to między wami, albo nie ujawnisz o kogo chodzi, to trochę głupio robić z gęby dupe.
No to nie do mnie z tym bo nie ja takie rzeczy ustalałem, jakby dawid nie kończył gry to by się trzymał a że plemie sie rozsypało i musiał kończyć bo irl>gierka przeglądarkowa to nie wyszło nic z umów na gębę i tyle, wiekszosc plemienia chciala do N-ek, ci co nie chcieli sie skasowali i tyle.
 

Jacq

Rycerz
Wynik reakcji
1.296
No to nie do mnie z tym bo nie ja takie rzeczy ustalałem, jakby dawid nie kończył gry to by się trzymał a że plemie sie rozsypało i musiał kończyć bo irl>gierka przeglądarkowa to nie wyszło nic z umów na gębę i tyle, wiekszosc plemienia chciala do N-ek, ci co nie chcieli sie skasowali i tyle.

Pojebałeś ludzi ziomek, nie interesują mnie N'ki ani co zrobił Dawid :p
 

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
@MotoKomando od jak dawna mieliście informacje jakoby Fiesta sterowała procentami?
No według screena, który wrzucił landoś wyzej. Wtedy zaczeły sie przygotowania typu PW. 5-6-7 luty? Nie mam zapisanych dokładnych dat.
Wcześniej (jakos 2-2,5 tygodnia temu) mieliśmy tylko przypuszczenia, że tak jest bo ktos z kims pogadał na luzie i wyszła taka informacja podczas rozmowy od samej osoby z 100%. Wiec wtedy nie bylo nic pewne jeszcze.

EDIT: szukam dat na grupce jak pisaliśmy o tym, ale no koniec pierwszego tygodnia lutego to czas kiedy były rozmowy na temat powiązań 100% z fięstą.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser209423

Guest
No według screena, który wrzucił landoś wyzej. Wtedy zaczeły sie przygotowania typu PW. 5-6-7 luty? Nie mam zapisanych dokładnych dat.
Wcześniej (jakos 2-2,5 tygodnia temu) mieliśmy tylko przypuszczenia, że tak jest bo ktos z kims pogadał na luzie i wyszła taka informacja podczas rozmowy od samej osoby z 100%. Wiec wtedy nie bylo nic pewne jeszcze.

EDIT: szukam dat na grupce jak pisaliśmy o tym, ale no koniec pierwszego tygodnia lutego to czas kiedy były rozmowy na temat powiązań 100% z fięstą.

Przeprowadziłem dokładne śledztwo.
Jest wiele poszlak, ale brak dowodów.

Stwierdzam co następuje: wy oba plemiona jesteście kija siebie warci. Mumo coś tam to karłowaty pajac, Fiesta też tam coś kombinowała.
Bardzo dobra wojna, najlepiej jak wzajemnie się wykończycie i przestaniecie psuć grę innym
 

Landoś

Rodowity Misiek
Wynik reakcji
1.866
Przeprowadziłem dokładne śledztwo.
Jest wiele poszlak, ale brak dowodów.

Stwierdzam co następuje: wy oba plemiona jesteście kija siebie warci. Mumo coś tam to karłowaty pajac, Fiesta też tam coś kombinowała.
Bardzo dobra wojna, najlepiej jak wzajemnie się wykończycie i przestaniecie psuć grę innym
jakich dowodów zabrakło w teczce by wydać oficjalny osąd?
 

Bart Simpson x Fopa

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.479
Obiektywnie napiszę, że -50 to całkiem sporo w 2 dni, oczywiście są tutaj czynniki takie jak napisało =EM=, ale jest to porządny wynik i na razie nie świadczy dobrze o przygotowaniu =EM=. Pierwsze akcje więcej pokażą.


W piątek kończy się wypowiedzenie (nie wiem czy w czwartek o północy czy w piątek o północy) Tajemnicy z AK. Tutaj też może być ciekawie na weekend <szampan>

Ostrzał katapult na tym froncie będzie słychać nawet na nowym węgierskim świecie.
 

MotoKomando

Zwiadowca
Wynik reakcji
852
Normalnych, takich gdzie jasno jest napisane, że Fiesta ma nad nimi kontrolę.

Elo elo dowody.png

Pan OrelQ przejął wioskę barbarzynśka w centrum 100% w celu zacieśnienia relacji z tym plemieniem 8 lutego w okolicach godziny 17. Grube leciały w okolicach 50-55 godzin czyli wyslal je 6 lutego w godzinach porannych-południowych. 6 luty! 5 lutego dostaliśmy informacje w wspomnianym screenie, a tegoż samego dnia gramnocki wyparł się podpisania z plemieniem 100%. Kłamcy obłudnicy i jeszcze raz kłamcy.
 
Ostatnia edycja:
Do góry