Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Dobrze, Black usunął nas z listy wrogów co jest zaskoczeniem, a no i zaraz pracę trzeba zacząć więc byle do 18 :)
Ten świat taki ciekawy że na pewno jeszcze kosy zobaczymy. Oby nie w wykonaniu Fine bo wrócimy na listę wrogów ;)

Dokładnie tak. A chyba nie skorzystaliście na wzajemnej wrogości ani trochę?
Z Blackiem lepiej żyć w zgodzie a renoma plemienia rośnie.
Ja jestem uczciwy, nie będę walczył przeciwko komuś, kto gra fair.
Natomiast patologiczni kłamcy i nieudacznicy nie zaznają spokoju.
Paka przeszedł na złą stronę mocy, ma prawo.
Zobaczymy jakim wodzem będzie za 3-4 tygodnie.
Tron na którym siedzi @markopolo19 ma dwa fotele
 

DeletedUser209423

Guest
Wacek, znowu na oczy przejrzałeś, masakra co to się dzieje na tym świecie^^

Co znaczy znowu przejrzałeś? Co miałem przejrzeć, skoro do tej pory nie można było im niczego zarzucić?
To, że ktoś nagle jednego dnia zmienia swoje podejście do gry i chce grać jak łachmyta, to już na to wpływu nie mam.

--

Black jak żyć w świecie takich patologicznych kłamców i nieudaczników jak tfu marko i tfu stańczyk ?

Normalnie, zwalczając ich i skutecznie odbierając całą reputację jaką mają bądź mieli.
Jaką opinie ma dziś Bellum? Widziałeś od 3 tyg dobre słowo o nich? Nawet w analizie dostają niższe oceny niż powinni. A wódz? Nawet jego gracze wprost napisali, że organizacyjny bajzel.
Bellum staje się synonimem żenady.
Na forum wychodzą codziennie brudy i syfy. A to dopiero początek.

Ciężka praca przynosi efekty, nawet gdy z pozoru nie od razu je widać. Przypominam, że z Jutrem 5 lat się przepychałem. O czym doskonale wiesz.

Teraz zadanie najgorsze, bo nie spodziewałem się, że można tak zmienić swoje podejście do gry. Jestem zawiedziony.
Ale i zdeterminowany, by prawda zwyciężyła.
 

DeletedUser209423

Guest
Swoją drogą, to jest niebywałe.
Włazi otumaniony Paka, chyba jakiś nowy towar skosztował, bo nie da się w pełni świadomym pisać takich bzdur i uświadamia nam, że jest wszystko ok, bo....wódz Chaosu był lojalny wobec nich a nie swojego plemienia.

No ja pierdziele, jaki pustostan trzeba mieć w głowie, by napisać coś takiego
 

Vardo

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
463
Nie wiem czy dobrze rozumie

@Piękny i Bestia był założycielem Chaosu, po czym zostawił plemię a Tajemnica dała mu zapka?
Tak, zastanawiamy się teraz, czy był taki plan od samego początku (info w ukrytego, które tajemnica wykorzystała w wypowiedzeniu - oprócz wydanego przez radnego pabloixa - z bardzo dużą dozą prawdopodobieństwa pochodziło od Pięknego z multi; 3 osoby miały szybkie info o kasowaniu się plecaka, pozostałe dwie jednak nie przeszły do tajemnicy xD) żeby zrobić plemię pod tajemnicę i wystawić swoich, czy zrodził się w trakcie.

Dla tych co na Pięknego za stare światy najeżdżają - tam gra ktoś zupełnie inny niż np. na 123 czy 150

edit: "Zrzekł się praw jak rada chaosu zaczęła kręci"
Sam brał udział w tym kręceniu pragnę zaznaczyć. Był obecny podczas rozmów o odwróceniu dyplomacji z Plecakiem :)
 

DeletedUser209423

Guest
Tak, zastanawiamy się teraz, czy był taki plan od samego początku (info w ukrytego, które tajemnica wykorzystała w wypowiedzeniu - oprócz wydanego przez radnego pabloixa - z bardzo dużą dozą prawdopodobieństwa pochodziło od Pięknego z multi; 3 osoby miały szybkie info o kasowaniu się plecaka, pozostałe dwie jednak nie przeszły do tajemnicy xD) żeby zrobić plemię pod tajemnicę i wystawić swoich, czy zrodził się w trakcie.

Dla tych co na Pięknego za stare światy najeżdżają - tam gra ktoś zupełnie inny niż np. na 123 czy 150

Wygląda na to, że Paka się nieźle okopał na tym świecie.
Tym szczególniej okoliczne plemiona powinny zachować czujność i jak trójprzymierze na ś182 wspólnie się zorganizować, by eliminować grających nieuczciwie.
A tak w chwili obecnej zagrała Tajemnica
 
Do góry