Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
MAGOWIE bardzo doceniają co dla nas zrobiłeś i jeżeli będzie nam dane wygrać s182 osobiście skontaktuje się z wujkiem @kmic i będę wnioskował o przyznanie Ci honorowej blaszki, jeżeli nie da się w grze to chociaż na forum - bo tutaj odwaliłeś kawał dobrej roboty.


Dziękuję
Zmieniłem proporcje, bo jednak przesadziłem ze swoim wkładem.
49% ja
51% Magi

Niebywałe
Kłamca i nieudacznik @markopolo19 z Pee, twierdzi, że pomagał w starciu z Jutrem. Ten sam, którego plemię przed Jutrem klęknęło obsrane.
No nie ma dla niego łgarstwa, którego by nie napisał.

Ale heca. Zobaczcie @TOCZEKs i @ArhelanLUKASZ
Już odcinają się od Pee, teraz wszyscy będą udowadniać jak to kochali Magi.

Nic z tego łapciuchy!
Magi wiedzą doskonale, kto z nimi trzymał od początku do końca
 

DeletedUser209423

Guest
Za co był ten banik? bo nie pamiętam :)

O sierotka Marysia zapomniała.
Przed chwilą ciekaw był wątku bana.
Jak się okazało, że oszust dostawał, to teraz nie wie za co.
Za wrodzoną głupotę.
To pierwsze za co powinieneś dostawać bana.

--

zastanawiam się czy black cały czas siedzi na FO czy ma jakiegoś bota, który generuje jego wypowiedzi

Nie śpię dokładnie od 7 dni, 11 godzin i 47 minut

To nic. Prawda wymaga poświęceń, byle Bellum poległo i uczciwość zwyciężyła
 

DeletedUser209423

Guest
czemu zmieniłeś cel z jutra na bellum?

Wyjaśniałem to wielokrotnie, dlaczego nie czytasz moich wypowiedzi?

Z Jutrem wygrałem. Po 5 latach ten twór zniknął i się rozpadł. Nawet nazwa Jutro została na serwerze zablokowana.
Czy można bardziej spełnić definicje zwycięstwa?
Prawda @ArhelanLUKASZ ?

Wobec resztek Jutra pod nazwą Plecak jestem neutralny.
Bellum, to jest zło w czystej postaci, to jest niszczyciel tej gry. I oni muszą podzielić los Pewniaczków, Jutra i Peee
 

Warzywa z obrzeży

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.340
Wyjaśniałem to wielokrotnie, dlaczego nie czytasz moich wypowiedzi?

Z Jutrem wygrałem. Po 5 latach ten twór zniknął i się rozpadł. Nawet nazwa Jutro została na serwerze zablokowana.
Czy można bardziej spełnić definicje zwycięstwa?
Prawda @ArhelanLUKASZ ?

Wobec resztek Jutra pod nazwą Plecak jestem neutralny.
Bellum, to jest zło w czystej postaci, to jest niszczyciel tej gry. I oni muszą podzielić los Pewniaczków, Jutra i Peee
chłopie nie starczyłoby mi życia na czytanie każdej twojej wypowiedzi, przychodzę tu sporadycznie XD
 

Mocarny Diakon93

Łucznik
Wynik reakcji
582
Nic nie mam osobiście do marko i jego Bellum, ale obserwując świat 170? Tam gdzie Puki z Bellum przegrały na Pedalsow to aż jestem wielce zdziwiony że w aktualnym składzie marka znajdują się po części gracze którzy grali z nim wówczas, gdzie Marko najprawdopodobniej nie wytrzymał psychicznie, nie wytrzymał tej presji wiążącej się z walka z pedalsami i najprościej mówiąc, "spierdolił" miał w dupie dowodzenie itd i wtedy kontrolę nad belumami przejęły Puki można powiedzieć, gdzie warto podkreślić belumy wtedy miały lidera pod względem punktów, wiosek
 

GreatKhaliS

Szlachcic
Wynik reakcji
2.601
Nic nie mam osobiście do marko i jego Bellum, ale obserwując świat 170? Tam gdzie Puki z Bellum przegrały na Pedalsow to aż jestem wielce zdziwiony że w aktualnym składzie marka znajdują się po części gracze którzy grali z nim wówczas, gdzie Marko najprawdopodobniej nie wytrzymał psychicznie, nie wytrzymał tej presji wiążącej się z walka z pedalsami i najprościej mówiąc, "spierdolił" miał w dupie dowodzenie itd i wtedy kontrolę nad belumami przejęły Puki można powiedzieć, gdzie warto podkreślić belumy wtedy miały lidera pod względem punktów, wiosek



ale mieli wodza osła
zreszta tam w jednym momencie gracz z P! miał zasta zarówno u mavelina jak i markopolo xd
wielcy dowódcy co dla darmy zrobia wszystko
 

DeletedUser209423

Guest
Nic nie mam osobiście do marko i jego Bellum, ale obserwując świat 170? Tam gdzie Puki z Bellum przegrały na Pedalsow to aż jestem wielce zdziwiony że w aktualnym składzie marka znajdują się po części gracze którzy grali z nim wówczas, gdzie Marko najprawdopodobniej nie wytrzymał psychicznie, nie wytrzymał tej presji wiążącej się z walka z pedalsami i najprościej mówiąc, "spierdolił" miał w dupie dowodzenie itd i wtedy kontrolę nad belumami przejęły Puki można powiedzieć, gdzie warto podkreślić belumy wtedy miały lidera pod względem punktów, wiosek

Wow
Jednak można? No proszę, wzbiłeś się na wyżyny zdolności.
Pierwszy mądry post od 3 lat.
No nie zasnę dziś z wrażenia
 

TOCZEKs

Zwiadowca
Wynik reakcji
691
Nic nie mam osobiście do marko i jego Bellum, ale obserwując świat 170? Tam gdzie Puki z Bellum przegrały na Pedalsow to aż jestem wielce zdziwiony że w aktualnym składzie marka znajdują się po części gracze którzy grali z nim wówczas, gdzie Marko najprawdopodobniej nie wytrzymał psychicznie, nie wytrzymał tej presji wiążącej się z walka z pedalsami i najprościej mówiąc, "spierdolił" miał w dupie dowodzenie itd i wtedy kontrolę nad belumami przejęły Puki można powiedzieć, gdzie warto podkreślić belumy wtedy miały lidera pod względem punktów, wiosek
Nie dość że krętacz to jeszcze dezerter.
@Bl-ack Sno-w miałeś rację, ZNOWU
 
Do góry