Dzień Dobry Misiaki

DeletedUser209423

Guest
Kiedy zaczynałem grę w Bellum to byłeś ziomkami z Markopolo :p

Nie, nie byłem nigdy i doskonale o tym wiesz. Szarpaliśmy się non stop od ś170, a to co tu się zaczęło, to była zwykła szydera. A że jedna ze stron wzięła ją zbyt dosłownie...
Akurat obaj doskonale wiemy, że jesteś ogarniętym gościem i doskonale wiesz, że rzucone było na FO hasło 'Black sojek' ja odpisałem 'ok' a potem przez 3 dni robiliśmy sobie jaja.
Ja z Marko jesteśmy odwiecznymi wrogami i tak pozostanie. Nawet jak plemię chciał ze mną zakładać, to go spławiałem.

Powiedzmy sobie jasno - grasz pod kłamcą, kanciarzem i człowiekiem z zerowymi umiejętnościami wodzowskimi.
Pacik 2.0
I tu Ci to nie przeszkadza.
Jednak cały czas liczę, że się ockniesz i w miarę szybko zakończysz ten cyrk.
Jesteś jakby nie patrzeć i jakkolwiek to nie zabrzmi legendą tego forum i szkoda, że to marnujesz.
 

markopolo19

Szlachcic
Wynik reakcji
3.786
Nie, nie byłem nigdy i doskonale o tym wiesz. Szarpaliśmy się non stop od ś170, a to co tu się zaczęło, to była zwykła szydera. A że jedna ze stron wzięła ją zbyt dosłownie...
Akurat obaj doskonale wiemy, że jesteś ogarniętym gościem i doskonale wiesz, że rzucone było na FO hasło 'Black sojek' ja odpisałem 'ok' a potem przez 3 dni robiliśmy sobie jaja.
Ja z Marko jesteśmy odwiecznymi wrogami i tak pozostanie. Nawet jak plemię chciał ze mną zakładać, to go spławiałem.

Powiedzmy sobie jasno - grasz pod kłamcą, kanciarzem i człowiekiem z zerowymi umiejętnościami wodzowskimi.
Pacik 2.0
I tu Ci to nie przeszkadza.
Jednak cały czas liczę, że się ockniesz i w miarę szybko zakończysz ten cyrk.
Jesteś jakby nie patrzeć i jakkolwiek to nie zabrzmi legendą tego forum i szkoda, że to marnujesz.

Znamy się dużo dłużej niż od 170, farmazonie.
I wtedy, kiedy jeszcze nie miałeś dwubiegunowości byliśmy ziomkami w NTL u Donka lol
 

DeletedUser209423

Guest
Znamy się dużo dłużej niż od 170, farmazonie.
I wtedy, kiedy jeszcze nie miałeś dwubiegunowości byliśmy ziomkami w NTL u Donka lol

Ten człowiek w życiu słowa prawdy nie napisał.
Boże, jak on kłamie nawet w podstawowych sprawach.
Ziomkiem z nim byłem w NTL
Zobaczcie jak on był w NTL:

Screenshot_20230124-101328~2.png


Czy nie pisałem, że to patologiczny kłamca?
Czy nie pisałem, że miał fobie na punkcie NTL i marzył o takim swoim plemieniu?
Dlatego właśnie przylatywał do mnie, pewnie do Donka też. A potem sam NTL gdzieś tam założył.

Niebywałe
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.322
Grubego tracisz i jeszcze się chwali na FO. Propaganda lvl pippin
Być może umknęło to twojej uwadze aresiku (celowo z małej), ale gdy podbijasz wioskę, to owszem, tracisz grubasa. Być może będąc tak zaabsorbowanym bezmyślnym zjadaniem łatwych wiosek wyminąłeś się lekko ze swoim powołaniem - tytułujesz się bowiem "Bogiem Wojny"... a właściwie której to wojny jesteś Bogiem? A może wszystkich??
Powiem tak i powiem krótko, a moje słowa będą gorzkie i chłodne. Należysz do jednych z największych rozczarowań tego świata, a zamiast Bóg Wojny, powinno ci się nadać tytuł "Długopis" - bo gdy tylko grunt pali ci się pod nogami, marny bożku wojny, natychmiastowo przechodzisz do pertraktacji i w efekcie zazwyczaj przechodzisz do wrogiego plemienia. Nie mam żalu, nie... Lecz uśmiech mimowolnie pojawia się mi na twarzy, gdy widzę TCHÓRZA samozwańczo obsypującego się tak szlachetnymi tytułami. Aresiku, jesteś moim wrogiem po wsze światy, i kiedyś z pewnością wybije godzina ZEMSTY - ale nie łudź się. Nie będzie to rodzaj zemsty, której dokonuje się po wielu latach na swoim arcy wrogu... Będzie to bardziej jak udeptanie oślizłego szczura, który zbyt zuchwale szabrował moje piwnice.

Zaś co do mojej burzliwej przygody na świecie 186... Została ona zakończona o poranku, rychłym i jakże przeważającym (niemal gwałtownym!) uderzeniem połączonych wojsk Miśków i Tajemnicy. Gdy po murach wspinali się wojacy tychże frakcji, i gdy piąchami i toporami torowali sobie drogę ku mojej siedzibie, ja smakowicie drzemałem - świadom nieuchronności mojej klęski.
Tak więc oto konam po raz drugi, plany inwazji na ten świat zostały przekreślone, wracam więc tam, gdzie moje miejsce - na świat 182, doglądać zwycięstwa ze swojego Tronu...
Lich_King.jpg
A pewnego dnia... Być może ktoś powoła mnie do któregoś z nowych światów.
Żegnajcie.
 

DeletedUser209423

Guest
Nie pisałem nic że to było na 75, farmazonie

Chyba nie piszesz o ś83, gdzie nawet wioski nie budowałem a wbiłem na chwilę zobaczyć jak się ośmieszasz?

O proszę, to nawet ciekawe.
Zobaczcie państwo
Przylatywał do mnie o założenie plemienia NTL. Tak twierdziłem, czemu teraz on zaprzecza.
A wystarczy spojrzeć jak na ś83 NTL zrobił.
I co, ktoś ma uwierzyć, że ja ściemniam, że latałeś mi za dupą?
Skoro ja przez jakiś czas miałem od Donka prawa założycielskie w NTL?

Nawet w kłamstwach jesteś beznadziejny.
 
Do góry