Dyskusja

awek.

Łucznik
Wynik reakcji
476
jack-sparrow-port.gif
 

Pawlothc

Pikinier
Wynik reakcji
32
Wasze stare nadal na fb zakpi mi wysyłają pomimo mojej odmowy :]
Pęknięty jeż kolejny mnie nie interesuje jak i szony z waszej Masy Konfidentów bez ksztyny HONORU
Ha Tfu ! No kurwy ;]
aaa teraz Pracuje w CTG na kontrakcie ;]
Rozładunek kontenerów w Porcie w Rotterdamie...Avansik ;]
Ale sr-AKA chujem frajerow trąci to fotek na dobitkę wam juz wiecej nie pokaże.
Ale na fb będą ;p

Jebać Hejterów z upośledzeniami
A Yea Yea O ! haha
 

Pawlothc

Pikinier
Wynik reakcji
32
aa i ja nawet jak na pozytywnie przerobicie fotki to i tak Kurwy o was zdanie jedno i nie zmienne wyrobiłem.

Tak wiec to zdanie moje każdy zna i pierdole takich dwulicowych śmiecie ze sr-AKA bo manipulować ,wykorzystywać wisielce i prowokować celowo jednego żołnierza za Swoje upodobania?

Proste!
Chuj z wami wiecej ze mną w przyjaznych stosunkach nie pogadacie ;]...
Bo szacunek jako taki mieliście mój kiedyś ale wyszło pizd kilka z wora i całą radą się okazały to jebać Hejterow .
Pizdy was bolą bo Komuś sie powodzi ;]
tyle z was Ha Tfu ;p.
A w życiu coraz lepiej ;p
a was po za avansem to już prywatna moja sprawa chuj obchodzi
 

Pawlothc

Pikinier
Wynik reakcji
32
co to za fotka lol... 140 piksla hahaha ze galaxy A72 takie chujstwa robi to zapomniałem haha

aa I tak za HD u mnie się płaci hahaha małe chujki xD
na fb będzie lepsze
 

Przekocur

Pikinier
Wynik reakcji
24
Ja nie ;]
Cenie sobie jego zdanie czy jakikolwiek uwagi dotyczące naszych zainteresowań ;]

A ty ze swoimi 4 literami rób co chcesz i niczego sobie nie żałuj.
Nie rozumiesz żadnego Człowieka bo dla cb liczysz sie tylko ty ;p

a hejtem wiejesz co sie odezwiesz tylko z potrzeby czy przymusu? a no tak u cb to z zamiłowania hahaha jak rudy z blok ekipy,Konfidencie!

a po za tym ja i moi znajomi to samo myślimy i nie sraj żarem bo za siłową niesłuszną na A8 i zmotywowaniem Pawła do trenowania przed pracom jeszcze za co go podziwiam osobiście ;],to po za tym i ponizaniu sie na Fo A8 to co wy udowodniliście?
Poziom dzieci jak w Metinie 2 na privach haha
Bando niepełnosprawnych sierotek Marysiek ze sr-AczKA na twarzy bo tego juz nie wytrzesz <jupi><hahaha>
 

Przekocur

Pikinier
Wynik reakcji
24
Ty byku mówiłem ci ze w gajerku wyglądasz jak człowiek xD
nawet łysy haha <szampan>
jak szkołę kończyliśmy czasy mi sie przypomniały ale graniaki pamiętam czarne ;]
prawie fotoshop celny ,no i krawaty to nie bardzo albo na chwile hehe
 

Przekocur

Pikinier
Wynik reakcji
24
To cała twoja twórczość :D sykowski?
żałosne
na te koronę dupami kolegów z rady nasadzasz?<luzik><hahaha><lol>

bo Pawlo osobiście na takie Panny nie zerka nawet ,bo jego Faworytkami były,są i będą Czarnookie kobiety z takim samym kolorem włosów a pamiętam jego byłe to żałował byś ze łoniakiem chociaż na jego fiucie nie mogłeś być w tym życiu hahahah

Do takiego wariata pozytywnego sie przyjebać to faktycznie macie cos z głowami bo ja go znam od szkolnych lat a mamy teraz po około 30 lat i sie nie Zmieniamy po za wyglądem a on nadal jest do rany przyłóż chłopa to i tak pomoże ale juz nie wam frajerzy

Ja do niego dzwoniąc wiem ze pomoże ze wszystkim a wypominacie jemu, swoje poprzednie błędy
(myśląc ze nie wie z kim gra )
ze św. ktore Pawlo olewał ^^
hahaha
 
Ostatnia edycja:
Do góry