Dyskusja

Wynik reakcji
10
jebać was hahaha
i co wam to dało chcieliście pawła to widzicie ze myśleliście że będzie załamany przez frajerów z plemion a ma się świetnie ;p
cyrk jak chuj haha z was liderki za dych haha
 

ReQuiem.

Miecznik
Wynik reakcji
195
dc6bba6ca7427.jpg
30adc9dbf4e81.jpg



troche beka z tych zdjęć tbh
 
Wynik reakcji
498
jebać was hahaha
i co wam to dało chcieliście pawła to widzicie ze myśleliście że będzie załamany przez frajerów z plemion a ma się świetnie ;p
cyrk jak chuj haha z was liderki za dych haha
Od dwóch lat czekam na spotkanie z pawełkiem i coś nie może do Polski zawitać xd już straciłem nadzieję ale jakbys jednak zdecydował się przyjąć wyzwanie to chętnie zrobię sobie miłą odmianę od sparingów w klubie :p chociaż obawiam się że tam już gruz w majtach siedzi i nie mam co czekać. Pawlo pizda w necie pizda w świecie. Żadne zaskoczenie
 

Lexluthor

Chłop
Wynik reakcji
10
Obecnie od paru lat Krav maga. Wcześniej King fu wing tsun. Rozważam jeszcze dodatkowo bjj. Szukam zajęć żeby mi dni nie kolidowały z Krav maga i żebym mógł sobie codziennie na coś chodzić. Dlatego tak czekam aż ten szczypior pawlo w końcu przyjedzie się sprawdzić xd
Gdzie mieszkasz? Mam super grupe kravki i nie tylko kravki na Mokotowie. Prowadzi ją mój dobry przyjaciel. Ja sam jestem byłym zawodowym koszykarzem, który w końcu też trafił na matę i kilka lat temu poprzez totalny zbieg okoliczności i przypadek zacząłem jedno, potem szwagier zaraził mnie drugim i wyszło na to, że w sumie na nieświadomce wybrałem jeden z najlepszych miksów MA, o jakich można mówić.

Nie znam tematu związanego z tym pojazdem na AKA, bo moje światy win, to: 144,155,175 a tu jestem w PB, więc chuj mnie obchodzi jakim gnojem próbują obrzucać się ludzie, którzy mówią, że "żyją" , a tak naprawde wchodzą na FO takie jak to i wyrzywają się na klawiaturze, fotografują się jak debile itd. Mocny wojownik nie robi takich rzeczy, bo zna swoją siłę i wartość a przede wszystkim zna i kultywuje głębszy sens poszczególnych sztuk walki oraz ich życiowe zasady.
Ja osobiście na arkadii sobie klikam dla przyjemności, bo w porównaniu z serverami bez limitów, to plażing. :)
Wszystkiego dobrego Panowie :) zdrówka <piwo>
 
Wynik reakcji
10
ja i tak was podziwiam za ten upór aby być 40-letnimi zgredami <rotfl><cisza><hahaha>
i nie trenować ,a motywujących dodatkowo do tego wyrolujecie wykorzystując wszelkie przywileje z założycielem włącznie ze struktur plemiennych.

Szkoda że faktycznie nawet jednego z błędów nie zrobił jakie mu stworzyliście ;p

Popierdolone pod kopułami <hahaha>?
 
Ostatnia edycja:

MaszEfekt

Chłop
Wynik reakcji
31
a ja mam buty PUMY ! AAAAaaa Aaaaaaaa Uu,u,u xD hahahaha <lol><hahaha>
Może troche faktycznie przydało by wam sie takich poznać ,
to w końcu ktoś porządnie ryje by wam poobijał a nie tylko starzy z liścia i to nokauty ciężkie

ale tacy to zęby nos przestawiają bo pięści twarde jag cegły a wy sparujcie dalej sie ze starymi haha
niedowiarki na liścia a nawet na huki wystarczyło by
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
498
Ja już wiele razy proponowałem że podjadę gdzie chcesz na terenie Polski i od dwóch lat nie mogę się doczekać tego obiecanego liścia xd
Edyta cię chyba za mocno bije i nie masz siły z domu wyjść
 

Pawlothc

Pikinier
Wynik reakcji
32
Zamknij mordę jak do mnie mówisz jaskiniowcu na liści haha
Rotterdam - Holandia
ty ćwierć kurwiu jakoś nie dojechałes a nawet za frajer liczyłes na bonusy z jarania hahah pazerna kurwo

Myj dupy frajerom dalej psie haha
 

Pawlothc

Pikinier
Wynik reakcji
32
hahahaha suchoklates haha Dobre Rudzielcu...
Pokaż swoją ,WKLĘSŁĄ HAHAHA

TY OFERMO w domu na liście nokautowany przez starych jesteś jeszcze przecież
Łajzom byłeś i będziesz i tobie podobni ze sr-AKA
 
Do góry