Dyskusja

MaszEfekt

Chłop
Wynik reakcji
31
To nie czytaj bo i tak tego nie ogarniesz i twoje dziewczyny

albo po imieniu ci mówię Frajerzyno - nie dla psa kiełbasa i nie dla kota mleko,bo jak problemy masz ze zrozumieniem mojego przekazu to Zamknij Mordę i zostaw swojego Żyta na potem lub wywal go do rękawa jak typowy AA z Pl <hahaha>
 
Ostatnia edycja:

Lexluthor

Chłop
Wynik reakcji
10
Wiesz Pemol... Takich troli pełno w sieci. Zakompleksiony, chudy polaczyna, który zapomniał skąd pochodzi pozwala, żeby kompleksy zasklepiły mu oczyi zarosły pizdą (choć pewnie dupy nie ma) i wylewa swoje szambo z japy przy każdej możliwej okazji, czując się wyższy, szerszy i ważniejszy. W pizde dawno nie wyrwał, bo jedyne czego się nie boi to usiąść bezpiecznie przed kompem i szczekać jak mały piesek. Takich ludzi od razu sie czuje :) Wypierdalaj stąd pajacu szczerbaty.
 

MaszEfekt

Chłop
Wynik reakcji
31
Pewnie szczypiorki ;D
I się obudziłeś?
A trol to cie zrobił ofermo Ha TFU!
synu dwóch chłopów i dzika.

Ja w Pizdy notorycznie wchodzę, szczawiu i to bez gumy,ale morda nie szklanka
Pamiętaj, wiec bossem nie zostaniesz będąc całe życie bity ty ściero.

Bo waszych nawet ryji zweryfikować ciotki nie można a co dopiero rąk grubość <luzik> haha
Chcecie z aktualną Posturą Pawła fotki :D?
zanim fb zaktualizuje.
Oczywiście ze mną na fotce.,ale ja tyle co on nie trenuje,to mimo szczypiorków większych od waszych i tak to cos zorganizuje ;D
Trenuj Maćka hahaha
 
Ostatnia edycja:

Przekocur

Pikinier
Wynik reakcji
24
My jesteśmy kowalami własnych losów a z życia czerpiemy garściami ;p
Głownie na cudzych patentach...i jeżeli wam Paweł przeszkadzał to chuj z wami bo chuja taka ekipa warta skoro nie docenili go a nawet wrobili w takie gówno ;]
Ale no nic.
JEBAĆ sr-AKA!

A pamiętam czasy jak was chwalił nieświadomy a z was juz od początku był chuje do szczania dlatego żyjecie Tak a nie inaczej ;]
Czyli plemiona itd..

bo tak na prawdę to My żyjemy a wy... sami wiecie.
Dlatego zostawimy was w swojej płaszczyźnie hahaha

I BAWIMY SIĘ DALEJ
PARaRaRam Papa rara
Ram Pam Pam Pam
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
498
Jeśli uważasz że grubość rąk świadczy o umiejętnościach w walce to z pewnością jedyne co bijesz to konia i nie masz żadnego pojęcia o tym xd od 9 lat siedzę w sztukach walki i już widziałem jak wychudzona emerytka rozdupca wielkiego chłopa z wojsk powietrznodesantowych, więc myślę że możesz się mocno zdziwić jak kiedyś trafisz na takiego "szczypiora" 50kg co ogarnia i sobie przejedzie po tobie w trzy sekundy :p
 
Wynik reakcji
10
Nawet z chudymi był kocur to to że rzeźbi sie bez masy to tylko wasza początkowo zasługa ;p
"Łapy może chude miał jak i jak zapałki a rozpalał ogień bez żadnej podpałki" <shrug>

to tym bardziej gorzej składać lamusów jak wy,po strzale to juz nie będzie ;p


a na takie pizdy jak wy to nawet ja bym wystarczył.
Emeryt = Parobiec z Grondy? xD
taki to każdego najebie

Mamy kilku w Polsce zawodników we wszystkim.
Don Diego,Parobiec czy Balboa to Domalik Bartosz ;p
A kiedyś bedzie i Pawlo tego mu życzę ;]
 
Ostatnia edycja:

Pawlothc

Pikinier
Wynik reakcji
32
Jebać frajerów którzy marzą aby mogli mnie najebać pffhahaha i cała resztę cweli że sr-AKA do tego tak samo...pizdy jedno strzałowe że mną nawet nie chciały by rywalizować...JEEBAĆ WAS...TE GRE I TO FORUM MOZECIE PIERDOLIC CO CHCECIE DALEJ O MNIE.
SRAM NA WAS I TE PIERDOLENIE . ZNAJA MNIE LUDZIE I WIEDZA ZE GŁOWY WYRYWAM a wy pizdami możecie mlaskać niedojebańcy hahaha i spierdalam bo niema czasu na pierdolety Elo 3,2 i kurwy 0.
I po co mnie tu wywołujesz śmieciu...was się bać nie dał by rady nikt chyba.
 

Załączniki

  • received_699154021594842.jpeg
    received_699154021594842.jpeg
    109,3 KB · Wyświetlenia: 29
  • received_343093998256250.jpeg
    received_343093998256250.jpeg
    60,8 KB · Wyświetlenia: 27

Pawlothc

Pikinier
Wynik reakcji
32
Hahaha jakie szczypiorki Uuuu Fakt strach Tym Machać z Zamkniętych Haha
... OMG hahaha
Fakt kurwy wasze na pewno skoro ryja na fb boicie się pokazać a co topiero swojej tuszy bo muskulatury nawet na szkieletach niewidać by było w waszych przypadkach haha
 

Załączniki

  • 8a62b3bf-a3d1-4c84-882f-7c0a3c8b999cphoto.jpeg
    8a62b3bf-a3d1-4c84-882f-7c0a3c8b999cphoto.jpeg
    323,8 KB · Wyświetlenia: 33
  • ce317cca-a553-421a-899c-d83fb8240a0fphoto.jpeg
    ce317cca-a553-421a-899c-d83fb8240a0fphoto.jpeg
    345,4 KB · Wyświetlenia: 31
Do góry