Dyskusja

Przekocur

Pikinier
Wynik reakcji
24
Proszę nie odbieraj nam tej przyjemności z kolejnej siłowej xd
No to widzisz :p

Za wczasów już powody na siłową za to że go nie ma nawet <glaszcze> ]:-><nonono>,
byś stworzył bo radni z wisielcami i komendami mogą robić co chcą ? To chyba tylko wasi xD
ale AŁA ten ból dupy !!!<tanczy> aż czuć od ciebie.

Zero - tyle w was odpowiedzialności bo o innych wadach nawet nie wspomnę.

Ale z Odpowiedzialnością to Prawdziwi Kapitanowie tonęli ze statkiem bo wasi wszyscy gracze gdy statek zacznie tonąć to spierdalać będą aby tylko nie na tonącym okręcie zostawać ,który w waszym przypadku był by juz bez kapitana.

Ale co ja tam wiem , a taka metafora może nie trafić do wielu, wszak większość nawet ZWOJU nie posiada haha
No trudno,mamy czas dobrać odpowiedniejsze <szampan>
 
Ostatnia edycja:

MaszEfekt

Chłop
Wynik reakcji
31
Najlepsze z wartości Ludzkich trzeba kopiować i przekazywać dalej aby coś w tych ludziach jakieś pozory były Moralności.
Każdy wie co najważniejsze dla ludzi ale zasad swoich nie ma już nikt.

Bo ze szkolicie takie kurwy ktore nie mają własnego zdania to mam nadzieję ze do Polityki z tych zacofanych biurowców sie Nie Dostaniecie, bo się cofną do komuny ludzie wtedy <jupi>:eek:
 

MaszEfekt

Chłop
Wynik reakcji
31
Ale wiecie że on nie Wraca do do gry <sciana> ?
Serio? Myślicie ,że po takich numerach i okłamywaniem All w jego IPN ? sojuszników a nawet wiecej, wykorzystywanie wisielcy.
inaczej nie potraficie jak swojaków ograniczać?
Wow o_O<cisza>

A teraz fakty takie,prawde o was znamy i Chętnie zostaniemy sr-AKA Hejterami ;]
Mimo, że Pawlo nas na Fo A8 uciszył to zawsze go możemy zawołać i mimo jego błędów to wolę z nim popisać, lecz wy nie bedzie juz okazji mieli POROZMAWIAĆ JUŻ
ale i tak Tępaki różnic w 4 osobach nie dostrzegaliście nawet gdy z nami Paweł ze swoim multim sie udzielał.

Paweł moze w każdej chwili wrócić choćby Hejtować was przygłupy bo ze starej nawrzucacie to wyjebane mamy a i nowe foty załatwić moge wam jego xD
Chwali sie treningami ;] ktore Zaczął dzieki wam i to w każdej wolnej chwili .
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
498
Ja tylko coś przypomnę.
A7 Pawlo rozbiórka siłowa w skanerach. Nie wiem za co ale się domyslam :p
A8 pawlo rozbiórka siłowa za obstawianie barb i obrażanie współplemieńców
A9 pawlo rozdupcony.
Szczerze się nie dziwię że nie wraca bo nie ma po co skoro wie że nikt z nim nie zagra i każdy go będzie tylko kroił z wiosek
 

MaszEfekt

Chłop
Wynik reakcji
31
Co mnie obchodzą wasze Rabany z Pawłem,ale wiem że co by nie robił to robi to dobrze albo nawet lepiej.
A ze skończył to sie nie dziw skoro wiecie ile poświęciliście Mu czasu aby do tego doszło ,bo nawet nie było komu wstawić sie po jego stronie gdy to Wszystkich w koalicji waszej z wisielcami przeciwko jednemu, wiernemu człowiekowi wykorzystywaliście bo wrogów innych nie macie po za swoimi schorowanymi zdrowotnie multikontami ktore wręcz szans nie powinni mieć rywalizować z topami.
Mogliście go bez Tego oczerniania wypierdolić za Agresje, ale zasad NIGDY ON BY NIE ZŁAMAŁ
co innego RADNI dlatego sobie w końcu odpuścił a co byś powyzywał sie na nieświadomym z prawami jeszcze?
w szak wierzyć po wyjaśnieniach jego tylko znający sprawę mogliby i zrozumieć wszystko jak pięknie składał do kupy co sie od Arkadi 1 zaczęło?
No to szkoda mi cb bo widze od początku ze on was boli ale niestety skończył i to boli nas bo niby było miedzy wami to wszystko ale odwiedzając go po robocie to zanim psy wyprowadzał musiał poodpisywać i rapki przeglądać ale mimo strat all off i murka nie ruszając nawet poziomu, widziałeś uśmiech jak u songa w Dbz gdy cios trzeba było blokować lub odpowiedzieć ciosem bo rywal prawdopodobnie może być zagrożeniem, ale o walce to juz niewiele wiecie gdy kasujecie konta xD a tym bardziej prawdziwych łamaczy paluchów i to własnych, ale On to by powiedział - Chuj z palcami ale jak poświęcę jakieś inne niż kciuki lub Zęby to wtedy firme ochraniaczy na zęby,mówi że by spalił a kciuki jakoś przeżyje, bo reszte ma solidnie zaciśnięte więc nie do wybicia .


Ale od dawna nie zauważyłem i w robocie i tym bardziej juz po aby cos go cieszyło, bo wymuszony uśmiech jednak Nie pasuje tez zdziwionej Mordy,ale to jeszcze zmienimy,bo psa biorę od niego szczeniaka nowe ma.
To z nim będziemy dupeczki po parkach na szczeniaki wyrywać jak w Pl haha.
Mamy budowy juz konkretne widoczne, treningowe style i jechanie z bydłem zawsze i wszędzie
Samemu chujowo bo Panie na spacerach z psami to dwójkami tez na łowach
Znamy sie z Pawłem już z 10 lat jak tylko w Rotterdamie zamieszkał ;|<tanczy>;D:rolleyes::eek:,taki bardziej Lamus był z wyglądu wtedy XD
Ale sie uparł i rośnie dzięki takim zdradom i kłamcom ;]
Nawet z tego wyciągnął wnioski.

Ja sie dziwię ze po tych 3 światach solo gry i tyloma garbami na grzbiecie to on nadal próbował poprawnie sie zachowywać wobec graczy i przede wszystkim być po prostu pomocny ale szansy od was nie dostał ale wszystkich podsyłaliście mu pod nogi za darmo aż w końcu wyłożył chuja na was wszystkich i pożałował zmarnowanych nocek i dni haha

I zamiast Rozmowy z nim i jakimś Kompromisem to go rozdrapaliście i to bezbronnego a pamiętam że paweł nigdy barb cudzych by nie obstawił ale tylko radni to mogli by wiedzieć wiec kłamać mnie nie musisz bo ja go znam i jednym z pewniejszych ludzi jest paweł jeżeli chodzi o pomoc bo wy wszyscy tylko liczyć możecie na rodzinne w razie kryzysów.
I tak bywa zasty przeciwko jemu których używaliście wszystkie ignorował z prośbami o pomoc ale nie obstawiał cudzych rezerw pamiętliwy jak notatki osobiste w postaci fotek

Skoro bez ostrzeżeń pozbywacie sie kogoś i bez ultimatum jakiegoś to fakt że nikt nie poświęci wiecej złamanej sekundy aby grać z takimi jak wy,a mianowicie to gracie sami ze sobą po Easy Blachy i wystawiając wszystkie średnio zaawansowane warzywa pod swoimi Fejk plemionami z muli założycielami dosłownie w każdym plemieni krety w radzie hAHAHA

Nam nie raz pomógł, to tez przeczekaliśmy az przestał całkowicie plemiona obserwować i forum tylko po to aby dowiedzieć sie co wam przeszkadzało żeby w niewiedzy tak to ciągnąć z nim dalej ?

A przeszkadzał chyba nie tylko tym ze dziennie na swoich rezerwach po 10 milionów deffa Waszego wybijał i to tygodniami ;],bo widze ze 3 światy staracie sie pozbyć jednego z waleczniejszych ludzi jakich znam?
Żeby Pawła Jagiełło pokonać to ci radze zbroje ubrać bo bez nokautu sie nie obyło jeszcze o_O <boks>
Ale to on Dominował w RW mówisz :D?
haha ,a w to po statach WĄTPIE .

Ale po tym Ipn ,RADNI widać byli Bardzo zaangażowanie w sprawę ;D<jupi><luzik>

Ps. Też Pozbył bym sie Typa który deffa wybijał miesięcznymi stratami gdy sam odbudowywał fule w miechy by znowu o swoje rezerwy sie szarpać z wami all ale w zamian za wysiłki dostał siłową z banami pomiędzy atakami haha brawo .
Ale wracając do Mojego Pytania.
To co on Wyruchał Wasze Matki,że tak z nim Poszliście wszyscy? :O<rotfl>]:->
czy tylko Zwolakowi ?
<beczy><glaszcze><jupi>
bo nawet mój fan club chyba focha Zajebał to zwijam i ja kite...
pewnie nawet sie nie dowie typ o chuj wam poszło bo kłamstw wiecie ze nie łykał, żadnych.
Intuicje ma na pro chyba bo to fakt,ludzi jak z książki czytał z Charakterami i intuicjami ,zazwyczaj kłamliwi złodzieje ale w chuj tego zioło by chciało.

Dajcie znać to wiecej wasza demoralizująca rozmowa przez nas nie będzie zakłócana.
 
Ostatnia edycja:

MaszEfekt

Chłop
Wynik reakcji
31
Ale chodziło
Ja tylko coś przypomnę.
A7 Pawlo rozbiórka siłowa w skanerach. Nie wiem za co ale się domyslam :p
A8 pawlo rozbiórka siłowa za obstawianie barb i obrażanie współplemieńców
A9 pawlo rozdupcony.
Szczerze się nie dziwię że nie wraca bo nie ma po co skoro wie że nikt z nim nie zagra i każdy go będzie tylko kroił z wiosek
ale tez o tym forum mówię wiec jak chcecie w pracy dam mu do zrozumienia aby zajrzał tu ale nie chcieli byscie tego xD
 

ReQuiem.

Miecznik
Wynik reakcji
195
Na a6 też by był rozdupcony tylko P O T Ę Ż N E AKA się zlitowało i obstawiło pawlo żeby więcej wiosek na froncie nie tracił xd
a teraz tak psioczy na nich
zero wdzięczności za okazaną łaskę :(
 

Throoee

Chłop
Wynik reakcji
7
PODSUMOWANIE ANKIETY
Ankieta rozpoczęła się w dniu 26.07,a odpowiedzi zbierane były do 01.09. Badanie miało na celu sprawdzić predykcje graczy dotyczące możliwego zwycięzcy Arkadii 9. Głos mógł oddać każdy. W badaniu udzielonych zostało 66 odpowiedzi. Ankieta nie była promowana wewnątrz plemienia PB. Jedynym miejscem jej "reklamowania" jest FO oraz opis mojego profilu w grze.


Przewidywania graczy kształtują się następująco (w kolejności od najmniejszej ilości głosów do największej):

WK oraz "Nowo powstały twór" ---> po jednym głosie
NOPON ---> 2 głosy
JABOL ---> 3 głosy
NW ---> 4 głosy
KARA ---> 11 głosów
KRP ---> 12 głosów

ZWYCIĘŻCA
ex aequo
PB oraz PARADISE ---> po 16 głosów
ANALIZA WYNIKÓW
Na pierwszy rzut oka wyróżnia się wynik uzyskany przez plemię KARA, które (teoretycznie) szanse na wygraną ma mniejsze niż np. KRP, na które głosowało tylko 12 osób.
Ciekawie robi się kiedy przenalizujemy dynamikę oddawanych głosów. Za datę "krytyczną" uznać można 22.08 czyli dzień organizowanej przez KRP wielkiej akcji na plemiona PB oraz JABOL.

Jeżeli wziąć pod uwagę wyniki ankiety tylko do tej daty, to kształtowałyby się one następująco:

WK, "Nowo powstały twór", NOPON oraz NW ---> po 1 głosie
Jabol oraz PARADISE ---> po 3 głosy
KARA ---> 7 głosów
PB ---> 9 głosów

a przywidywanym zwycięzcą do 22.08 zostałoby:
KRP ---> 10 głosów
Kto wie, być może gdyby nie dołączenie Paradise do KRP oraz jednoczesna kasacja ich radnych sprawiłaby, że wyniki ankiety, mogłyby się ziścić :)

Dziękuję graczom, którzy wzięli udział w ankiecie!
W razie gdyby ktoś chciał uzyskać dostęp do arkusza, zapraszam na pw.
 

MaszEfekt

Chłop
Wynik reakcji
31
Wy to jednak niedojebani musicie być a w naturze waszej za cudze sukcesy z życia to POTĘŻNA jedynie SR-AczKA i to u każdego z was z osobna <tanczy><rotfl><hahaha>
 

MaszEfekt

Chłop
Wynik reakcji
31
Sie nie znacie widać na realiach
RAI Amsterdam to firma budująca na Halach kilometrowych, pomieszczenia kilka na kilka metrów by jacyś Handlarze potem z każdego Państwa mogli by swoje produkty sprzedawać, a te Targi trwają po 3 dni i potem znowu wszystko składamy i na magazyny wozimy m.in z Pawłem.
A on gadał ze ogrodnikiem jest? ;D hahaha

Wszystko zanim w sklepach się znajdzie to w pierwszych Modelach przechodzi te 3 dniowe targi.
np: Drony ,narzędzia tez telefony ,pc i wszystko inne.
 
Do góry