Dyskusja

Throe1994

Pikinier
Wynik reakcji
12
To po raz drugi i ostatni Ci mówię, pokaż dowody na to, że wypisuję do P celem skłócenia was albo przesyłam im screeny naszych rozmów :D
Bo głupoty gadać jak poseł kowalski lub pseudowolnościowiec mentzen to każdy potrafi, ale przedstawić coś co, te słowa powiela to już bebe :)
 
Wynik reakcji
498
No przecież dostałem od Paradise wiadomość w której przesyłasz im naszą rozmowę z czasów gdy rozmawialiśmy o ponie w której było o tym jak oceniam ich szanse gdybyśmy ich atakowali i generalnie o tym że raczej słabo ich oceniam, więc możesz sobie wysyłać bo i tak to już zrobiłeś z tydzień temu xd
Już mówiłem. Jak nie stać Cię na to by grać uczciwie i musisz się posuwać do takich metod to proszę bardzo.
Ja czymś takim gardzę i tym bardziej nie dam się szantażować xD
 

Throe1994

Pikinier
Wynik reakcji
12
Dawaj te screeny dla mnie. Jak to są screeny pokroju moich wiadomości z Pięknisiem celem zakończenia żywotu STOP na A9 to ja chętnie w ramkę oprawię, w pokoju powieszę
 
Wynik reakcji
498
Podsumowując żeby każdy dobrze zrozumiał:
- w kiju mam jakieś screeny i udowadnianie czegokolwiek. Wiem jakie wiadomości dostaje od graczy Paradise czy od rady i mam zdanie wyrobione. Kiedy myślałem że poziom żenady został podniesiony już do niewyobrażalnego poziomu wtedy zjawiła się rana Jaboli na białym koniu i poinformowała o zerwaniu pona z Paradise poprzez wysłanie grupowej na całe Paradise grożąc im że jak ktoś przejdzie do KRP to wypowiedzą ich wojnę xDDD
Co oczywiście jest pewne że Przemas Jabolom pewnie wciskał jakiś farmazon od dłuższego czasu żeby tylko wziąć z nimi sojusz lub pon by robić wspolne akcje i nawet radny jaboli sam mi to napisał xd więc taka prośba do każdego kto to przeczyta (czyli pewnie około 5 osób). Miejcie godność i rozum człowieka i spróbujcie pokonać przeciwnika w uczciwy sposób a nie pisząc jakieś śmieszne grupowe i próbując przeciągać pojedynczych graczy na swoją stronę. Serio tylko na to Was stać by posuwać się do takich zagran? Z gry w której chodzi o to żeby wojsko wysyłać na inne wojsko Wy tworzycie jakieś dramy i jeszcze mnie straszysz że opublikujesz jakieś screeny xDD Jeśli serio chęć wygranej na najmniej prestiżowym świecie w całych plemionach gdzie nagrodą jest nic nie warty pixel w profilu i 500 punktów premium jest dla Was aż tak ważny że jesteście gotowi na takie rzeczy typu podbieranie graczy, grożenie innym itp to jest mi zwyczajnie czysto ludzko Was szkoda. Internet daje nieograniczone możliwości by na przykład nauczyć się dowolnego języka czy posiąść wiele innej specjalistycznej wiedzy, a Wy zamiast potraktować grę rekreacyjnie to marnujecie czas i energię i prawdopodobnie pieniądze w taki sposób xD Dokąd zmierzasz świecie...
 

kamo

Miecznik
Wynik reakcji
62
Trochę "szkoda strzępić ryja", ale niech Ci będzie, odpowiem:

Zabawne jest to że
Author napisał:
Miejcie godność i rozum człowieka i spróbujcie pokonać przeciwnika w uczciwy sposób a nie pisząc jakieś śmieszne grupowe i próbując przeciągać pojedynczych graczy na swoją stronę. Serio tylko na to Was stać by posuwać się do takich zagran? Z gry w której chodzi o to żeby wojsko wysyłać na inne wojsko Wy tworzycie jakieś dramy i jeszcze mnie straszysz że opublikujesz jakieś screeny xDD
pisze gracz plemienia które jak tylko nasz radny był poza plemieniem wciskało mu zapro argumentując to
Author napisał:
"... ale pamiętaj, że nie zawsze da sięgrać jak to mówisz 'fair'. Takie przewroty czy zmiany stron są nieodzowną częścią tej gry i nadają pikanterii rozgrywce :D"
(jak ktoś chce nick i screeny to zapraszam na PW)
Więc jeżeli ktoś tu reprezentuje patologiczne zachowania to mogę tylko napisać że uczy się od najlepszych :)

Author napisał:
Kiedy myślałem że poziom żenady został podniesiony już do niewyobrażalnego poziomu wtedy zjawiła się rana Jaboli na białym koniu i poinformowała o zerwaniu pona z Paradise poprzez wysłanie grupowej na całe Paradise grożąc im że jak ktoś przejdzie do KRP to wypowiedzą ich wojnę xDDD
W takim razie jesteś bardzo mocno niedoinformowany i nic na to nie poradzę. W momencie gdy twój sojusznik dogaduje się z twoim wrogiem - zostawiając cię samemu w wojnie którą ten sojusznik sam wypowiedział - (co samo w sobie już jest kosą w oczach większości graczy) przeciwko plemieniu które potencjalnie mogłoby Ci z tym wrogiem pomóc (mimo że od miesięcy zabiegałeś żeby wzmocnili swoją pozycję w tym regionie i się z nimi dogadali), część rady twojego sojusznika nie wytrzymuje presji własnej decyzji i rzuca kontami (chyba nie nazwiecie kasacji zorganizowanym zakończeniem gry :p) a następnie ten twój sojusznik przestaje odpisywać Ci na wiadomości w czasie gdy prowadzi owocną komunikację z twoim wrogiem który rozpisuje twojemu sojusznikowi akcję to należy się co najmniej zastanowić czy to faktycznie jest "twój sojusznik" czy może w międzyczasie stał się sojusznikiem twojego "wroga".

Author napisał:
poprzez wysłanie grupowej na całe Paradise grożąc im że jak ktoś przejdzie do KRP to wypowiedzą ich wojnę xDDD
Wybitny gracz twojego pokroju powinien być w stanie połączyć kropki, ale powiedzmy że mogę Ci pomóc:
Skoro Paradise i KRP ma PoN'a którego regulamin, punkt 5 mówi "Ewentualne przejście graczy między stronami paktu jest możliwe po uzyskaniu akceptacji drugiej strony." to jakiekolwiek przejście do KRP oznaczałoby ewidentne działanie na naszą niekorzyść. W związku z tym nasi gracze na takiej samej zasadzie mogliby przejść do NW z którym Paradise ma wojnę. W efekcie wszyscy mogliby się "bić na legalu" a okres wypowiedzenia nie zostałby przez to złamany. Żeby się nie licytować z tym kto i po co przeszedł do wroga i nie tracić niepotrzebnie czasu zostało to uproszczone: Paradise nie przechodzi do naszego wroga, my nie przechodzimy do wroga Paradise. Nie wiem gdzie tu grożenie, a tym bardziej grożenie wojną ¯\_(ツ)_/

Author napisał:
Jeśli serio chęć wygranej na najmniej prestiżowym świecie w całych plemionach gdzie nagrodą jest nic nie warty pixel w profilu i 500 punktów premium jest dla Was aż tak ważny że jesteście gotowi na takie rzeczy typu podbieranie graczy, grożenie innym itp to jest mi zwyczajnie czysto ludzko Was szkoda.
Poważnie pisze do gość który wciąga do siebie inne plemiona, wykorzystuje je, podbiera im graczy a resztę zostawia na lodzie? Pisze to gość który na a8 załatwił P tak samo jak próbuje zrobić to tutaj? (Swoją drogą to już nawet nie trzeba się zastanawiać z kim prędzej czy później podpisze się P na A10, bo po A8 i A9 to chyba wszystko jest już jasne :D)

Author napisał:
Internet daje nieograniczone możliwości by na przykład nauczyć się dowolnego języka czy posiąść wiele innej specjalistycznej wiedzy, a Wy zamiast potraktować grę rekreacyjnie to marnujecie czas i energię i prawdopodobnie pieniądze w taki sposób xD
Ehh, tyle możliwości a ty zdecydowałeś się dodać wysryw na forum ¯\_(ツ)_/¯
 
Wynik reakcji
498
Podaj mi ten nick tego radnego i wyślij tę screeny na pw bo aż sam chętnie to poczytam :) osobiście nigdy nie zaproponowałem wrogiemu graczowi wspólnej gry i nigdy bym tego nie zrobił. Mam wielu znajomych w Jabolach czy Pb i innych plemionach i normalnie na luzie sobie z nimi rozmawiam ale nigdy nie zaproponowałbym im wspólnej gry na świecie gdzie gramy po przeciwnych i stronach i myślę że są na tyle kulturalni że też by o to nie prosili. Bardziej śmiejemy się z tego co tu się dzieje i umawiamy się na A10 :D

Ten punkt regulaminu który przytoczyłeś dotyczy sytuacji w której lecą ataki od nas i żeby weszły jak odwiedziny to dawaliśmy zaproszenie - przykładem może być. Arek1962. Zresztą to o ile się nie mylę jedyny taki przypadek bo ktoś od nas na akcje puścił na niego offy bo coop nie widział o ponie :p
Co do wystawiania graczy na A8. Spytaj się rady paradise to Ci potwierdzą że na arkadii 8 plemię Paradise zostało oddane AKA ponieważ skończyli grę i nie miał kto ciągnąć tego projektu a nie chcieli zostawiać ludzi na lodzie (kilku z nich nawet dostało blachę.. zresztą gracze z każdego plemienia z którym tam graliśmy dostali blachę z tych którzy mieli ponadprzeciętny wkład w plemię - jeśli ktoś sobie chce to sprawdzić to oczywiście twstats czeka i można sprawdzić historię byłych graczy Paradise). Po tym wszystkim radni oddali konta do rozbiórki i umówiliśmy się wstępnie na grę na A9 ale wyszło na to że na początku A9 zamiast grać razem to zaczęliśmy się atakować xd jak masz discorda to chętnie Ci przedstawię dowody :p choć oczywiście na A8 nie grało KRP tylko AKA gdzie jest zupełnie inna ekipa, inna rada i inne osoby prowadzą w ogóle plemię, więc nie wiem dlaczego łączysz te wątki skoro jedynym mianownikiem jestem ja i to od nieco ponad dwóch miesięcy :) to wymień kolejne plemiona które wykorzystaliśmy i przedstaw na to jakiś sensowny argument (na dowody nie liczę bo wiem że i tak ich nie masz,a ja mam screeny ze wszystkich rozmów które miały jakiekolwiek znaczenie z A6/A8 więc chętnie odniose się jeśli przedstawisz jakiś argument). Jakby rada KRP kończyła grę i nikt nie chciałby ciągnąć tego projektu to na 100% też byśmy oddali plemię jakiemuś sojusznikowi żeby Ci gracze co mają ochotę mogli dalej aktywnie grać w jakimś plemieniu i nie zostali tak po prostu zostawieni sami sobie jak zrobiła to na przykład rada Koma/złom na A7 która dała po prostu kasację i miała innych w dupie :) sam ocen które zachowanie jest bardziej poprawne.
"Poważnie pisze do gość który wciąga do siebie inne plemiona, wykorzystuje je, podbiera im graczy a resztę zostawia na lodzie?" - (uwaga puryzm językowy) ... Jeśli wciągam jakieś plemię do siebie to nie ma możliwości bym podebrał im graczy xD widać jedni wolą tworzyć 6 członów plemienia i zebrać ponad 230 graczy by nie tworzyły się inne plemiona bo pół świata które podbija jakąkolwiek wioskę skupia się w jednym xD czekamy z niecierpliwością na kolejne człony.

"W takim razie jesteś bardzo mocno niedoinformowany i nic na to nie poradzę. W momencie gdy twój sojusznik dogaduje się z twoim wrogiem - zostawiając cię samemu w wojnie którą ten sojusznik sam wypowiedział .." - w takim razie to Ty jesteś niedoinformowany ponieważ to krp wypowiedziało wojnę Paradise na początku świata w związku z jakimiś atakami i nie był to Wasz sojusznik tylko mieliście pakt o nieagresji co nie zobowiązuje Was ani do wspólnej polityki tylko do nie atakowania siebie wzajemnie :p Jakbyście byli związani sojuszem który zobowiązuje Was do wspólnej polityki, prowadzeniu wspólnych wojen itp to ok ale pon?
Pamiętaj że nikt w Paradise nie podjął się rozpisywania akcji (przykład 20 lipca w której nie wzięli udziału) więc żeby rozwiązać ten problem zaproponowałem że uzyczymy swoich ludzi by pomogli to ogarnąć, bo jednak jest to bardzo czasochłonne zajęcie gdzie do każdego trzeba podejść indywidualnie a mamy przynajmniej 4-5 osób które dysponują większą ilością czasu i mają w tym doświadczenie to dlaczego mieliby nie skorzystać z takiej pomocy? Wam było na rękę jak byli warzywami bo mogliście im blokować podbijanie barb przez rezerwowanie im wiosek pod nosem a nagle jak Paradise się przebudzilo i chcą walczyć o swoją pozycję to Wam już jest to nie na rękę? Jakby Paradise nie podpisało się z nami to by ich PB zjadło pod Waszym nosem, więc nie dziw się że podjęli taką decyzję. Na ich miejscu prawdopodobnie każdy zrobiłby to samo
 
Do góry