Dyskusja - zaczynamy ;)

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.667
Ostatnia edycja:

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
@przemeczi 'ego to akurat nie ma co komentować....
ale chciałbym zapytać o tych kończących graczy przez sojusz z Jutrem. Bo widzę @wniebo w jakieś kolejne wewnętrzne propagandy "grasz" aby sztucznie ratować morale swojej "społeczności" @wniebo
XD gratki @wniebo. Nie sądziłem, że ktoś łyknie.

@Stuknięty jeżeli wniebo prześle ci to pw w gierce do wgłądu, to masz u mnie dożywotni pakiet excela, do tych swoich fikuśnych tabelek x-D
 

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.667
XD gratki @wniebo. Nie sądziłem, że ktoś łyknie.

@Stuknięty jeżeli wniebo prześle ci to pw w gierce do wgłądu, to masz u mnie dożywotni pakiet excela, do tych swoich fikuśnych tabelek x-D

ale offcie 365 ze wszystkimi dodatkami?
bo jak tak to nawet Kmica będę błagał żeby podrobił tak, że przesłane oryginały będą takie xDDDDDD
@przemeczi
 

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.126
Zazwyczaj się udzielam jak mam dowody , a na przerabianie screenów nawet jakbym chciał to jestem za stary, trochę młodszy od @Jurekn LXXIX .
Chyba, że ta grupowke z podrobionym nickiem Arnolda też przerobiłem
@Stuknięty nie mam dowodów ale tak usłyszałem o jednym graczu(dobrym graczu).

Pozdrawiam cieplutko
A ja jestem młodszy od @kmic
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
To już jest niezła odklejka i wielki strach, gdy jUTRO:

- jest w koalicji mającej większość świata
- próbuje koniecznie skłócić tą mniejszą część

No ale takie standardy plemion. Blaszki ponad zabawę i satysfakcję z gry. mam nadzieję, że skoro już z tej satysfakcji zrezygnowaliście to jeszcze wam odbierzemy blaszki i wszyscy będą szczęśliwi <3

Śmiesznie się czyta gdy wy piszecie ze my mamy koalicję większości świata gdzie wy od początku tylko rekrutacja potem całe MC wzięliście :D
Przecież to logiczne że nikt nie będzie na to patrzył,ale wiadomo teraz zostało wam szczekać robić z siebie ofiarę bo nic poza sianiem fermentu wam nie zostało :]
 

Flamma

Chłop
Wynik reakcji
2
Śmiesznie się czyta gdy wy piszecie ze my mamy koalicję większości świata gdzie wy od początku tylko rekrutacja potem całe MC wzięliście :D
Przecież to logiczne że nikt nie będzie na to patrzył,ale wiadomo teraz zostało wam szczekać robić z siebie ofiarę bo nic poza sianiem fermentu wam nie zostało :]
Topiący sie chwyta brzytwy nic nowego.

Wracam do
Tej gry po bardzo
Długiej przerwie ale obiektywnie patrząc od konca stycznia jak tu jestem zarząd Trd sam sobie nawarzyl tego mleka, bycie zbyt pewnym siebie chamskie zagrywki wykorzystywanie sojusznika i brawura, a gdzie szaczunek i wspólne porozumienie?

To Przecież tylko strategiczna gra ktora wszyscy tak kochamy.

Lecz tak czy inaczej muszę przyznać gratuluję manipulacji kotkow na zmianę strony i stworzenia sobie buffera tak zwanego mięsa armatniego przed tym co i tak
Nie uniknione.

Wiem ze ciezko ale musicie dać sobie do zrozumienia ze tutaj juz was nikt nie chce, wiekszosc graczy woli grac uczciwie bez botów manipulacji i i ucziwie wygrac ten swiat.

Pozdrawiam
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
Śmiesznie się czyta gdy wy piszecie ze my mamy koalicję większości świata gdzie wy od początku tylko rekrutacja potem całe MC wzięliście :D
Przecież to logiczne że nikt nie będzie na to patrzył,ale wiadomo teraz zostało wam szczekać robić z siebie ofiarę bo nic poza sianiem fermentu wam nie zostało :]

XDDDDDD

Wzięcie do siebie upadającego sojusznika było PO tym jak Jutro podpisało się z Wariat a Wariat z Darmą.
To idiotyczne, że w 1 miesiącu gry (czy tam na początku drugiego) zrobiliście koalicję na 60-70% świata licząc Kotki i VIP bo byliście tak OBSRANI przed nami tym, że Vipy znikają po 20 wiosek na pierwszych akcjach. Coś powinieneś o tym wiedzieć, w końcu sam tam grasz ;)

Nasz ruch, który był majstersztykiem - (ci gracze mieli również możliwość pójścia do Darmy i chyba o to masz taki płacz :D) był REAKCJĄ na waszą pizdowatą zagrywkę.
 
Do góry