Dyskusja - zaczynamy ;)

algus

Miecznik
Wynik reakcji
140
@Jax- widzę że typowo próbujecie skłócić darme z nami aby przeszła do was ale zapewniam. Nikt tutaj nie gra pod siebie. Tak na prawdę większość ma wywalone czy wygrają czy przegrają - liczy się tylko aby tRD dostało w pizde i możecie pisać, manipulować obiecywać złote góry nikt w to nie uwierzy
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
Zapewniam cię, że nikt z TRD się nie chce dogadać z Darmą. Chociażby dlatego, że nie wystawimy ZD.

W przeciwieństwie do analogicznej sytuacji obsranej koalicji z lewej strony mapy, która do ostatnich chwil walczyła o Kotki, jednocześnie podjudzając na siebie ich człony i proponując kosę.

Szczekajcie dalej, ratlerki :D
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
Zapewniam cię, że nikt z TRD się nie chce dogadać z Darmą. Chociażby dlatego, że nie wystawimy ZD.

W przeciwieństwie do analogicznej sytuacji obsranej koalicji z lewej strony mapy, która do ostatnich chwil walczyła o Kotki, jednocześnie podjudzając na siebie ich człony i proponując kosę.

Szczekajcie dalej, ratlerki :D
IMG_7912.jpeg
Z jutrem też nie chcą się dogadywać jak coś xDDd


Nie chciałem wstawiać, ale grzech nie strzelić temu durniowi na pustą.
 

Jax-

Miecznik
Wynik reakcji
59
@Jax- widzę że typowo próbujecie skłócić darme z nami aby przeszła do was ale zapewniam. Nikt tutaj nie gra pod siebie. Tak na prawdę większość ma wywalone czy wygrają czy przegrają - liczy się tylko aby tRD dostało w pizde i możecie pisać, manipulować obiecywać złote góry nikt w to nie uwierzy

marzę o tym <3 robię to każdego dnia żeby Was skłócić :D chce zobaczyć wasze szczekanie jak będzie w sytuacji 30v70 :D
 
Wynik reakcji
482
Teerde co myśli, że uda im się z darma dogadać XD
Będziecie jebani do końca

View attachment 64004View attachment 64006

Ten pajac nadal próbuje <lol><lol><lol>

Dzień dobry zjeby z Jutra.

Przypominam, że moja rola w plemieniu to KD a nie dyplomata czy rekruter. Rozumiem, że szukacie sensacji. @Haarald x MagicznaMagi wbijam w Ciebie kose! Ogólnie to kocham Darme i jestem jej wielkim fanem.

Troll wiadomości pisane kiedy zapierdalałem Darmie wioski XD a wy się podniecacie.... Co za kurwa dzbany... no ale co zrobisz... XD
 
Wynik reakcji
482
Przecież nawet jakbyś pisał na poważnie to nikt z takim psem jak ty nie chciałby się dogadać. W końcu znalazłeś kolegów na takim samym poziomie po tym jak p już nie gra.

Chuju z Kałuży nie szczekaj tak głośno..

Psie - w dzieciństwie tak do Ciebie mówili, że teraz zwracasz się tak do innych? hmmm?

@Wawrzynek x Rudinek - wyzywaja pedalsów a ja tylko biedny Karton XD
 
Wynik reakcji
1.011
Nioh Nioh Nioh.

Musze szczekać żebyś zrozumiał bo innego języka nie rozumiesz. Już na niejednym świecie pokazałeś jakim zerem jesteś. Piszcz dalej, a my będziemy ci klaskać żebyś pokazywał swoją naturę dalej <3
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
To już jest niezła odklejka i wielki strach, gdy jUTRO:

- jest w koalicji mającej większość świata
- próbuje koniecznie skłócić tą mniejszą część

No ale takie standardy plemion. Blaszki ponad zabawę i satysfakcję z gry. mam nadzieję, że skoro już z tej satysfakcji zrezygnowaliście to jeszcze wam odbierzemy blaszki i wszyscy będą szczęśliwi <3
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
>warszyc wypisuje pierdoły do wszystkich plemion na świecie, próbując przeciągnąć ich na strone teerde (są screeny)
>dzban tita wchodzi i mówi, że to jutro próbuje podburzać koalicje teerde (nie ma screenów, bo jak zwykle pierdoli głupoty)
 

Jax-

Miecznik
Wynik reakcji
59
>warszyc wypisuje pierdoły do wszystkich plemion na świecie, próbując przeciągnąć ich na strone teerde (są screeny)
>dzban tita wchodzi i mówi, że to jutro próbuje podburzać koalicje teerde (nie ma screenów, bo jak zwykle pierdoli głupoty)
większego dzbana od Cb to świat nie widział :D
 
Do góry