Dyskusja - zaczynamy ;)

NIEKOSAASPRAWIEDLIWOSC

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
858
Kurde te ogórki skasowane lepiej się bronią niż sgmt z trd czy trd z sgmt czy sgmttrd czy osobno. Chodzą słuchy że Wiśniewski nagrał o nich utwór.
Razem a jednak osobno
Który robi za Justynę???

"Za dużo stało się, sam wiesz
Za wiele zapomniałam dni
Nieprzemyślanych słów i chwil tak wiele jest
Ja to nie ty, ty to nie my"
 

Jurekn LXXIX

Pomocna Stopa
Plemiona Team
Moderator
Wynik reakcji
2.138
Tłumaczę:

Relacje w koalicji teerde - ogórki pogorszyły się, gdy dziesięcioczłonowe teerde, zaczęło żebrać o defa od jednoczłonowych i otoczonych ze wszystkich stron ogórków z obrzeży.
Wtedy ogórki uświadomiły sobie, na jak wielkich nieudaczników trafili. Nie mieli już żadnych innych opcji dymplomatycznych, więc woleli kliknąć kasację, zamiast męczyć się ze swoim upo-sojusznikiem.

Cała prawda, całą dobę.
Cholera... do dupy ze mnie KD, że nie wiem, że moje plemię żebrze od innych o defa. A może to po prostu starość i już ... o czym to ja?
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
Daj spokój. Wymyślają sobie jakieś durnoty żeby się sztucznie dowartościować, nie warte to uwagi.
IMG_7805.jpeg
Co tam stękasz? XD

Do tego wystarczy dodać forumowe wypowiedzi graczy teerde względem ludzi z SGMT i otrzymamy piękny obraz tego, jak traktujecie sojuszników.
A później się dziwią, że nikt z nimi nie chce współpracować xD
 

wniebo

uczeń Jurka
Wynik reakcji
251
Co tam stękasz? XD

Do tego wystarczy dodać forumowe wypowiedzi graczy teerde względem ludzi z SGMT i otrzymamy piękny obraz tego, jak traktujecie sojuszników.
A później się dziwią, że nikt z nimi nie chce współpracować xD
To jest zwykle rozgoryczenie , złość na cały świat a nie patrzenie na własną dupę i szukanie winnych dookoła.
Takich wiadomości przychodzily jak i przychodzą do Nas od vip/koty/forest/vea itd. z możliwością oddania wiosek/kretowania/diod wbijania.

Ale to zwykle randomy tak przeważnie pisza co po pierwszych 10x albo jakimś burzeniu szukają ucieczki bądź ich rada dała dupy i szukają winnych gdzie indziej.
Ogóry nie powiem wyglądały dobrze na papierze na swoim starcie i można było widzieć w nich potencjał jako sojusznika pewnie dlatego Dracon się zdecydował. Ale jak grając na obrzeżach idą 70%off i nie wyprowadzają żadnej akcji przez miesiąc deklarując się w dołączeniu do ofensywy to coś jest nie tak.
Napewno nikt od nich deffa nie chciał, może jakiś mobil do członu SGMT jak istniał. dostali jedną akcje i rada zawinęła walizki. Teraz wina TRD, że nie pomogło mając 4 fronty gdzie nawet tematu nie było, więc to zwykle brednie i żale XD
Więc nowości przemeczi nie odkryłes ta wiadomością bo to standard w tej grze. Poprostu chłopak musiał wskazac winnego innego niż jego radni.
Pozdrowki
 
Wynik reakcji
625
To jest zwykle rozgoryczenie , złość na cały świat a nie patrzenie na własną dupę i szukanie winnych dookoła.
Takich wiadomości przychodzily jak i przychodzą do Nas od vip/koty/forest/vea itd. z możliwością oddania wiosek/kretowania/diod wbijania.

Ale to zwykle randomy tak przeważnie pisza co po pierwszych 10x albo jakimś burzeniu szukają ucieczki bądź ich rada dała dupy i szukają winnych gdzie indziej.
Ogóry nie powiem wyglądały dobrze na papierze na swoim starcie i można było widzieć w nich potencjał jako sojusznika pewnie dlatego Dracon się zdecydował. Ale jak grając na obrzeżach idą 70%off i nie wyprowadzają żadnej akcji przez miesiąc deklarując się w dołączeniu do ofensywy to coś jest nie tak.
Napewno nikt od nich deffa nie chciał, może jakiś mobil do członu SGMT jak istniał. dostali jedną akcje i rada zawinęła walizki. Teraz wina TRD, że nie pomogło mając 4 fronty gdzie nawet tematu nie było, więc to zwykle brednie i żale XD
Więc nowości przemeczi nie odkryłes ta wiadomością bo to standard w tej grze. Poprostu chłopak musiał wskazac winnego innego niż jego radni.
Pozdrowki
Kiedy jakieś rozdawanie darm na dc?

Pozdrawiam
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
To jest zwykle rozgoryczenie , złość na cały świat a nie patrzenie na własną dupę i szukanie winnych dookoła.
Takich wiadomości przychodzily jak i przychodzą do Nas od vip/koty/forest/vea itd. z możliwością oddania wiosek/kretowania/diod wbijania.

Ale to zwykle randomy tak przeważnie pisza co po pierwszych 10x albo jakimś burzeniu szukają ucieczki bądź ich rada dała dupy i szukają winnych gdzie indziej.
Ogóry nie powiem wyglądały dobrze na papierze na swoim starcie i można było widzieć w nich potencjał jako sojusznika pewnie dlatego Dracon się zdecydował. Ale jak grając na obrzeżach idą 70%off i nie wyprowadzają żadnej akcji przez miesiąc deklarując się w dołączeniu do ofensywy to coś jest nie tak.
Napewno nikt od nich deffa nie chciał, może jakiś mobil do członu SGMT jak istniał. dostali jedną akcje i rada zawinęła walizki. Teraz wina TRD, że nie pomogło mając 4 fronty gdzie nawet tematu nie było, więc to zwykle brednie i żale XD
Więc nowości przemeczi nie odkryłes ta wiadomością bo to standard w tej grze. Poprostu chłopak musiał wskazac winnego innego niż jego radni.
Pozdrowki
każdy mój wpis to propaganda, a screena spreparowałem dziś komputerowo

również pozdrawiam
 
Do góry