Dyskusja - zaczynamy ;)

Wynik reakcji
20
Jak tak to czytam stwierdzam fakt iż osoby które sa niezrownowazone nie powinny mieć dostępu do Internetu. Z kimś takim nie mam zamiaru prowadzić dyskusji. A istniejecie tylko dlatego że jeszcze ani jedna akcja na was nie poszła. Mam nadzieję że ludzie z którymi grasz przeczytają to co napisałeś i dojdą do pewnych wniosków

Powodzenia:)
To, że wam akcje nie wyszły to nie znaczy, że ich nie było xD
 

Geryk1988

Chłop
Wynik reakcji
1
Ludziska co to za sprzeczki :) Rozmowa i jeszcze raz rozmowa. Kto komu broni powiedzieć wprost jak jest ? No chyba ze się nie chce mówić czegoś wprost tylko się kreci :p Trochę mi te sprzeczki TRD i SGMT razem / osobno przypominają rozmowy starych plotkar pod blokiem :D Żadnych konkretów tylko paplanina :)
Jedno mogę powiedzieć. Czytam wypowiedzi Marzyciela i mogę powiedziec ze bardziej zdystansowanego typa dawno nie widziałem. Masz chlopie yaya i mimo ze Cię nie znam to już Cię lubię xD
 

CzarnamambaPL

Miecznik
Wynik reakcji
36
Chlopaki czesciowo przeytalem, bo na reszte szkoda mi czasu, ale bedac z wami na raozmowie mialem was za fajnych lopakow tutaj tylko czesc z was sie totalnie osmiesza. Podtrzymuje dalej swoje zdanie dno i metr mulu do widzenia wpadne za dwa tygodnie.
 
Do góry