Dyskusja - zaczynamy ;)

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
Chłop co sam sie ora w każdym wpisie xD

Dwa warianty:

OPCJA A - prawdopodobna

@tita5 w swoim własnym plemieniu jest zwykłym pachołem. Radni są decyzyjni, podejmują najważniejsze ruchy i kierują całym tworem. Zdają sobie sprawę z jego ułomności, nie informują go o niczym i traktują jak maskotkę.

OPCJA B - mniej prawdopodobna

@tita5 jest nieco bystrzejszy niż statystyczny szympans. Jako wódz plemienia, wysłał swojego radnego do prowadzenia rozmów ze stefanami, by namówić ich do wbicia kosy sojusznikowi.


Nie wiem co lepsze.
Debil, kłamca i lawirant, czy może po prostu debil.
Tutaj już niestety musi polecieć ignor, bo że aż tak głupim można być jakim siebie prezentujesz na tym FO to nie wierzę.
A więc najwidoczniej jesteś trollem, takich się mutuje :)
 

Bl-ack sno-w

Szlachcic
Wynik reakcji
5.200
Ale jaki błąd logiczny. Wojna z Rohanem zaczęła się 1.09 tutaj masz wiadomości do Stefanów od waszego radnego, który namawiał ich na bicie Rohanu. Gdzie tu widzisz błąd logiczny?

Jeszcze bezczelnie dopytuje czy Mickez do nich pisał. Przestań robić z siebie debila już więcej naprawdę nie musisz.

@Bl-ack sno-w kolege Ci zmiotło

Nie wiem o co chodzi, za długie posty wrzucacie. Ale fajnie, że jestem oznaczony. Dzięki kumple, pozdrawiam serdecznie
 

CzarnamambaPL

Miecznik
Wynik reakcji
36
Nieprawdopodobne jak mocno jesteś pierdolnięty Mam wrażenie, że wszystkiemu jest winne przeoranie mózgów przez gracza waszej koalicji, @Stuknięty, bo zaznaczał nas jako jedno plemię od początku, mimo protestów zmienił to dopiero od niedawna. No a że nie masz najwięcej pod kopułą to też łatwo dałeś się zmanipulować.

Jak już tak koniecznie chcesz to sobie SGMTRD licz do naszego członu. Wyjdzie 10? Może jak ci obcięli kilka paluszków za dzieciaka i uznasz, że wszystkie palce mają dać 10 to tak, wyjdzie. Mimo tego, że masz ich mniej.

SGMT nie było żadnym pod-plemieniem TRD tylko ekipką, która zaczęła grę na tym serwerze i dogadała się z nami na SOJUSZ. A że baranie my mieliśmy swoich graczy, którzy zaczęli później na ich plecach, to się z nimi podzieliliśmy. To jest cała historia wspólnego członu.

Mogłem oczywiście to plemię nazwać w każdy inny sposób, każdym pięciozdaniowym rzeczownikiem świata. Ale po co? My tu jesteśmy od grania a nie od ukrywania i udawania, że tam było i jest nadal kilku moich graczy.

I jestem pewny, że jak zapytasz @Marzyciel. to nie dość, że powie to samo to jeszcze zaznaczy, że sojusz jest w 100% realizowany zgodnie z ustalonymi zasadami. Czyli tak, że jest zadowolony.

Cieszę się, że odcinasz się od darmy. Wobec tego jak rozumiem są oni następnym celem potężnej koalicji jutro + Wariat + VIP + Koty? Może warto by im to przekazać? A może warto już was nazywać jednym plemieniem, nie koalicją?

Na razie sie odniose do twojej wypowiedzi, kolego nie ma koalicji wariat jutro vip koty. Koty maja sojusz z VIP i to tyle podpisany na konkretnych warunkach - zniszczenie TRD. Wiec wypraszam sobie bys nas laczyl z JUTREM czy WAIATAMI czy DARMAMI.
Zaznacze wszystkim dyskutujacym jeszcze raz. Koty/Jada maja jedyny sojusz z VIP inne kolacji nie ma z naszej strony. Za VIP i ich dyplomacje nie odpwiadamy, moze sie dogadali z Wariatami i Jutrem ale to nie nasza sprawa.

Wojne zanim jutro i wariaci sie dogadali, wypowidzialo na TRD i dolaczylo MC to nie my zaczelismy walczyc "oficjlanie" to wasz dyplomata nalegal na przystapienie wszystkich czlonow do wojny. Wiec dlaczego taki placz jest ze my walczymy z wami? My jako Koty z racji polozenia i w zwiazku z tym ze dogadaliscie sie z MC mielismy jeden wybor wspolpracowac z VIP co od poacztku mniej lub wiecej robimy. Wariaci, jutro, darmy czy oni nam cokolwiek pomogli?

Pojde dalej czy VIP nam pomoglo ? Raczej to my pomagalismy w glownej mierze im.
A widze, ze praktyka wyslania swoich radnych jako "prsedstawicieli" MC byla stosowana jak widac nie tylko u nas. :D Nie mam wam tego za zle, ale jesli sie wypieracie to juz troche nie ladnie chlopaki. Ale i tak was lubie wiec jakbyscie chcieli czasem pogadac, pograc zapraszam plemiona to tylko gra.
 
Ostatnia edycja:

Lord Saladyn

Chłop
Wynik reakcji
10
Witam serdecznie. Jako szary gracz tego świata, chciałbym napisać aby te wszystkie wyszczekane gęby, które łączą TRD z SMGT przestały ćpać to co biorą, bo ewidentnie bije na mózg. SMGT wchodziło na ten świat jako osobny twór i od samego początku mimo ciężkiej pozycji na mapie toczyło wojny w tym kotle z K55. Najwięcej szczekają gracze jutra, którzy jak przypominam, z K55 zrobili zawijkę, gdy tylko Kmic im kuzynów i wujków z mapy usunął ;) I tak, wiem jestem noname, nic nie wartym graczem, ale przynajmniej potrafię obiektywnie popatrzeć na pewne sprawy, a nie wypisywać swoje propagandowe gówno jak niektórzy tutaj.

I tak jak pisałem już koledze od statystyk, to że jeden człon TRD nosił nazwę TRDSMGT czy jakoś tam, gdzie zostali przygarnięci gracze którzy z nami startowali, a wywaliło ich kawał od nas, ma świadczyć o tym, że jesteśmy jakimiś "ukrytymi członami TRD" ? To jest totalny brak szacunku do każdego gracza SMGT, który tu gra.

Statystykami się chwalicie ? No faktycznie bo bijecie w 4 większe plemiona 1 małe, mając na uwadze to, że od początku to małe plemię biło się w kotle na K55, gdzie te obecnie większe, spokojnie się rozwijały i fuzjowały z innymi w okolicy :)

Także szacunku do normalnych graczy, bo wasza prywata z TRD z innych światów nie powinna zachaczać o Nasze plemię. A przegrać z kimś lepszym od siebie to żadna hańba. ;)
 
Wynik reakcji
99
mnie zastanawia o co chodzi z tym „małym plemieniem”, przecież 3 człony macie(albo mieliście). Widać jak sami porównujecie się do TRD<foch>

Wiadomo, jaka jest prawda wie tylko rada SGMT i TRD i niekoniecznie musi się tym chwalić, w historii tej gry było sporo ukrytych sojuszy „do końca świata” i to nie jest żadna nowość, i tak jak mówiłem, nie chodzi o to, że stworzenie członu SGMTRD powiedziało wszystkim „ej! my jesteśmy razem! mamy 10 członów i ciśniemy po blache tą masówką!”, ale jak najbardziej to sugerowało od samych początków świata. A, że sytuacja sie toczy tak jak się toczy i SGMT jest już na wymarciu to wiadome, że wszystko się pozmieniało.


Ja tam nie mam zdania na ten temat, nie chce mi się nawet dociekać co jest prawdą a co nie, po prostu spoglądając na jakieś rankingi czy twstatsy kropki w głowie same się łączyły i tyle, nie było potrzeby dorabiać do tego jakiejś historii, screenów czy dowodów.
 
Wynik reakcji
625
Jak się dogaduje z kimś na sojusz i nazywamy z różnych powodów jeden człon wspólną nazwą to nie macie prawa traktować nas jako jedność tylko dwa osobne plemiona! @Stuknięty amatorze powinieneś się domyślić który gracz w tym członie reprezentuje dane plemię a nie wrzucasz ich do jednej pozycji w wykresie…

Jeśli jednak jakieś plemiona nie mające ze sobą żadnych stosunków dyplomatycznych które nie graniczą ze sobą na mapie nie mają ze sobą wojny to znaczy że są w koalicji czego nie rozumiecie ?

Przecież teerdee też jest w koalicji przeciwko sgmt bo nie mają oficjalnej wojny np. z jutrem.

Tytan dyplomacji dracon zostawił sobie drzwi do wygranej jak nie z sgmt to z koalicją która nie istnieje a przez was przemawia zazdrość!
 

Stuknięty

Zwiadowca
Wynik reakcji
11.654
Widzę, że teraz narracja TRD/SGMT obraca się w moją stronę, bo gdy ich wrzucałem do statystyk jako jedność a wiodło się im bardzo dobrze i mogli pluć na prawo i lewo na FO to było wszystko okej i się z tego śmiali.
A teraz nagle gdy dyplomacja została "nie po ich myśli", bo się nikt nie chciał z nimi podpisać to nagle to ja jestem ZŁY, bo na statystyki wrzucałem plemiona które miały "BEKĘ" z moich stat a jak im pisałem, że mają człony SGMTTRD i nie wiadomo do kogo ich przypisać to pisali:

1712047143893.png

Zwalcie całą winę waszej dyplomacji na mnie i będziecie mieć kozła ofiarnego, spoko ja to przyjmę <3
 

Marzyciel.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.929
IMG_9834.jpeg

Cóż za chory zbieg okoliczności.
Chyba faktycznie zastosuję taktykę - nie będziesz budować to nie będzie co burzyć.
 

Lord Saladyn

Chłop
Wynik reakcji
10
Widzę, że teraz narracja TRD/SGMT obraca się w moją stronę, bo gdy ich wrzucałem do statystyk jako jedność a wiodło się im bardzo dobrze i mogli pluć na prawo i lewo na FO to było wszystko okej i się z tego śmiali.
A teraz nagle gdy dyplomacja została "nie po ich myśli", bo się nikt nie chciał z nimi podpisać to nagle to ja jestem ZŁY, bo na statystyki wrzucałem plemiona które miały "BEKĘ" z moich stat a jak im pisałem, że mają człony SGMTTRD i nie wiadomo do kogo ich przypisać to pisali:

View attachment 62454

Zwalcie całą winę waszej dyplomacji na mnie i będziecie mieć kozła ofiarnego, spoko ja to przyjmę <3
Kolego, przeanalizuj swój własny temat z mapkami i statystykami, od 6 strony (30 stycznia) kiedy to Radni SMGT Ci pisali, żebyś nas z TRD nie łączył, a Ty nawet nie raczyłeś dopytać o sytuacje.

Nikt nie płacze o dyplomację w SMGT. Wyszło jak wyszło i tyle. Nikt też nie będzie płakał jak przegra, bo to tylko gra przeglądarkowa. Dostajemy baty, bo najwidoczniej jesteście lepsi i tyle. Wkurwia tylko o to, że jakiś półmózg jeden z drugim przyjdzie i będzie mnie czy innego gracza SMGT liczył, jako człon TRD. Tylko tyle z pretensji.

I tak, SMGT to małe plemię patrząc na pozostałe ekipy :)
 

przemeczi

PUDZIAN PLEMION
Wynik reakcji
1.481
Kolego, przeanalizuj swój własny temat z mapkami i statystykami, od 6 strony (30 stycznia) kiedy to Radni SMGT Ci pisali, żebyś nas z TRD nie łączył, a Ty nawet nie raczyłeś dopytać o sytuacje.

Nikt nie płacze o dyplomację w SMGT. Wyszło jak wyszło i tyle. Nikt też nie będzie płakał jak przegra, bo to tylko gra przeglądarkowa. Dostajemy baty, bo najwidoczniej jesteście lepsi i tyle. Wkurwia tylko o to, że jakiś półmózg jeden z drugim przyjdzie i będzie mnie czy innego gracza SMGT liczył, jako człon TRD. Tylko tyle z pretensji.

I tak, SMGT to małe plemię patrząc na pozostałe ekipy :)
Dziś ciąg dalszy walki z myślami u @Lord Saladyn

Mieć pretensje do swoich wodzów, że połączyli graczy dwóch plemion, w jeden twór, pod wspólną nazwą
vs
Mieć pretensje do postronnych obserwatorów, że otworzyli ranking/mapę i zauważyli ten fakt.

XDD

a jaki naburmuszony! cóż za bulwers :O
 
Wynik reakcji
99
@Lord Saladyn Ty chyba w ogóle nie przeczytałeś co Stuknięty napisał xD

A co do tego, że SGMT to małe plemie - fakt, od 2 tygodni to małe plemie.. rozumiem jakbyście mieli człon, czy 1,5 członu, ale były 3 + połączony człon z trd więc czy takie małe?

Nic do was nie mam, patrząc przez pryzmat graczy plemion to jesteście wyjątkowo w porządku i próbujecie chociaż jakoś konstruktywnie dyskutować, ale dalej nie chcecie nawet spróbować wejść w buty innych plemion dookoła. Najważniejszy fakt, który cały czas pomijacie w tym łączeniu was w jedność - mieliście wspólny człon, w którym jak dobrze pamiętam nawet Marzyciel był przez chwile i ktoś z TRD też tam sobie rządził, więc każdy w miarę ogarnięty grajek odebrałby to jako zacieśnianie dalszej współpracy w coś więcej niż zwykły sojusz. Oczywiście, że plany na 100% się posypały, bo okazało się, że w SGMT większość warzywiła dzięki dyplomacji i teraz nie ma sensu na dalszą współpracę bo SGMT powoli znika z mapy.

Pozdro panowie i bez spinki :D
 

Lord Saladyn

Chłop
Wynik reakcji
10
Dziś ciąg dalszy walki z myślami u @Lord Saladyn

Mieć pretensje do swoich wodzów, że połączyli graczy dwóch plemion, w jeden twór, pod wspólną nazwą
vs
Mieć pretensje do postronnych obserwatorów, że otworzyli ranking/mapę i zauważyli ten fakt.

XDD

a jaki naburmuszony! cóż za bulwers :O

Wcale nie naburmuszony, a wręcz radosny. Można po dzisiejszej akcji Wariatów, od nowa budować wioski :)

Żadna tam walka z myślami, po prostu stwierdzam fakt, że masz problemy ze zrozumieniem tego, że po za tym jednym członem TRD w którym byli nasi gracze, żaden inny człon nie należy do TRD. Wiem, że dla "propagandy sukcesu" wypada wam sobie pisać, że jesteśmy członami TRD, coby wam się matematyka zgadzała, ale w ten sposób okazujesz brak szacunku do graczy Naszego plemienia.

Pozdrawiam
;)
 
Wynik reakcji
625
@Stuknięty przez twoje tabelki nikt nie chciał się dogadać z tymi plemionami, co więcej cały proceder miał miejsce podczas obowiązującego ponu czyli zaraz dojdziemy do wniosków że twoje działania to KOSA
 
Do góry