Dyskusja - zaczynamy ;)

Wynik reakcji
99
nie ma to jak chciec na sile blache, rekrutowac co sie da dookola a jak nagle sie okazuje ze wszystkich to wkurwiło to wszyscy dookoła są be :) jak dla mnie mogloby byc 90 vs 10 jesli ta 10 prowokowala swiat do masówek, a wy to robiliscie takze jechac z wami. przez takich jak wy odechciewa sie w to grac, bo nie mozna rowno porywalizowac tylko dmuchacie sztuczny tlum czym prowokujecie innych do tego samego i tak koło się zamyka, z tym, że jak wam sojusznicy się teraz kończą to proste, ze was zaczyna byc mniej bo SGMT juz wymarło.
 

Jax-

Miecznik
Wynik reakcji
59
nie ma to jak chciec na sile blache, rekrutowac co sie da dookola a jak nagle sie okazuje ze wszystkich to wkurwiło to wszyscy dookoła są be :) jak dla mnie mogloby byc 90 vs 10 jesli ta 10 prowokowala swiat do masówek, a wy to robiliscie takze jechac z wami. przez takich jak wy odechciewa sie w to grac, bo nie mozna rowno porywalizowac tylko dmuchacie sztuczny tlum czym prowokujecie innych do tego samego i tak koło się zamyka, z tym, że jak wam sojusznicy się teraz kończą to proste, ze was zaczyna byc mniej bo SGMT juz wymarło.
walczak, który przez 3 miesiące się bił z barbami, a teraz 70 v 30 :D
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
Najzabawniejsze jest to, że zaciągnęliście do walki z wyimaginowanym przez was 10 członowym tworem Darmę, która wg. najnowszych danych od @Stuknięty jest największą masówka na serwerze xD

Obrońcy moralności

My nic nie musimy, presja jest na was. Zjebiecie świat w takich proporcjach to będziecie największym pośmiewiskiem w historii plemion, większym nawet od tych z s186 bodajże ;)
 
Wynik reakcji
1.011
Ktoś tu chyba zapomniał, że na 190 po wypowiedzeniu sojuszu Rohanowi wypisywał do Stefanów, z którymi się aktualnie bił żeby zmienili stronę i bili razem z nimi Rohan. Wtedy Wam nie przeszkadzał podział blach na kilkuset graczy, a teraz nagle przeszkadza?
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
Ktoś tu chyba zapomniał, że na 190 po wypowiedzeniu sojuszu Rohanowi wypisywał do Stefanów, z którymi się aktualnie bił żeby zmienili stronę i bili razem z nimi Rohan. Wtedy Wam nie przeszkadzał podział blach na kilkuset graczy, a teraz nagle przeszkadza?

Nikt tak nie wypisywał akurat. Nie wiem skąd te rewelacje wziąłeś.
 
Wynik reakcji
1.011
Od radnych Stefanów?

Czym cie w święta nacpali. Nigdy nie byłeś specjalnie bystry ale dzisiaj przebijasz wszystkie normy.

Placzes tu od rana pisząc jacy wszyscy są źli, a sam wysyłałeś ówczesnego sojusznika (MC) do nas żeby dogadali za was nasza pomoc w biciu VIP.

To w końcu byli tacy słabi czy jednak radzą sobie na tyle, że potrzebowaliście naszej pomocy. Sami ustawiliście ten świat dyplomatycznie swoimi ruchami. I tu nawet nie chodzi o fuzje z MC tylko już kiedyś to punktowałem i było jasno wykazanie, że znam dogadałem się z zoranderem ty zdążyłeś podpisać sojusze na prawie połowie świata.
 
Wynik reakcji
99
presja jest na nas, o nie, musimy kogoś zrekrutować.

juz kilka razy ktos wrzucil screen iloscia waszych czlonow, czemu sie do tego nie odnosicie tylko dalej w swoim uniwersum szukacie dziury? :D
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
Miałeś wczoraj update, Darma jest największą masówka na serwerze. Jest z wami w koalicji, która stworzyliście by zwalczyć wyimaginowane przez siebie plemię TRD+SGMT, bo było w waszych głowach masówka. To był oficjalny powód, nieoficjalnym jest po prostu strach przed nami.

Pokaż wiadomości @Lord Rajmund z Kałuży. Albo skończ bredzić.
 
Wynik reakcji
1.011
Miałeś wczoraj update, Darma jest największą masówka na serwerze. Jest z wami w koalicji, która stworzyliście by zwalczyć wyimaginowane przez siebie plemię TRD+SGMT, bo było w waszych głowach masówka. To był oficjalny powód, nieoficjalnym jest po prostu strach przed nami.

Pokaż wiadomości @Lord Rajmund z Kałuży. Albo skończ bredzić.

@Mickez przyjacielu pomożesz koledze odświeżyć pamięć?
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
Czekaj czekaj. Przeczytaj jeszcze raz to, co napisałeś wcześniej, potem screena i zauważ błąd logiczny :D
 
Wynik reakcji
1.011
Ale jaki błąd logiczny. Wojna z Rohanem zaczęła się 1.09 tutaj masz wiadomości do Stefanów od waszego radnego, który namawiał ich na bicie Rohanu. Gdzie tu widzisz błąd logiczny?

Jeszcze bezczelnie dopytuje czy Mickez do nich pisał. Przestań robić z siebie debila już więcej naprawdę nie musisz.

@Bl-ack sno-w kolege Ci zmiotło
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
Ale bardzo prosty błąd logiczny. Pisałeś, że ja wypisywałem. Pokaż więc takie wiadomości w których JA piszę do Stefanów. To po 1.
Po 2, odnosisz się do dzielenia serwera na ilestam blach ale zapominasz, że na 190 BYLY ZAMKNIETE CZLONY. Nawet z treści wiadomości Chudesa to wynika.

Czyli nie dość, że kłamales (ani slowa nie zamieniłem z dziewczynką na tamym świecie) to jeszcze użyłeś argumentu z dupy XD

No ewidentnie niewypałem dzisiaj jesteś na tym FO :)
 
Wynik reakcji
1.011
Zawarłem w swoim poście też coś takiego.

Ktoś tu chyba zapomniał, że na 190 po wypowiedzeniu sojuszu Rohanowi wypisywał do Stefanów, z którymi się aktualnie bił żeby zmienili stronę i bili razem z nimi Rohan.

Jeżeli wysyłasz radnego jako twojego przedstawiciela to chyba logiczne jest, że rozmawia w Twoimi imieniu. Blachy tak naprawdę są nieistotne. Czy wypisujesz ty czy inny radny trd wszyscy jesteście przedstawicielami jednego tworu, a pisanie to się nie liczy bo to nie ja pisałem tylko pokazuje jak bardzo nie można wam ufać. Przecież możesz wypowiedzieć każdy pakt bo to nie ty go podpisałeś. Nie ty coś ustalałeś. Bardzo wygodne i w takim pedalskim stylu oni działają dokładnie tak samo jak ich machlojki wychodzą na wierzch. Przecież to nie bulwa pisał tylko jakiś randomowy gracz to się nie liczy nie możecie brać tego pod uwage.

Cały wpis miał na celu pokazanie, że płaczesz tylko i wyłącznie dlatego, że każdy przejrzał wasze matactwa na tym świecie i zostaliście tu kompletnie sami. Nawet wasz sojusznik Ogóry w końcu się na was poznał i radni woleli dać konta do kasacji niż dalej grać z wami xD
Obśmiewasz teraz Darme, a z tego co mi ptaszki doniosły próbowałeś się z nimi dogadać już na starcie świata. Przypominam mając już wtedy podpisany sojusz z SGMT. Potem podpisałeś sojusz z MC, Ogórami, SKU i jeszcze wysłałeś do nas na rozmowy przedstawicieli MC bo sam bałeś się zagadać.

Czy ty naprawdę myślisz, że ludzie tutaj są debilami i uwierzą w twoją chorą propagande? Serio? xD

To samo jakiś czas temu tyczyło się grupowych. tRD może sobie wypisywać grupowe do graczy Kotów i Jadą ale jak wszedłem tam ich sojusznik i napisał im jak to wygląda z ich strony i jak próbowaliście ugryźć też ich nagle rozpętała się burza na FO i czemu oni to robią, jak oni mogą sobie na to pozwalać przecież to nie wypada.


Robicie coś sami i w waszych oczach jest to jak najbardziej w porządku. Ktoś zrobi to samo i przychodzicie tu piać i krzyczeć jak bardzo świat was skrzywdził. To już przestaje być śmieszne. Można tylko rozłożyć ręce i płakać mając nadzieje, że się nie rozmnożysz.
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
Nieźle próbujesz lawirować w swojej durnocie. Niefortunnie dla ciebie, fakty są jednoznaczne - pisałeś o moich wiadomościach i w kontekście dzielenia blaszek. Nie było moich wiadomości a kontekst jest bezwartościowy, bo świat miał inne ustawienia.

Tak, to że sobie chudes (chyba niemajacy już konta na tym świecie na tym etapie) pisał nie ma żadnego znaczenia. Stefan miał bana na dogadywanie się takiego samego jak jutro na obecnym świecie.

I skoro już zostałeś tak rozjechany w rozmowie o przeszłości że musiałeś odnosić się do obecnego świata to możesz wszystkim przedstawić na przykład dowody na to, że ktoś MC wysłał na rozmowy z wami XDDD
 
Wynik reakcji
1.011
Nieźle próbujesz lawirować w swojej durnocie. Niefortunnie dla ciebie, fakty są jednoznaczne - pisałeś o moich wiadomościach i w kontekście dzielenia blaszek. Nie było moich wiadomości a kontekst jest bezwartościowy, bo świat miał inne ustawienia.

Tak, to że sobie chudes (chyba niemajacy już konta na tym świecie na tym etapie) pisał nie ma żadnego znaczenia. Stefan miał bana na dogadywanie się takiego samego jak jutro na obecnym świecie.

I skoro już zostałeś tak rozjechany w rozmowie o przeszłości że musiałeś odnosić się do obecnego świata to możesz wszystkim przedstawić na przykład dowody na to, że ktoś MC wysłał na rozmowy z wami XDDD

Jesteś naprawdę niereformowalnym debilem xD


Chudes miał konto i doskonale o tym wiesz bo przecież bez mrugnięcia okiem skorzystałeś ze wszystkich komend żeby odbić akcje Rohanu po tym jak włamał się na konto zaspy i kiedysia.


Zostałem rozjechany? Jedyne co próbujesz robić to odwracać kota ogonem nie podając żadnych sensownych argumentów.
 

tita5

Szlachcic
Wynik reakcji
2.315
No, z naszej dwójki to nie ja byłem przypalany na kłamstwie i manipulacji.

A czy chudes miał konto czy nie to nie pamiętam, dlatego napisałem CHYBA. Do sprawdzenia. A że mi się nie chce tego sprawdzać to wolę nie podawać informacji, których nie jestem pewny.

Tym się różnimy :)
 
Do góry