Dyskusja - zaczynamy ;)

wniebo

uczeń Jurka
Wynik reakcji
236
Wstyd by mi było wrzucać staty + 15 przejęć, a nawet niech ich jest do końca dnia +30 na korzyść Wariat, dalej wstyd.

Migdalenie sojuszami, ponami z każdej strony, kupa czasu na zapełnienie zagród i przygotowanie akcji, akcji hucznie zapowiadanej na PROJEKCIE o nazwie SGMT. z tym czasem i brakiem innych frontów i potencjałem to powinien być landing na minimum +50. :)
 
Wynik reakcji
1.011
Wstyd by mi było wrzucać staty + 15 przejęć, a nawet niech ich jest do końca dnia +30 na korzyść Wariat, dalej wstyd.

Migdalenie sojuszami, ponami z każdej strony, kupa czasu na zapełnienie zagród i przygotowanie akcji, akcji hucznie zapowiadanej na PROJEKCIE o nazwie SGMT. z tym czasem i brakiem innych frontów i potencjałem to powinien być landing na minimum +50. :)

Czekaj czekaj czy to nie tRD pisało w sprawie paktów do każdego dookoła? Jak wy migadalilibyście się sojuszami i ponami dookoła to mielibyśmy do czynienia z majstersztykiem dyplomatycznym, a jak robi to ktoś inny to jest pizdagaming?

WARIAT ląduje jakby nie patrzeć na nowym terenie gdzie dopiero zaczęli zagęszczać wsie przy froncie. Grube pewnie szły z daleka była masa czasu na obstawienie konkretnych wsi, a widzimy tu rzeźnie deffa.
Podejrzewam, że tak samo jak wszystkim im też doskwiera mała ilość grubych i ograniczenie wysyłki do 70 pól.
 

Marzyciel.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.929
Grube pewnie szły z daleka była masa czasu na obstawienie konkretnych wsi, a widzimy tu rzeźnie deffa.
większość grubych, które ja widziałem to pojawiała się w okolicach godziny 3/4 w nocy.

WARIAT ląduje jakby nie patrzeć na nowym terenie gdzie dopiero zaczęli zagęszczać wsie przy froncie.
Przecież Wy od początku tu byliście ;p Po pokonaniu chwastów zaczęliśmy mocno dzielić teren ze sobą.
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
Czekaj czekaj czy to nie tRD pisało w sprawie paktów do każdego dookoła? Jak wy migadalilibyście się sojuszami i ponami dookoła to mielibyśmy do czynienia z majstersztykiem dyplomatycznym, a jak robi to ktoś inny to jest pizdagaming?

WARIAT ląduje jakby nie patrzeć na nowym terenie gdzie dopiero zaczęli zagęszczać wsie przy froncie. Grube pewnie szły z daleka była masa czasu na obstawienie konkretnych wsi, a widzimy tu rzeźnie deffa.
Podejrzewam, że tak samo jak wszystkim im też doskwiera mała ilość grubych i ograniczenie wysyłki do 70 pól.
+ full offy bo z nikim się nie napierdalali od początku świata, zapomniałeś dodać
 

Marzyciel.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.929
Grube leciały też wcześniej - to prawda.
Nie każda wioska na którą leciały grube 15h została przez Was przejęta.

Praktycznie na każdą wieś wchodziły kliny i cofki, a Wy z bliska później dobijaliscie. Niestety odezwały się braki deffa i tyle. Nie byliśmy w stanie każdej wioski obstawić. Nawet jak uciułaliśmy coś deffa to Wasz potencjał offowy byl za duży.

Moze inaczej sytuacja by wyglądała gdyby nie fakt, że na poludniu JUTRO również atakowało (i dalej atakuje) naszych graczy, a z polnocy znowu leciały ataki od Darmy. Jakbyście sami zaatakowali to może znaleźlibyśmy na tyle deffa, żeby ustawić obronę. Walczymy dalej <boks>
 

NIEKOSAASPRAWIEDLIWOSC

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
858
EEE ŚMIETNIKI Z jUTRA O TYM, ŻE MNIE SCIĄGNELI Z FRONTU 2X BD MOGLI PISAĆ DOPIERO PO 24 DZISIAJ JAK AKCJA KOTÓW WEJDZIE PÓKI CO TO WIERUTNE KŁAMSTWO ALE U wAS TO NORMALNE NA 170 TEZ TWIERDZILISCIE, ŻE WYGRALISCIE A PRAWDA BYŁA TAKA, ŻE P! WYGRALO SOLO MOŻNA ZOBACZYĆ NA BLASZCE, ŻE NIE MA TAM MOWY O ŻADNYM jUTRZE XDD

TU W SUMIE PODOBNIE JAK NA 170 BD JECHANE NA PLECACH WARIATOW TAK JAK TAM JECHALISCIE NA PLECACH WIELKIEGO P!

Akcja na 21,37% potencjału a śmietnik już płacze
 

wniebo

uczeń Jurka
Wynik reakcji
236
Czekaj czekaj czy to nie tRD pisało w sprawie paktów do każdego dookoła? Jak wy migadalilibyście się sojuszami i ponami dookoła to mielibyśmy do czynienia z majstersztykiem dyplomatycznym, a jak robi to ktoś inny to jest pizdagaming?

WARIAT ląduje jakby nie patrzeć na nowym terenie gdzie dopiero zaczęli zagęszczać wsie przy froncie. Grube pewnie szły z daleka była masa czasu na obstawienie konkretnych wsi, a widzimy tu rzeźnie deffa.
Podejrzewam, że tak samo jak wszystkim im też doskwiera mała ilość grubych i ograniczenie wysyłki do 70 pól.
XD Jeden jedyny sojusz od początku świata z SGMT a reszta czerwono dookoła i jazda bez trzymanki od początku. Przynajmniej mamy dawno za sobą selekcję naturalną, która się u was zaczyna, bo mu jesteśmy po kilkunastu wyprowadzonych akcjach.
 
Wynik reakcji
2.392
WARIAT ląduje jakby nie patrzeć na nowym terenie gdzie dopiero zaczęli zagęszczać wsie przy froncie. Grube pewnie szły z daleka była masa czasu na obstawienie konkretnych wsi, a widzimy tu rzeźnie deffa.
Podejrzewam, że tak samo jak wszystkim im też doskwiera mała ilość grubych i ograniczenie wysyłki do 70 pól.
Ja wiem, że w j*trze nie można mieć za dużo iq, ale hamuj się, bo to tak, jakbym napisał, że jestem zadowolony z naszej obrony dzisiaj, tyle samo byłoby prawdy co w tym co piszesz i dobrze o tym wiesz

XD Jeden jedyny sojusz od początku świata z SGMT a reszta czerwono dookoła i jazda bez trzymanki od początku. Przynajmniej mamy dawno za sobą selekcję naturalną, która się u was zaczyna, bo mu jesteśmy po kilkunastu wyprowadzonych akcjach.

I jeszcze dyplomację wypominają Wam j*trzaki które uciekły z piskiem z ćwiartki, bo w centrum za trudno XDDDDDD
 
Do góry