Dyskusja - zaczynamy ;)

MilloPredator

Miecznik
Wynik reakcji
188
a gdzie ja powiedziałem że przejście MC było spoko ? jak to się wydarzyłem to skomentowałem tutaj po prostu śmiechem bo tak samo było to słabe, ale każdą sytuacje należy rozpatrywać na indywidualnie, dlaczego ?
naprawdę porównujemy fuzje czy rekrutacje wariatów którzy o ile się nie mylę prawie na każdy świecie startują na dwa człony i raczej się tego trzymają, ale co mieli zrobić jak byli w centrum i byli otoczeni przez same wielkie plemiona 5-8 członowe które tworzą sojusze na pół mapy w 1 miesiacu gry ? po prostu matematyka jest nieugięta i jak we współczesnych plemionach jak chcesz sobie fajnie pograć to musisz trochę się przystosować.
dobrze przyznaję źle policzyłem 7 członów + 2 husarii więc prawdopodobnie zaraz też wasze człony.
Tak przyjąłem jednego gracza od was bo oczywiście rekrutujecie wszystko co się rusza to co to za problem był wsadzić wam jedną osobę od nas która już wcześniej była ugadana że do nas przechodzi ? teraz pewnie zbychu czy inny rychu powie że jestem hipokrytą bo my zrekrutowaliśmy 20 osób z LFC problem jest tylko taki że my podejmujemy decyzje o być albo nie być, a wy po prostu idziecie na łatwiznę i nie gracie w plemiona tylko zarządzacie masą ludzi zeby się wzajemnie w plemieniu nie pozabijali i nie posypali jak domek z kart o ile cała reszta świata się na to nie zgodzi to traficie na poważnego przeciwnika, dostaniecie porządną akcje na ryj i was zmiecie z planszy (nie mówię że to będziemy my bo po prostu nie mamy takiego potencjały bo jest nas ZA MAŁO, ale to oczywiście nasza decyzja bo CHCEMY SIĘ BIĆ dlatego od samego początku świata nie mieliśmy ani jednego sojuszu)
Ale ja nie wypominam WARIATOM fuzji z LEON bo była ona naturalną sprawą patrząc na ich położenie tylko chciałem zobrazować charakterystykę tego świata.

Co do twojego argumentu, że rekrutujemy wszystko co się rusza no to chętnie Ci przedstawię swoje argumenty, że tak nie było.

W sytuacji kiedy MC połączyło się z KRUK, gracze tego plemienia zaczęli po jakimś czasie pisać do nas, że zarządzanie w tym plemieniu to patologia i rada jedynie czym się zajmuję to zjadaniem darm i chcą grać z nami. Jako, że część graczy którzy chcieli do nas przejść znałem z światów z GP to napisałem do naszego dyplomaty i rady że są to bardzo dobrzy gracze i dołączyli do nas. Kolejnym argumentem dlaczego rekrutowaliśmy graczy MC była informacja z pudelka, że TRD ma stosunki dyplomatyczne (chyba PON wtedy) z MC co oznaczało, że MC skupi się na nas a mieli dużą przewagę po fuzji z KRUK. MC pierwsze zaczęło rekrutować graczy SHIRE.

Fuzja z TRYB była naturalnym ruchem na to co się dzieje na mapie. Powstało potężne TRD + ZD na północy.
 
Wynik reakcji
199
Jak czytam coś takiego to aż mi się śmiać chce. Kreujesz się na kogoś kim chciałbyś być?:) Twoi aktywni gracze Cię nawet nie szanują przez Twoje zachowanie.
Od początku mieliście PON z MC. I kierunek rozwoju miejsce w którym jestem ja i ludzie z którymi gram. Prosiliscie warzywa miedzy nami zeby wam dawali wioski za free. Namawialiscie ludzi do gry u was. Gdybyś miał możliwości stworzylbys plemię 20 czlonowe.Lecz Cię trochę zablokowalem . Nikt nie chce z wami grać. Upierales sie że grasz do końca na 2 człony. Że to jest Max. Stworzyłeś trzeci argumentując że dostosowywujesz się do tego co się dzieje na świecie.

Słabe to trochę Ale coz. To moja ostatnia odpowiedź na Twoje bezsensowne gadanie. Dziękuję i życzę powodzenia.
o nie jakiś 3 graczy mnie nie szanuje bo się popłakali że darm nie dostali o nie tylko nie to !!! Cb to chyba nikt nie szanuje oprócz twoich ziomków. Mówisz wielce o rozmowie na argumenty i fakty ale ty nawet rozmawiać nie potrafisz...
 
Wynik reakcji
199
Ale ja nie wypominam WARIATOM fuzji z LEON bo była ona naturalną sprawą patrząc na ich położenie tylko chciałem zobrazować charakterystykę tego świata.

Co do twojego argumentu, że rekrutujemy wszystko co się rusza no to chętnie Ci przedstawię swoje argumenty, że tak nie było.

W sytuacji kiedy MC połączyło się z KRUK, gracze tego plemienia zaczęli po jakimś czasie pisać do nas, że zarządzanie w tym plemieniu to patologia i rada jedynie czym się zajmuję to zjadaniem darm i chcą grać z nami. Jako, że część graczy którzy chcieli do nas przejść znałem z światów z GP to napisałem do naszego dyplomaty i rady że są to bardzo dobrzy gracze i dołączyli do nas. Kolejnym argumentem dlaczego rekrutowaliśmy graczy MC była informacja z pudelka, że TRD ma stosunki dyplomatyczne (chyba PON wtedy) z MC co oznaczało, że MC skupi się na nas a mieli dużą przewagę po fuzji z KRUK. MC pierwsze zaczęło rekrutować graczy SHIRE.

Fuzja z TRYB była naturalnym ruchem na to co się dzieje na mapie. Powstało potężne TRD + ZD na północy.
no twoja wiadomość brzmiała jak wielkie wypominanie tego co się wydarzyło na świecie więc coś się zaczynasz gubić w tym co piszesz... no tak bo jak się kłamie i manipuluje to można się pomylić a jak się bazuje na prawdzie i faktach to nic się nie miesza :) No faktycznie inni robią słabe rzeczy no to nie ma wyjścia ja też musze, taka jest twoja pokręcona logika.. Zamiast chociaż RAZ się przyznać do jakiegoś błędu to wy w zamian zmieniacie temat na inne plemiona co one zrobiły. Beeeeka z was :D
3 osoby ze 120 odeszło po waszych wiadomościach (a sory 4 osoby) dla mnie to mega sukces bo widać że mamy pewną zwartą ekipę gotową do działania.
Więc wasza próba oczernienia mnie wychodzi dosyć słabo, a z was to zaczynają się wszyscy śmiać
 

MilloPredator

Miecznik
Wynik reakcji
188
no twoja wiadomość brzmiała jak wielkie wypominanie tego co się wydarzyło na świecie więc coś się zaczynasz gubić w tym co piszesz... no tak bo jak się kłamie i manipuluje to można się pomylić a jak się bazuje na prawdzie i faktach to nic się nie miesza :) No faktycznie inni robią słabe rzeczy no to nie ma wyjścia ja też musze, taka jest twoja pokręcona logika.. Zamiast chociaż RAZ się przyznać do jakiegoś błędu to wy w zamian zmieniacie temat na inne plemiona co one zrobiły. Beeeeka z was :D
3 osoby ze 120 odeszło po waszych wiadomościach (a sory 4 osoby) dla mnie to mega sukces bo widać że mamy pewną zwartą ekipę gotową do działania.
Więc wasza próba oczernienia mnie wychodzi dosyć słabo, a z was to zaczynają się wszyscy śmiać
Gdzie skłamałem i z czym się gubię?
Nie dodawaj sobie bo w chuju mam twoją opinię, odpisałem bo myślałem że masz więcej IQ ale się przeliczyłem.
 
Wynik reakcji
199
MC zrobiło fuzję z KRUK na całą ćwiartkę ok, TRD zrobiło fuzję z MC ok, Wariaty zrobiły fuzję z LEON ok, DARMA zrobiła fuzję z TRYB o nie oni psują grę XD

Dlaczego przed wczoraj zrekrutowałeś gracza TRYB/DARMA ? Jak naliczyłeś tych 11 członów ? Jakie macie relacje z TRD ?

Kłamczuszku nie bądź hipokrytą :)
Jeżeli uważasz ze ta wiadomość nie była wypominaniem to spoko xd wiadomo jak się kończą argumenty i już nie wiesz co napisać to najlepiej napisać ze ktoś jest głupi, ba ! Jestem królem głupków !
 

MilloPredator

Miecznik
Wynik reakcji
188
Jeżeli uważasz ze ta wiadomość nie była wypominaniem to spoko xd wiadomo jak się kończą argumenty i już nie wiesz co napisać to najlepiej napisać ze ktoś jest głupi, ba ! Jestem królem głupków !
Przecież uzasadnilem Ci chłopie wszystkie nasze ruchy rekrutacyjne i czym były spowodowane xD
 
Wynik reakcji
199
Bo jeżeli wszystkie rekrutacje o których mówimy doszły by do skutku to teren ZD i MC byłby wasz, jakimś sposobem ? Mielibyście 2 całe kontynenty i obrzeża jakim graniem xd ? Naprawdę, szczerze nie widzisz w tym nic choćby trochę słabego ?
 
Wynik reakcji
199
Ehhh przypadkowo usunąłem wiadomość …
Masz racje pokazałeś swoją wersje i powiedzmy powody ktore stały za tymi decyzjami, ale Dlaczego nie powiesz czemu próbowaliście zrekrutować zd i LFC (co wiadomo nie wyszło). Co takiego was do tego zmusiło ?
 

MilloPredator

Miecznik
Wynik reakcji
188
Ehhh przypadkowo usunąłem wiadomość …
Masz racje pokazałeś swoją wersje i powiedzmy powody ktore stały za tymi decyzjami, ale Dlaczego nie powiesz czemu próbowaliście zrekrutować zd i LFC (co wiadomo nie wyszło). Co takiego was do tego zmusiło ?
Przecież ty zrekrutowales LFC.
 
Wynik reakcji
199
i jak już mamy prowadzić dyskusje na poziomie to proszę odpowiadać na wszystkie pytania. Po co była wam rekrutacja ZD ? Nie potraficie zrobić czegoś co teraz jest bardzo rzadko spotykane „przepchanie frontu siła „
 
Do góry