Dyskusja - zaczynamy ;)

Vejder 91

Zwiadowca
Wynik reakcji
284
A kogos jeszcze obchodzi to co myślą ludzie w KOD, o ile myślą :D
Dostałem screen z dc.Wszedlem tam od koleżanki z konta i faktycznie screen nie był przerobiony tak jak to robi JUTRO.Stad taka a nie inna decyzja.
Ci co mieli najbliżej polecieli na Ciebie wcześniej łażąc Ci wysłać gdzieś wojska o czym też wiedziałem.
Szkoda.Osobiscie wiem że dobrze grałes będąc u nas ale to co zobaczyłem tam niestety mówiło samo za siebie.
Przykro mi że tak wyszło.Rozbiorka aktywnego gracza który wie co z czym się je zawsze jest ujmą dla plemienia.Tak samo rozbiórkę dostała Samanta i Julia z racji tego że przesłano mi rozmowy ich.
Raz na wozie raz pod wozem.
Niech ten pierwszy rzuci kamień,kto nigdy nie zrobił komuś rozbiórki siłowej za coś takiego albo innego.
 

demon133

Chłop
Wynik reakcji
1
View attachment 58963View attachment 58964
View attachment 58965
Absolutnie nie kuzyni :) W Xardasa jeszcze uwierzę, że to czapa była, ale masz mordko w przejęciach dwie wysokopunktowe barby (gdzie durexa już na tym złapałem, że jego darma zaczynała od nowa - wysyłałem ticketa z pełną rozpiską i możliwe, że po temu też dostał bana) i dwóch kolegów z plemienia, jeden który miał śmieciową ilość wojska i drugi, który... również miał śmieciową ilość wojska ;) Dla mnie to są darmy wciągnięte ze stratą wojska, żeby Suppek nie mógł wlepić bana. Nie wierzę szczególnie, że chłop bronił wsi ponad 5k pkt i ledwo nabił jakiekolwiek RO.
 

MilloPredator

Miecznik
Wynik reakcji
188
Chwalisz się tym ze przyciągacie choragiewki ? Jedyne co chwilowo pokazaliście to rekrutacja i jeszcze raz rekrutacja, plemiona takie jak wasze niszczą ta rozgrywkę… więc naprawdę nie ma się czym chwalić, że rekrutacją razem z trybem (który chyba teraz po prostu schowa sie za waszymi plecami i tak będzie do końca świata patrząc na mapkę ) macie już z półtorej kontynentu. Zastanawiam sie po co ludzie przychodzą grać do takich plemion ? Trd jeszcze rozumiem bo dużo członów i jakaś tam walka jest i nie zapraszają wszystkich dookoła, a takie gówno plemiona jak darmy co chyba same ameby umysłowe tam graja którym staje na myśl że ich rekrutant zaprosił osobę numer 17273782 i będzie was więcej do walenia sobie konia nawzajem
No tak Darma rekrutacją niszczy grę a ekipy startujące w 200-250 osób już nie W takim razie jaką strategię mają obrać mniejsze plemiona na starcie?
Dziwne, że chłopaki z TRD tak chętnie lajkuja ten post
 

SpeedyMcQigles

Miecznik
Wynik reakcji
86
Wy się śmiejecie ale dziś vip może wyjdzie na plus pierwszy raz od miesiąca
 

Załączniki

  • Screenshot_28.png
    Screenshot_28.png
    19,4 KB · Wyświetlenia: 70
Do góry