Dyskusja - zaczynamy ;)

Sir DemotywatoR

Miecznik
Wynik reakcji
60
To że nie jesteś czegoś świadom to nie znaczy że czegoś się nie da :/
Logiczne że nie chce żeby jakiś napinacz z neta miał moje ip, za dużo patoli w necie żeby publicznie z tym biegać. No ale ktoś o twoim iq może nie być tego świadom.

Pokażesz jakieś swoje statystyki z gry? Bo nawet xsras cie rozebrało, lol.
Badałeś sie gdzieś? Bo takie głupoty gadasz, że tego czytać sie nie da. Widzisz gram na coopie bo mi to zaproponowano mnie ktoś przynajmniej chce o tobie tego powiedzieć nie można. Dalej czekam na statystki z jakiegoś świata. Masz coś po prostu na bani i nie dopuszczasz do mózgu tego ze ktoś jest mądrzejszy i lepszy od ciebie w jakaś grę. Napinaj sie dalej a nawet słownie przegrywasz. Nie masz nic do zaoferowania oprócz mar nacji czasu na twoja osobę. Kończę ta rozmowę bo nie jesteś żadnym przeciwnikiem. Żyj dalej swoim świecie zamkniętym na wiedzę. IP z discorda można wyciągnąć jesteś zabawny
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Badałeś sie gdzieś? Bo takie głupoty gadasz, że tego czytać sie nie da. Widzisz gram na coopie bo mi to zaproponowano mnie ktoś przynajmniej chce o tobie tego powiedzieć nie można. Dalej czekam na statystki z jakiegoś świata. Masz coś po prostu na bani i nie dopuszczasz do mózgu tego ze ktoś jest mądrzejszy i lepszy od ciebie w jakaś grę. Napinaj sie dalej a nawet słownie przegrywasz. Nie masz nic do zaoferowania oprócz mar nacji czasu na twoja osobę. Kończę ta rozmowę bo nie jesteś żadnym przeciwnikiem. Żyj dalej swoim świecie zamkniętym na wiedzę. IP z discorda można wyciągnąć jesteś zabawny
Brakuje argumentów spoceńcu? XD
Tak, da się wyciągnąć ip z discorda. Ale nawet jeśli tego nie umiesz, to dalej nie odpowiedziałeś po co miał bym gadać z takim zerem jak ty co się spłakał na forum xD
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Kiedyś cwaniaczki na Skype wpisywał sobie po prostu w cmd netstats, teraz trzeba się dużo bardziej napocić :)
Ale co tak ograniczone typy mogą wiedzieć xD
 

-Smutny*

Chłop
Wynik reakcji
14

Jak zdobyć czyjeś IP z Discord​

  1. Użyj linii poleceń
  2. Konwerter IP Discorda
  3. Przez Discord IP Grabber
  4. Sniffer pakietów Wireshark
(Nie ma za co)
 

Lonsdale..

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
279
Dziwny ten Rycerz w wiosce broniącej,przygotowany pod budowę deffa a w wiosce off.

Kodziakow nie zrozumiesz,powstawialbym rapki ale niechce żeby Zwierzaczek nadal sobie fantazjował że ma ugrana ćwiartkę przy bilansie na minus.

Może jesteś słaby z matematyki ale wioski na minusie w wojnie nie równają się wygranej ćwiartce
 

algus

Miecznik
Wynik reakcji
140
Kodziakow nie zrozumiesz,powstawialbym rapki ale niechce żeby Zwierzaczek nadal sobie fantazjował że ma ugrana ćwiartkę przy bilansie na minus.

Może jesteś słaby z matematyki ale wioski na minusie w wojnie nie równają się wygranej ćwiartce
Chcemy rapki..
 
Do góry