Dyskusja - zaczynamy ;)

Wynik reakcji
2.392
Rucham jUTRO kobietę swą.

Witaj


Skoro otrzymujesz tą wiadomość musiałeś na siebie zwrócić uwagę plemienia JUTRO.

Wystartowaliśmy tu zgraną paczką około 70 graczy. Jak co świat szukamy perełek w okolicy, które potrafią coś klikać i chcą grać w ekipie, która zawsze gra do końca.

Zastanów się czy chcesz grać w plemieniu, które prowadzi rekrutacje każdego gracza potrafiącego odpisać tak w wiadomości rekrutacyjnej czy może jednak większe szanse na długą grę na tym świecie daję Ci plemię, które ma już kilka wygranych świat
Dokładnie, 70 graczy w 5 członach na start, ja tam im wierzę
 
Wynik reakcji
11
kiedy zaczynałem z Alberto grać na Angolskich serwerach nie było tu takiej baraniny

po przeczytaniu kilku stron wypocin sprawy wyglądają następująco:
TRD przechodzi do rodziny szpadyzorow bo same kuzyny

reszta nieco odstaje od stafki więc się nie kwalifikują

btw. chopcy z Tajfuna, macie jeszcze kim grać czy same bany?

idę palić stuff za pół bani co zgarnąłem
 
Ostatnia edycja:

Dunkhell

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.078
A co to ma do rzeczy xd każdemu się zdarza zapomnieć o ataku, przysnac czy poprostu olać. Wstawiasz gówno raport sprzed tygodnia;D wiem że to wasz jedyny sukces na tym świecie ale wyluzujcie ;d
zostało 1 LK w wiosce, które pewnie wróciło na kilka sekund przed atakiem.
Widać, że cały czas LK farmi a chłop się nie zalogował. Chyba że 1 atak to już za dużo żeby zrobić unik offem.
Imo dobry dowód że chłop leci na bocie, poza tym każdy wie że 80% osób używa bota więc to nawet nie jest dziwne.
 
Wynik reakcji
433
zostało 1 LK w wiosce, które pewnie wróciło na kilka sekund przed atakiem.
Widać, że cały czas LK farmi a chłop się nie zalogował. Chyba że 1 atak to już za dużo żeby zrobić unik offem.
Imo dobry dowód że chłop leci na bocie, poza tym każdy wie że 80% osób używa bota więc to nawet nie jest dziwne.
Ale macie ból dupy ze straciłem wioskę, widzę że jesteście w większym szoku niż ja, czego nie rozumiecie ze farmilismy w nocy a na ataki nie wstaliśmy? Sprawdz sobie ranking ile farmilismy i czy myślisz że tak mało farmy by było na bocie? Przejęliście warzywo a się trzepiecie do tego jakby już wojna była wygrana, a najlepsze jest to że Ci co najbardziej płakali że graliśmy na bocie to mają teraz bana, moje konto nigdy nie dostało bana za kuzynów czy boty bo do gry wystarczą rączki.
 
Do góry