Dyskusja - zaczynamy ;)

Barboss4

Chłop
Wynik reakcji
6
2 ostatnie wioski to wioski gracza West z TRD, pierwsza moja bo skończyłem grać

Wcześniej jakiś chłop pisał, że 0-6 po akcji ofensywnej, podczas gdy aktualnie Koty 4, TRD 2

Te TRD to jednak banda idiotów, gdzie codziennie wrzucacie statystyki z wojny w której połowa koalicji to randomy
Jak dla mnie te TRD to aktualnie pośmiewisko dzisiejszych plemion, nie pozdrawiam
 
Wynik reakcji
2.392
2 ostatnie wioski to wioski gracza West z TRD, pierwsza moja bo skończyłem grać

Wcześniej jakiś chłop pisał, że 0-6 po akcji ofensywnej, podczas gdy aktualnie Koty 4, TRD 2

Te TRD to jednak banda idiotów, gdzie codziennie wrzucacie statystyki z wojny w której połowa koalicji to randomy
Jak dla mnie te TRD to aktualnie pośmiewisko dzisiejszych plemion, nie pozdrawiam
A to ktoś komuś kazał się podpisywać z randomami?
 

rehab

Chłop
Wynik reakcji
39
A co to ma do rzeczy xd każdemu się zdarza zapomnieć o ataku, przysnac czy poprostu olać. Wstawiasz gówno raport sprzed tygodnia;D wiem że to wasz jedyny sukces na tym świecie ale wyluzujcie ;d
Co to ma do rzeczy? Chciałeś przykład bota to Ci pokazałem. Chociaż może faktycznie tak jak kolega wyżej napisał, zapomniał po prostu o toporkach cofając offa. Typowy błąd.
 

wniebo

uczeń Jurka
Wynik reakcji
239
Co to ma do rzeczy? Chciałeś przykład bota to Ci pokazałem. Chociaż może faktycznie tak jak kolega wyżej napisał, zapomniał po prostu o toporkach cofając offa. Typowy błąd.
Dla mnie to ten pod wielki BOCIARZ w nocy klikał coś takiego jak A B w bocie o nazwie "asystent farmera" a o 8 smacznie spał , gdy atak nadszedł.
 

Gelenda

Miecznik
Wynik reakcji
75
Rucham jUTRO kobietę swą.

Witaj


Skoro otrzymujesz tą wiadomość musiałeś na siebie zwrócić uwagę plemienia JUTRO.

Wystartowaliśmy tu zgraną paczką około 70 graczy. Jak co świat szukamy perełek w okolicy, które potrafią coś klikać i chcą grać w ekipie, która zawsze gra do końca.

Zastanów się czy chcesz grać w plemieniu, które prowadzi rekrutacje każdego gracza potrafiącego odpisać tak w wiadomości rekrutacyjnej czy może jednak większe szanse na długą grę na tym świecie daję Ci plemię, które ma już kilka wygranych świat
 
Ostatnia edycja:
Do góry