Dyskusja - zaczynamy ;)

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
Też nie wiem po co ten pies szczeka, ostatnio się spłakał i miał więcej nie wchodzić na font, ale chyba liczył że tu na mnie nie trafi :/
 

100dni

Zwiadowca
Wynik reakcji
1.720
Też nie wiem po co ten pies szczeka, ostatnio się spłakał i miał więcej nie wchodzić na font, ale chyba liczył że tu na mnie nie trafi :/
ten kundel ze 196 montuje reprezentacje z 3 swiatow zeby nas położyć na foncie xD
na szczescie w tej repce sami kosownicy i nieudacznicy to nie ma sie czego bać
 

Sartoxess

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
988
teraz bedzie walil konia przez 3 miesiace do raportu jednego
mam z 20 takich rapkow z burzenia wczorajszego ale nie jestem na tyle uposledzony zeby je tutaj wstawiac xD
Ej no to już było weż jakiś inny tekst wymyśl bo to się robi nudne, tylko tyle masz mi do napisania?
 
Wynik reakcji
2.392
A grając jednocześnie w lola?

Ogólnie mam dystans, mógł w sumie napisać to humorystycznie lecz nie w tym przypadku. Jego wcześniejsze prowokacje doprowadziły do takich incydentów.

Chciał tego to teraz ma.
Chcieli z nami wojny to z niej uciekli jak szczury.
Chcemy żeby dołączyli do nowej wojny wyzerując wszystko to oni wolą mieć wojny tylko z naszym członem przejściowym prościej mówiąc
"Z ogórkami którzy niedawno zaczynali gierke na tym świecie z mizernym położeniem i nabiciem sobie statystyk że są na plusie i siejąc dalej propagande"

I zaznaczam że nie piszę zażalenia czy coś po prostu ostrzegam przed innymi graczami którzy nie mają pojęcia o wojsen jakim są ścierniskiem.

Jeśli klikał tylko arama to możliwe jeszcze, szczególnie po południu kiedy jest już ciut luźniej (na dobrze zorganizowanych obronach, bo na słabych jest gwałt całą dobę). Ja myślę jednak, że lola sobie wymyślił. Mało kto miałby energię na taką grę.
 
Wynik reakcji
201
Byś nie był psychiczny i nie udawał że ci ktos na konto wbił to może by teraz wszyscy na ciebie nie pluli.

To na Ciebie wszyscy plują. Do tego stopnia, że boisz się podać gdzie grasz.

Jeżeli nikt się nie włamał to ciekawe dlaczego kmic oddał PP za zmiane nicku, zmienił nick, wróćił wojsko.

A teraz chodź na 194 na forum, a nie tutaj.
 

Isarisu

Szlachcic
Wynik reakcji
3.656
To na Ciebie wszyscy plują. Do tego stopnia, że boisz się podać gdzie grasz.

Jeżeli nikt się nie włamał to ciekawe dlaczego kmic oddał PP za zmiane nicku, zmienił nick, wróćił wojsko.

A teraz chodź na 194 na forum, a nie tutaj.
To ty zacząłeś tu szczekać, nie ja.

Szukaj szukaj, może w końcu znajdziesz xD

Wystarczyło zalogować się przez vpn i puścić bajkę o włamie bo nie chciało ci się bronić, lol.
 
Do góry